За лишенията и "забранения плод" през бременността

  • 5 722
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
Бях 20 дни на море и не се изкъпах нито веднъж. Липсваше ми фрапето и много ми се танцуваше. Сега пак ми се пие кафе  но пия безкофеиново. Позволявам си по хапка вафла или друг сладкиш с шоколад. Секс не сме правили май от 6 месеца. Но нищо не ми липсва отчаяно. Всички лишения си заслужават заради малкото ангелче!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Липсваха ми цигарите  до като свикнах.Липсваха ми старите ми фрехи в които още не мога да вляза  Laughing  Hug

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много неща ми липсваха. Не ми се ще да почвам списъка Tired

# 18
  • Мнения: 2 910
Липсваха ми, най-вече цигарите, алкохола и кафето, които отказах веднага, след като разбрах, че съм бременна.

# 19
  • Мнения: 1 382
Не съм се лишавала,и в басейните даже се къпех с големия корем  Mr. Green

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 225
И на мен ми липсват някой нещица като например: слабото тяло, цигарите. Липсва ми това да съм енергична, пъргава и т.н. Сега даже немога да се наведа да взема нещо което съм изтървала на земята. Но бебето е най- важно.  bouquet всичко с времето си

# 21
  • Мнения: 46 516
Липсваха ми, затова и бях много зле психически ...

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Липсваше ми работата, цигарите и алкохола (особено водката Blush Joy)...и  слабата ми фигура ми липсваше, а и все още ми липква Wink.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 611
кафее  боже не съм пила от месеци и шоколад  също така и цигарите  и сега в момента  излизането навън и контактите с приятели , разбира се  и старата ми фигура идрехи искам си гиии,но си заслужава

# 24
  • Мнения: 3 042
Нищо не ми е липсало /дори кафето и цигарите, а преди това не можех без тях/.

# 25
  • Мнения: 1 416
Каквото ми липсваше, си го позволявах - по малко, но винаги...  Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 391
Нищо не ми липсва толкова много, че да помрачи голямото щастие Hug

# 27
  • Мнения: 1 059
Единствено докато кърмех ми липсваше хубавото кофеиново кафе Wink Пиех безкофеин

# 28
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Липсва ми като се приберем от работа, да си сипем с мъжа ми по едно пиене, да си седнем на терасата и да запалим по цигара и да си говорим. Това ни беше вечерния ритуал. Сега си говорим пак, ама аз само се чудя какво да си извадя от хладилника да си похапна  Embarassed прасешка работа... и не ми е много сладко и пиенето ... А и още е зима, та на терасата не може  Laughing
Липсва ми дълбок, непробуден сън. Иначе май от друго не съм се лишила.
Ама се трае де, изобщо не е толкова страшно. Хубаво си е да си помрънкаме обаче  Mr. Green 
Естествено, наградата накрая е несравнима!

# 29
  • Мнения: 3 478
Не съм се лишила от нищо, което и преди съм правила. Не пуша по принцип, така че това не е проблем, за останалото съм просто по-внимателна, но в никакъв случай не се лишавам.

Общи условия

Активация на акаунт