СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 62 651
  • 1 229
  •   1
Отговори
# 840
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Как да получа достъп до тази поща? Наистина не съм писала отдавна в темата, но името на дъщеря ми си е в списъка на първа страница.

# 841
  • Мнения: 19
Могат да се напишат доста неща, да, ние сме го дискутирали вчера даже, защото това е най-омразното произведение на щерката за целия 7 клас... Sunglasses


Бихте ли ми казали кое е произведението ?

# 842
  • Варна
  • Мнения: 6 881
Скрит текст:

Не искам някой да получи нервна криза. Не се карайте...

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 11:47 от Flash*

# 843
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен! Аз съм на работа нооо питайте те ме дали мога да свърша нещо. Да помоля за достъп до пощата, че виждам коментирате вече темата?!

# 844
  • Варна
  • Мнения: 2 768


Да на нивото на пробните е, но поне според мен е по-труден от предходните години.
Три пъти по-труден от последните няколко години.

# 845
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Могат да се напишат доста неща, да, ние сме го дискутирали вчера даже, защото това е най-омразното произведение на щерката за целия 7 клас... Sunglasses


Бихте ли ми казали кое е произведението ?

"Българският език"

# 846
  • София
  • Мнения: 1 054
Ехааа супер теза!

Снощи си говорихме и девойката каза, че "Българският език" и е любимото произведение и много иска да и се падне теза по него. Господ я чу!

Ън, какво ще кажеш за теста - аз не мога да преценя изобщо?

# 847
  • Мнения: 1 700
Може ли достъп и за мен?

# 848
  • София
  • Мнения: 18 123
Тестът, мами, не че съм капацитет, но съдържа същите  като сложност въпроси като миналогодишния и предходния. Притеснени сте, затова смятате, че е по-сложен. Лично според мен тезата тази година е много по-близка до децата като разбиране от тази на Заточеници миналата година.

Но ви разбирам.  Hug И аз уж бях спокойна до преди малко, а като видях примерен анализ на падналото се стихотворение на Яворов и се притесних....

# 849
  • Мнения: 365



Бихте ли ми казали кое е произведението ?
[/quote]

http://liternet.bg/publish/vazov/lirika/polia/bylgarskiiat_ezik.htm

# 850
  • Мнения: 19
Скрит текст:

Не искам някой ще получи нервна криза. Не се карайте...


БЛАГОДАРЯ

# 851
  • Мнения: 19
Интересно ми е как се сдобихте с теста... В страницата на МОН пише само, че е изтеглен вариант 3

# 852
  • Мнения: 36
Определено е по-сложен,аз очаквам да смекчават нещата,а те точно обратното..........Ще ги побъркат децата

# 853
  • Sumen, Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 834
Боже, тезата вчера същата последно я преговорихме, има я в помагалото на Донка Кънева. Последните преговорни тестове по БЕЛ....Интересното е ,че и на олимпиадата по БЕЛ Областен кръг пак се падна нещо подобно на съчинение -разсъждение.

# 854
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
И на мен не ми изглежда особено труден теста. Ще се справят!

Общи условия

Активация на акаунт