Окржна болница или Майчин дом -Варна?Дилема.

  • 1 938
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
За "Майчин дом" съм чувала, че правят, струват и все на секцио докарват нещата  newsm78.  Аз раждах 2005 г. в ОБ без уговорка и без познати и съм много доволна   bouquet. Изражда ме д-р Свраков, ши ме докторка, акушерките също бяха много внимателни, пак повтарям - без никакви познати, никакво плащане.
няма такова нещо Naughty

# 16
  • Мнения: 952
Аз пък имам 2 приятелки от Бургас, които специално ходиха да раждат във Варна в Майчин Дом и са страшно доволни от всичко. Ако не бях толкова настроена детето ми да е с бургаско ЕГН сигурно щях да отида да раждам и аз там..
според мен няма значение какво е егн-то, сега поне където искаш там можеш да родиш.Аз не съм се настройвала въобще за това, просто решихме с мъжо да родя във Варна и така стана, сега малкия е Варненец и съм много доволна от избора си Hug

# 17
  • Мнения: 142
Никаква дилема! Отивай в Майчин дом, намя да съжаляваш запомни! Вече работят и със здрвна каса, така че раждането ще ти излезе евтино./ако е за парите де Simple Smile/. На мен и консултацията ми беше там и раждането. Много съм доволна.  Peace Бях при Яков. Той е със голямо чувство за хумор и страхотен лекар. До мен през цялото време имаше акушерки, които ми помагаха. А когато ме заши Яков долу ми напради такъв тигел, че сега съм като девственица newsm62, а ми е второ раждане.

# 18
  • Мнения: 2 784
Зависи от много неща. Лично аз нямах пари за раждане в МД и за уговорка с лекар, а и да имахме- не бих се уговорила. Родих без уговорка в Окръжна, не съжалявам, второто живот и здраве пак там бих го родила. Не знам защо в България е практика да си плащаш, счита се, че иначе ще те захвърлят да раждаш като куче. Никой не се е отнасял с мен по-различно, отколкото с раждащите с уговорка.
Единственият минус на Окръжна е д-р Градинаров.  Sick

# 19
  • Мнения: 56
Преди 8 месеца родих в МД, а аз съм от Добрич, преди да родя лежах 2 месеца там за задържане - платено, така че имам много впечетления от родилния дом и мога да кажа че всичко е перфектно, може да платиш малко повече, но ще знаеш, че си в сигурни ръце ! Мой лекар беше и все още е др.Яков, и мога да кажа че  на него и на целия персонал в клиниката  дължа живота на дъщеря си, както и моя, два месеца те бяха моето второ семейство ! Ееееееее то голяма реклама стана, но наистина съм страшно доволна ! А самото раждане мина, перфектно, родих секцио, заради високо кръвно и остаряла плацента ! Имай предвид, че анестезиолозите там са много донри, а това е много важно. Аз раждах със спинална упойка ! Няма какво да му мислиш ! УСПЕХ, ЛЕКО РАЖДАНЕ И ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕ ! stork-girl newsm32

# 20
За "Майчин дом" съм чувала, че правят, струват и все на секцио докарват нещата  newsm78.  Аз раждах 2005 г. в ОБ без уговорка и без познати и съм много доволна   bouquet. Изражда ме д-р Свраков, ши ме докторка, акушерките също бяха много внимателни, пак повтарям - без никакви познати, никакво плащане.
Наистина няма такова нещо. Аз съм раждала при д-р Яков и съм изключително доволна от него и екипът му.

Общи условия

Активация на акаунт