Кола маска на ръцете?

  • 8 560
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Много ''обичам'' темичките да се актуализират след 1 година  Laughing Laughing Laughing

 Wink

Въпросната приятелка в момента ги мори (космите на ръцете) с фотоепилация.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 09:44 от Миленика

# 31
Аз си правя кола маска на ръцете лятото.
Излизат пъпчици и на мен,но ги мажа с антибиотик Гентамицин след епилацията и долу-горе бива.
За всеки случай предпочитам така пред космите Joy

# 32
  • Мнения: 4 916
Много ''обичам'' темичките да се актуализират след 1 година  Laughing Laughing Laughing

 Wink

Въпросната приятелка в момента ги мори (космите на ръцете) с фотоепилация.

Имаше ли ефект от съветите тук?

# 33
  • Мнения: 1 975
Много ''обичам'' темичките да се актуализират след 1 година  Laughing Laughing Laughing

 Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Чак сега забелязах, че е от миналата година #Crazy

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Много ''обичам'' темичките да се актуализират след 1 година  Laughing Laughing Laughing

Въпросната приятелка в момента ги мори (космите на ръцете) с фотоепилация.

Имаше ли ефект от съветите тук?

Не, затова се отказа да ги третира с кола и епилатор и в момента прави фотоепилация.

П.П. Моята приятелка беше ходила в Сф в клиниката на Малинов, по друг повод, той й беше изписал някво кремче и от него й поотминаха белезите.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 10:01 от Миленика

# 35
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм за епилатора, но може пък кожата и да е много чувствителна и да реагира не на колата, а на самото махане.
Peace Аз съм така и се мажа с гентамицин паста май беше. Довечера ще проверя и ще ти пиша.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз съм от изостаналите в епилирането на ръцете  Rolling Eyes
Още обмислям, дали да ги махам там, или не, защото не са нещо фрапиращо.
Но да ви питам, ако все пак реша да се разделя с окосмяването по ръцете - до лакътя ли ги махате, или по целите ръце?

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
моите на ръцете почти опадаха след раждането. поне един плюс за тялото ми!!! Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм от изостаналите в епилирането на ръцете  Rolling Eyes
Още обмислям, дали да ги махам там, или не, защото не са нещо фрапиращо.
Но да ви питам, ако все пак реша да се разделя с окосмяването по ръцете - до лакътя ли ги махате, или по целите ръце?
Ами зависи колко косми имаш над лакътя. Аз ги махам малко над лакътя, но пък и по-нагоре нямам.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз първо започнах да си ги махам с кола маска. Първите 1-2 дни имах червени точици, но после избледняваха. Как така цяло лято са й останали белезите - нали са й пораснали космите? Сега ги махам с епилатор и резултата е същият!
Може да пробва друга кола маска - има за чувствителна кожа, успокояваща и други най-различни...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Как така цяло лято са й останали белезите - нали са й пораснали космите?

Кожата й е много проблемна. При нея не отшумяват толкова бързо белезите, а и космите си растат, не става с едно епилиране да мине цяло лято. Може би това съм имала предвид.

# 41
  • Мнения: 1 906
И аз съм от изостаналите в епилирането на ръцете  Rolling Eyes
Още обмислям, дали да ги махам там, или не, защото не са нещо фрапиращо.
Но да ви питам, ако все пак реша да се разделя с окосмяването по ръцете - до лакътя ли ги махате, или по целите ръце?

Аз също съм от изостаналите Embarassed. В този ред на мисли, какво ви е мнението за остарелия начин с перхидрола?

Общи условия

Активация на акаунт