Студенти в UK - 4

  • 82 251
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 200
... Някой имат специално приложение на телефоните си и не си принтват бордните карти
Като моите госпожици. Ама като попитам какво става, ако падне батерията на тлф - не съм била живяла в 21 век  Laughing
Удобство си е, спор няма.

# 751
  • Мнения: X
Да попитам и тук - как е по- сигурно и удобно да изпратя дебитната карта на дъщеря ми - по пощата или с куриер?
 /Валидна е до края на октомври тази която е в нея ,другата ще я получа на 15-и / Максимум за 10-на дни ще я получи ли.

# 752
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Аз запазвам бордните карти директно на телефона, няма специално приложение. От опит винаги нося зарядното в ръчния, масово летищата вече предлагат възможности за зареждане, дори и само с USB кабел имат зарядни. Никога не знаеш кога ще излети и кога и къде ще кацне полета ти.  Особено зимата има много изненади, заради времето.

# 753
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
И ние бяхме от модерните, преди да се приберем, вместо да се чудим къде да разпечатаме бордни карти, свалихме приложението, нещо не ни се получи запазването на бордната карта и за това се наложи приложението да свалим.

Жармен, не знам колко е сигурно, с бг пощи не съм имала проблем, последно преди 2 седмици пратих пакет, не го пуснах препоръчан, макар да беше ценен, не бяха документи, за 11 дена пристигна, аз се бях притеснила, че се е изгубил, щото до сега до 10 ден идваха, но не сиъм пращала карта.

хайде в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт