СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 62 631
  • 1 229
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 8 814
Ехааа супер теза!

Снощи си говорихме и девойката каза, че "Българският език" и е любимото произведение и много иска да и се падне теза по него. Господ я чу!

Ън, какво ще кажеш за теста - аз не мога да преценя изобщо?

Средна трудност, вече го реших, но...не смея да пусна нищо, че миналата година се нахвърлиха върху Ганис заради решенията по математика.

# 856
  • Мнения: 47 998
Ън, аз повечето не мога да ги реша по БЕЛ, само цитатите оправих, пусни нещичко да не се излагам пред децата след малко  Mr. Green
Знае ли се преразказа на какво е?

# 857
  • Пловдив
  • Мнения: 9 717
Ън, според мен всички вече са приключили с първи модул ... аз имам колебания. Съвсем изтрещях.  ooooh!

# 858
  • Мнения: 8 814
Питайте за въпроси!

# 859
  • София
  • Мнения: 461
Ън, когато решиш тогава ще пуснеш отговорите. Модул 1 вече е приключил и няма кой да преписва или да му подсказват. Сега чакаме да разберем върху какво правят преразказ.

# 860
  • Мнения: 59
Къде мога да видя варианта,нещо не мога да се ориентирам
.... и аз така.. какво значи "поща"? или достъп  имат само определени измежду вас??
 

# 861
  • Мнения: 365
Дано преразказът е на някакъв нормален текст, а не на някакви неразбираеми архаизми Praynig

# 862
  • Мнения: 19
Мадлена75, да де. И аз това казвам. Може някой да знае, ама трябва да е пълен идиот да го обяви публично във форума.  Peace

в подкрепа на русалката- миналата година познато момче имаше 2,00 на първи модул по МАТ и 3,075 обща оценка за кандидатстване, понеже се беше добрало до допълнителни точки от втори модул. 3,00 получаваш за 20 т. и в двата случая.


Понеже ми обясняваше кое е редно и кое не......изпита още не е приключил ,а вече знаем и за теста и за отговорите.

Е ЗА ТОВА ГОВОРЕХ........

# 863
  • София
  • Мнения: 461
Къде мога да видя варианта,нещо не мога да се ориентирам
.... и аз така.. какво значи "поща"? или достъп  имат само определени измежду вас??
 

Flash, е пуснала в предната страница линк да го изтеглите

# 864
  • София
  • Мнения: 135
Скрит текст:

Не искам някой ще получи нервна криза. Не се карайте...
  bouquet БЛАГОДАРЯ!

# 865
  • Пловдив
  • Мнения: 9 717
Мадлена75, да де. И аз това казвам. Може някой да знае, ама трябва да е пълен идиот да го обяви публично във форума.  Peace

в подкрепа на русалката- миналата година познато момче имаше 2,00 на първи модул по МАТ и 3,075 обща оценка за кандидатстване, понеже се беше добрало до допълнителни точки от втори модул. 3,00 получаваш за 20 т. и в двата случая.


Понеже ми обясняваше кое е редно и кое не......изпита още не е приключил ,а вече знаем и за теста и за отговорите.

Е ЗА ТОВА ГОВОРЕХ........

Да, но не го знаем от вчера, а след като децата вече са приключили с първи модул. А пък отговорите си ги даваме ние.  Peace

# 866
  • Мнения: 8 814
1-А, 2-в, 3-Г,4-А, 5-В, 6-Б, 7-Б, 8-В, 9-Б,10-Г, 11-Г, 12-Г, 13-В, 14-Г, 15-В, 16-Г, 17-В,18-Б
Това са въпросите с избираем отговор. Подвеждащ ми се видя 17-ти въпрос...

# 867
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ън, злато си ти  bouquet

# 868
  • Пловдив
  • Мнения: 3 744
Ън, благодаря много!

Сега остава синчето да помни и какви отговори е дал.

# 869
  • Пловдив
  • Мнения: 9 717
Ън, не съм си научила правилата за цитиране.  Laughing
Да, на 17 и аз се замислих, но пък В е единственият отговор, в който няма контраст.
на 22 колко грешки откри?

Общи условия

Активация на акаунт