СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 62 702
  • 1 229
  •   1
Отговори
# 825
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Пак са се престарали. От толкова оригиналничене затъва образователната система. Пфууу  Whistling

# 826
  • Мнения: 48 134
Могат да се напишат доста неща, да, ние сме го дискутирали вчера даже, защото това е най-омразното произведение на щерката за целия 7 клас... Sunglasses

# 827
  • Мнения: 463
Много сложен ми се вижда теста  Sad. Дано на децата им е лесно.
Нали? Аз едва ли ще вържа и тройка на него. Доста труден.

Първоначално ми се стори, че е доста лесен, но после .... наистина има доста въпроси, които ще ги накарат да се поизпотят. Дано не се стреснат обаче, ако помислят малко повече ще успеят да отговорят.

# 828
  • София
  • Мнения: 2 840
Пуснете теста да решим.

# 829
  • Мнения: 33
Да, тестът е за подготвяли се сериозно деца.

# 830
  • Мнения: 1 035
Може ли и на мен достъп до пощата?   bouquet

# 831
  • Мнения: 163
какви са условията, за да получа и аз достъп до пощата

# 832
  • Мнения: 36
Къде мога да видя варианта,нещо не мога да се ориентирам

# 833
  • Мнения: 19
Да, тестът е за подготвяли се сериозно деца.


къде мога да видя теста ?

# 834
  • Мнения: 5 417
ще се справят мами, ще видите. Сега сте под напрежение и ви се вижда много туден. Не е нищо по-различно от десетките пробни които са правили. И тезата е благодатна. Не се протеснявайте, ще направят всичко - подотвени са точно за такъв тест.

# 835
  • Мнения: 163
Достъп до пощата се дава на потребител писал поне в две поредни теми, а на потребител писал във всички теми за седми клас от 2010 насам Simple Smile

# 836
  • Пловдив
  • Мнения: 9 751
ще се справят мами, ще видите. Сега сте под напрежение и ви се вижда много туден. Не е нищо по-различно от десетките пробни които са правили. И тезата е благодатна. Не се протеснявайте, ще направят всичко - подотвени са точно за такъв тест.

Да на нивото на пробните е, но поне според мен е по-труден от предходните години.

# 837
  • Мнения: 10
Може ли някой да ми прати теста на лично, нямам достъп до пощата, много ви моля

# 838
  • Мнения: 110
Намерих в тетрадката му темата за Българския език. Доста обширно са го разисквали, и точно за свещен са изписали 5 реда Simple Smile Дано се сети.


Достъп до пощата се дава на потребител писал поне в две поредни теми, а на потребител писал във всички теми за седми клас от 2010 насам Simple Smile
Писала съм в поне две поредни теми

# 839
  • Мнения: 36
Намерих в тетрадката му темата за Българския език. Доста обширно са го разисквали, и точно за свещен са изписали 5 реда Simple Smile Дано се сети.


Достъп до пощата се дава на потребител писал поне в две поредни теми, а на потребител писал във всички теми за седми клас от 2010 насам Simple Smile
Писала съм в поне две поредни теми
И аз съм писала,но нямам нищо

Общи условия

Активация на акаунт