Re: AVON само за представители - Кампании 7 и 8- Тема 133

  • 31 654
  • 405
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Текущ каталог

Текуща мини брошура

Каталог 08

Каталог 09


Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Ботевград
paulinap

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
beljata

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
gostenkata75

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Русе
*Elina*
venelia

Свищов
4erito

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър
jecky
makeupmyblueeyes

Стара Загора
ailan
kat-bati

Хасково
talasamka

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

Dessu - София

venelia - Русе
eli4ka666- Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

Последна редакция: нд, 10 май 2015, 13:40 от katyadjin

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Записвам се първа, този каталог ми е доста по-интересен от предните. особено по отношение на мъжките комплекти и продукти. Вече имам поръчани 4 комплекта от 26  Heart Eyes и за мен един като си взема съм сглобила поръчката, а има и още време.
Имам един въпрос - понеже съм нова и аз и не знам как стоят нещата, а и никой не ми обясни - ако имам каталози, в които не мога да събера поръчки губя ли си правата като представител? например ако не пусна 3 последователни поръчки, после мога ли пак да пускам, или не? Благодаря Ви  Hug

# 2
  • Мнения: 5 386
Мерси за темата. Можеше да пишем и още в предходната, но пък новото си е ново, все пак Simple Smile

В тази К ми поръчват само продукти на фиксиран най-нисък %, без да изпълняват условията.
Едната клиентка би рекорд- 6 продукта и нито един нормален , с който да изпълнява някакво условие. Казах й с усмивка, че прекалява с пресметливостта си, казах й ,че ще й дам и стотинките отстъпка, с която ще дойдат продуктите, а тя - доволна, но не и притеснена от факта.
Но както и да е , нали пък има мотивационна , за която ни трябва доста оборот, така че ще я уважа тая клиентка.

 ZLATNA , не си губиш правата на представител, можеш да поръчваш.  И 1 г. да не си пускала, пак можеш да се върнеш в "играта", само дето няма да си при предишната си координаторка, а ще си като свободен електрон без координатор. Може някоя да се завърти около теб и да ти предложи да те включи в нейната си група.

# 3
  • София
  • Мнения: 103
Няма представител без координатор - винаги си закачен при някого. Ако твоята координаторка вече не е такава попадаш при тази която е над нея.  Между другото това е начин да си смениш координатора - като не пускаш известно време поръчки после можеш да се прехвърлиш при друг координатор

# 4
  • Мнения: 2 461
да се запиша и аз при вас.
Представител съм от София. Пускам често, но малки поръчки - предимно за мен и моите колеги  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
Запис и от мен.
Още нямам нищичко поръчано от новата брошура, хората май се поохарчиха покрай празниците  Tired

# 6
  • Мнения: 5 386
Няма представител без координатор - винаги си закачен при някого. Ако твоята координаторка вече не е такава попадаш при тази която е над нея.  Между другото това е начин да си смениш координатора - като не пускаш известно време поръчки после можеш да се прехвърлиш при друг координатор

Моята информация е от младши мениджър в Ейвън, ако тя ме е излъгала, значи и аз вас лъжа.

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Кате, усмихни си къдриците  Hug
За мен се очертава трудна кампания. Главата хвърчи по други измерения, та събирам от кол и въже, от който се обади. Дано лятото намаля темпото малко и да ми остане време да си листя безгрижно каталозите с чаша фрапе на плажа.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 727
Няма представител без координатор - винаги си закачен при някого
И на мен ми се струва странно да си без координатор. Как ще те оставят току-така без някой да си взима % от теб?!

# 9
  • Враца
  • Мнения: 22
Добър вечер мен ме интересува експресната поръчка за колко време пристига и има ли условие ?

# 10
  • Мнения: 805
Добър вечер мен ме интересува експресната поръчка за колко време пристига и има ли условие ?

Няма Експресна, няма условие - Стандартното е поръчваш преди определен час (14ч ако не се лъжа) и пристига примерно на следващия ден в пощата; поръчваш следобед ... и пристига след 2 дни.
Описано е всичко в сайта.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 633
Тази брошура ми излезе по-успешна от предходните. Без да се напъвам посъбрах доста добра поръчка  Joy

Кате,   bouquet

# 12
  • Враца
  • Мнения: 22
Добър вечер мен ме интересува експресната поръчка за колко време пристига и има ли условие ?

Няма Експресна, няма условие - Стандартното е поръчваш преди определен час (14ч ако не се лъжа) и пристига примерно на следващия ден в пощата; поръчваш следобед ... и пристига след 2 дни.
Описано е всичко в сайта.

Благодаря за информацията

# 13
  • Мнения: 185
Добър вечер мен ме интересува експресната поръчка за колко време пристига и има ли условие ?

Няма Експресна, няма условие - Стандартното е поръчваш преди определен час (14ч ако не се лъжа) и пристига примерно на следващия ден в пощата; поръчваш следобед ... и пристига след 2 дни.
Описано е всичко в сайта.

така е, няма условие, но кога ще пристигне зависи в кой град живееш - ако е по отдалечен ще пристигне до 2 дни -  например пускаш поръчка до 14ч в понеделник и в сряда е при теб; пускаш до 14ч във вторник получаваш я в четвъртък; пускаш сряда - идва в петък и ако пуснеш в четвъртък или петък - пристига в понеделник

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте. Знам че това не е тема за обсъждане на продукти , но знам че вие най-добре можете да ми помогнете.Преди време имаше едно червило където се отваряше с бутонче ,което се бута нагоре.Черно , квадратно.Та интересува ме ако някоя мацка от вас се сеща за това червило по конкретно цвят Chery glisten дали има такъв цвят в другите червила на AVON.

Общи условия

Активация на акаунт