Анатомията на Грей - Тема №22

  • 69 228
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 790
Аз пък ви се чудя как сравнявате заминаването в друг щат със заминаване в друга държава на съвсем друг континент.  Thinking
E то да не би разтоянието помежду Сиетъл и Ню Йорк да е малко.

Не става дума за разстоянието. Става дума за други хора, манталитет, удобства, документи, нагласа, стандарт. Едно е от хубава и съвременна болница да отидеш в трети свят да помагаш, и съвсем друго е от една болница, в друга просто да отидеш. Много по-лесно е да се вземе такова решеие.  Peace

# 736
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Не беше много логично това със заминаването. В предния епизод се побутва и почесва дали въобще да ги срещне, днеска се юрна да се мести с детето си на другия край на континента.

# 737
  • Мнения: 9 144
Аз пък ви се чудя как сравнявате заминаването в друг щат със заминаване в друга държава на съвсем друг континент.  Thinking
E то да не би разтоянието помежду Сиетъл и Ню Йорк да е малко.

Не става дума за разстоянието. Става дума за други хора, манталитет, удобства, документи, нагласа, стандарт. Едно е от хубава и съвременна болница да отидеш в трети свят да помагаш, и съвсем друго е от една болница, в друга просто да отидеш. Много по-лесно е да се вземе такова решеие.  Peace

Само, че в единия случай заминаваш с човека когото обичаш и му помагаш да преследва мечтата си, а във втория искаш да вземеш детето (на същия този човек) и да хукнеш на другия край на континента.
В Африка щяха да правят абсолютно същото каквото и в Сиатъл, в модерна клиника да лекуват и да обучават лекари. А не да ходят в джунглата да се правят на средновековни лечителки.  Whistling

# 738
  • София
  • Мнения: 11 779
Ами тя Кали си е такава, винаги взима пребързани решения. Много е готина обаче няма правилна преценка за нещата.

Иначе да , двете неща не се сравяват, нали едното е друг континент, ама пак си е заминаване

# 739
  • Мнения: 2 359
  И аз мисля, че сестрата на Оуен ще се появи. От известно време сякаш подготвят почвата.

# 740
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Ми то иначе няма много логика да ни занимават толкова време с една умряла дета нито сме я  виждали, нито сме я чували.

# 741
  • софия
  • Мнения: 4 992
Мисля, че Пиърс и Ригс ще са следващата двойка! Бибило банално да цъфне сестрата, ама наистина нищо чудно!

# 742
  • София
  • Мнения: 11 779
то беше ясно веднага щом споменаха че е изчезнал хеликоптер/смолет какво беше там, че ще се появи от някъде

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз гледам малко по инерция. С мъжа ми коментираме сериите и според нас сестрата на д-р Мрън няма да се върне. Всичко беше за да разбере, че нито той нито Ригс имат вина за смъртта и. Макар че от Шонда може да се очаква всичко и щом хеликоптера не е бил открит да изскочи отнякъде....

Да пускам ли нова тема или да си караме с тази до края на сезона?

# 744
  • Мнения: 9 144
Пускай, да не ни сложат катанец  Peace

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Готово! Имаме си НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт