Студена или топла стерилизация?

  • 1 830
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 640
обясни ми с какво изплакваш, ако е с чешмяна вода, просто не виждам смисъл от тази стерилизация  Crazy

# 31
  • Мнения: 1 427
Топла!Със стерилизатор за МВ.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 605
С първото дете преварявах шишетата и те наистина побеляваха. За второто си взех стерилизатор за микровълнова и нямах такъв проблем. За ежедневна употреба предпочитам топла стерилизация пред химия. Студената остава за пътуване и играчки.
Между другото - и в двата случая съм стерилизирала не повече от две седмици, докато се убедя, че кърменото ми бебе не иска вода и биберон-залъгалка...

# 33
  • Мнения: 1 059
ние ползвахме студена

# 34
  • Мнения: 2 849
В микровълновата със стерилизатор на Бертони . PeaceМного съм доволна . Peace

# 35
  • Мнения: 670
PolarFox, сега видях въпроса ти. Не с чешмяна, мила. Аз дори готвя с трапезна вода. Използвам изворна минерална вода почти за всичко.. за изплакване, за чай, кафе, за готвене и т.н.

# 36
Здравей,аз ползвах студена стерилизация и после изплаквах с много гореща вода от бойлера и никига не сме имали проблеми.Лесно е и ефикасно!Не остава миризма и не вреди на бебето.   Grinning

# 37
здравейти момичета и аз си купих стерилизатор за МВ на Бертони но когато го сложа вътре той е малко по голям и опира и не се върти при вас как  е незнам дали не е опасно

# 38
  • Мнения: 7 640
PolarFox, сега видях въпроса ти. Не с чешмяна, мила. Аз дори готвя с трапезна вода. Използвам изворна минерална вода почти за всичко.. за изплакване, за чай, кафе, за готвене и т.н.

ами що не ги миеш директно с такава, малко двойна работа ми се струва вашето Wink По колко литра ти отиват на седмица  ooooh!, много мръсна вода ли тече от  чешмата?
здравейти момичета и аз си купих стерилизатор за МВ на Бертони но когато го сложа вътре той е малко по голям и опира и не се върти при вас как  е незнам дали не е опасно
не е опасно, ама то затова се мери фурната предварително. Ние така си купихме нова МВ, на старата и без това й беше дошло времето, де
Ако махнеш кръглата чиния не става ли? Пак няма да се върти, ама поне не рискуваш да ти изгори моторчето.

# 39
  • София
  • Мнения: 109
В микровълновата със стерилизатор на Бертони . PeaceМного съм доволна . Peace

Аз си купих такъв стерилизатор на Бертони, но  е много трудно /почти невъзможно/ дръжките на капака да се пъхнат под щипките острани на кутията. Просто пластмасата ще се счупи след няколко ползвания.
Дали трябва изобщо да се пъхат или е достатъчно само като се сложи капака той ми се струва че прилепва добре?
Иначе си имаше и шише, и четка, и щипка за шишетата и ми хареса.

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 23:04 от ladye

# 40
  • Мнения: 270
направо си взимай стерилизатора за микровълнова на Чико и нямаш грижи - евтин е, поема всякакви шишета, с една дума - СУПЕР!


ще ти стане пръв помощник Wink

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз мисля да си купя стерилизатор за микровълнова.Разглеждах и се спрях на Чико-не е скъп, ставал за всякакви шишета/за 3 бр./.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ползвам стерилизатор за микроволнова и съм страшно доволна. Спестява адски много време. Предния път преварявах всичко  Mr. Green- отнема ти време, съдът и шишетата побеляват от варовика. Но като се замисля, че сме на кърма и няма почти нищо за стерилизиране.

# 43
  • Мнения: 8 505
Аз съм за топлата стерилизация.

# 44
  • Мнения: 468
 Peaceтопла
студена за лъжички, купички, играчки

Общи условия

Активация на акаунт