Абитуриентски страсти 2015 - красоти и изцепки в снимки

  • 287 112
  • 3 785
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 31 226
Трите момичета-черната рокля вляво е прословут модел на Ланвин /много е красив модела, но аз го харесвам повече в цвят nude, продава се в България от две години за около 4500 лв./, в средата роклята е Д&G.

# 1 261
  • Мнения: X
Левия модел рокля не мога да го видя хубаво, но не му стои добре на момичето  или снимката е такава, а обувките й никак не ми харесват. Средната наистина на чайник го докарва, а дясната е много зле откъм облекло.

# 1 262
  • Мнения: 10 547
Dolce & Gabbana  последните две години имат повече рокли прилични на покривки за следобеден чай, но все още чакам да ме поканят за втората по важност след булката, за де се издокарам с една тяхна рокля, разбира се ушита от добрата фея-шивачка.
И трите млади дами от АК ми харесват, и то много.

Инак това ми е роклята-фаворит

# 1 263
  • Мнения: 3 031
Чудесни са и трите, без забележка. Интерсно с какви рокли ще са на самия бал.

# 1 264
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Трите момичета-черната рокля вляво е прословут модел на Ланвин /много е красив модела, но аз го харесвам повече в цвят nude, продава се в България от две години за около 4500 лв./, в средата роклята е Д&G.


По този повод: роклята на Лавнин ...

Ким Кардашян ... Ами ужасТ е в нея ... па, макар и да е дала 4500  ... или там, еквивалента в Щатите ...
Скрит текст:

# 1 265
  • София
  • Мнения: 18 059
На АК балът не е утре.  Утре е на 91 НЕГ в Шератон. Peace

# 1 266
  • Мнения: 17 546
Левия модел рокля не мога да го видя хубаво, но не му стои добре на момичето  или снимката е такава, а обувките й никак не ми харесват. Средната наистина на чайник го докарва, а дясната е много зле откъм облекло.
А ние всичките, дето ги кльопаме тук,  сме дърти свраки между 40 и 60,  и нищичко не харесваме. Дайте да си спретнем един бг мамски бал, да видим коя с какво ще се барне според фигурата си, вкуса си и претенциите си.  Mr. Green

Чек, не е лично към теб, просто ползвам поста ти, за да обобщя.

Последна редакция: сб, 23 май 2015, 20:37 от Бижy

# 1 267
  • Мнения: 22 450
Момичетата от АК са много красиви. Така че каквото и да облекат, не е от особено значение.
Роклите, ако ще и дизайнерски да са, не ми харесват толкова.

Касита, роклята е много красива....но теб не си те представям в нея. Simple Smile

# 1 268
  • Мнения: 927
.....Дайте да си спретнем един бг мамски бал, да видим коя с какво ще се барне според фигурата си, вкуса си и претенциите си.  Mr. Green

.................

Tо, не, че не сме виждали снимки от бгмамски срещи. Wink В крайна сметка всеки е облечен според вкуса си и вижданията си за хубаво. А, дали е така, майната му. Важен е човека и дали се забавлява, другото е просто суета.

# 1 269
  • Мнения: 17 546
Така де, ма тук суетата е в такова изобилие, че друго не се вижда...

# 1 270
  • Мнения: 927
Така де, ма тук суетата е в такова изобилие, че друго не се вижда...
Бижу Peace , абсолютно си права. То тук даже не е суета, а чисто и просто хулене, щото видиш ли вкуса на някой е меродавен не само за него, а и за целия свят. Whistling

# 1 271
  • Мнения: 205
И на трите снимки е Богомил Бонев, като на първата е на заден план...



# 1 272
  • Мнения: X
Докато ви четях,  чак си представих темата, като бгмамско парти,но се получи нещо, ала хелоуин.
 Laughing

# 1 273
  • София
  • Мнения: 12 374
Левия модел рокля не мога да го видя хубаво, но не му стои добре на момичето  или снимката е такава, а обувките й никак не ми харесват. Средната наистина на чайник го докарва, а дясната е много зле откъм облекло.
А ние всичките, дето ги кльопаме тук,  сме дърти свраки между 40 и 60,  и нищичко не харесваме. Дайте да си спретнем един бг мамски бал, да видим коя с какво ще се барне според фигурата си, вкуса си и претенциите си.  Mr. Green

Чек, не е лично към теб, просто ползвам поста ти, за да обобщя.

Бижу, някои сме по-млади свраки  Wink
Виждали сме снимки, аз лично не съм особено впечатлена. Ако спретнем среща (''за'' съм, ама няма желаещи), не очаквам каляски с Пепеляшки вътре, а обикновени жени, с които ще се надявам да си изкараме страшно весело. Другото е суета.

Роклята на Каси е като голяма порцеланова ваза пълна с цветя. Не ми харесва.

Момичетата от АК са красиви  Heart Eyes

# 1 274
  • Мнения: 22 450
Напълно нормално е всеки да има някакъв вкус.
И да може да каже - това ми харесва, това не ми харесва.
Това, че дадена рокля е дизайнерска и скъпа съответно...не означава, че на всички ще им харесва, или ще е подходяща за даден човек.

Богомил Бонев все едно е тръгнал на езда с тези панталони.
Дамата му е много красива и елегантна.

Общи условия

Активация на акаунт