Дългото чакане след трансфер-37

  • 46 362
  • 759
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 973
Ох, Трули това чакане. Пипи беше права-много е дълго. Аз излязох да се поразходя и нито краката, нито главата са моите. Тоя гаден дуфастон. Така го мразя. Гърдите ми са огромни и нямат пипане, понякога. През нощта ми се гади. И от време на време рязко бодежи съвсем, съвсем ниско, чак на края на коста. И надуто коремче, разбира се. Едва се налакирах. Иначе-нищо особено. Само дуфастона включихме след трансфера и ето-луда картинка. Иначе ставам и си върша някои неща, готвя и тем подобни. Но по собствено желание, че иначе ще изперкам, през следващите дни.
Я, кажете безамонячна боя за коса, може ли?

Цветенце, браво ти!!!

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 20:00 от lolr

# 466
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Благодаря момичета  Hug
 lolr ти кога ще си на трансфер? Това чакане си е голяма мъка, аз добре  Че поне бях на работа. Сега ми предстой следващото чакане до понеделник да видим как върви ЧХГ то

# 467
  • Мнения: 973
Той мина, преди два дни.  Grinning

# 468
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Офффф ама големи глупости пиша.Теста питам теста  ooooh!

# 469
# 470
  • Мнения: 275
Лолр чакането е ужасно - дано си заслужава... Иначе аз съм си вкъщи. гледах да се излежавам, но вчера гладих, днес вършах доста, даже направих една 1 часова разходка...
Иначе, като изключим леко подутото коремче, и съвсем леко чувствителните на допир гърди и едвам забележима тежест ниско долу, нищо ми няма... от време на време имам и болки в гърба но аз съм си с проблем там, така, че.... и не знам да се радвам ли или да се притеснявам... днес ми е 4 ден от ет, няма ни зацапване, ни дявол на магаре.... уф надявам се всичко да е ок и мъника (не знам, наумила съм си, че е мъник) да се е захванал...

# 471
  • Мнения: 652
Момичета, как стееееее?  Hug

# 472
  • Мнения: 973
Будни от 6.00 ч и гладни, но това е нормално за мен. Simple Smile

# 473
  • Мнения: 646
Стягам се утре за пункция Simple Smile)))  че имам да ви догонвам хихихи

# 474
  • Мнения: 275
Като изключим, че съм будна, с подут корем и леко наболващи яйчници - нищо ми няма Sad искам вече да ми се гади!!! Хихи
Ти как си Лиле? Мина ли ти теста?
Лолр - явно синдрома "ставам рано, лягам рано" е често срещан след ЕТ хихи

# 475
  • Мнения: 275
Стягам се утре за пункция Simple Smile)))  че имам да ви догонвам хихихи
Само да си спокойна - тук сме и те чакаме. Даже съм ти запазила място. Хахаха

# 476
  • Мнения: 652
Стягам се утре за пункция Simple Smile)))  че имам да ви догонвам хихихи
Ехеее, айде ставаме добра групаичка за великото местене в другата тема  Party
lolr, Truly знам какво ви е и аз съм така. Имайте предвид, че и след + теста няма да ви е леко. Ще има да се чудите дали всичко е наред, какво може и не може да пиете, ядете и правите. Абе...не случайно казах, че сме изкрейзили всичките  hahaha А на мен теста ми мина, Truly, малко нисичко ми се стори ЧХГ , но не мога да тествам пак, та ще чакам преглед.  Hug ви всички и се моля за вас.

# 477
  • Мнения: 275
Е айде дано - чул те Господ- една по една да се местим - не, че тук не е хубаво но все пак... Хихи
Хич не се и съмнявам, че това с чуденето няма да спре, но пък искам да се притеснявАм и за напред. Хихихи
Стискам палци на прегледа всичко да е ок и да продължаваш да изкрейзваш. Хихихи
Много  Hug и хубав ден

# 478
  • Мнения: 652
Truly,хахаха! Чул те Господ! Само дето ти може да имаш преглед и преди мен. Мен ме викат чак на 18 юни  Crazy нямали свободни часове...да бе да!!! Crossing Arms Леко не ми се вярва ама ок.
Пипито как сиии? Кога ще правиш втори тест?
Ралииии, не се покриваййй  Heart Eyes

# 479
  • София
  • Мнения: 10 642
Ех, момичета... Няма да ви догонвам този месец. Днес не можахме да извадим Я. Дано другия месец успеем.
Стискам палци на всички за предстоящите процедури и чакане.

Общи условия

Активация на акаунт