Проблем със сливиците!

  • 2 051
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
От началото на есента всеки месец боледувам минимум веднъж от зачервено гърло, като най-често развивам гнойна ангина, която преминава в кашлица със гнойни зелени секрети. До нова година се повтаряше едно и също-разболявам се за седмица-оздравявам-след седмица същото, а след нова година до сега дори не мога да оздравея напълно, тъй като сливиците ми си стоят постоянно подути и зачервени-не ме болят,но не са с нормални размери и цвят, а всеки месец поне веднъж се влошавам. За този период пих антибиотици, които дори не мога да изброя точно, но минах през няколко курса с Аугментин, пих Азитромицин, после Клацид и последно-миналия месец- Левофлоксацин. Тъй като наскоро се разболях наново отидох при личната, която реши че трябва да ми изпише антибиотик за пореден път-Клиндамицин, който аз просто отказах да пия. Отидох на консултация при УНГ, който ме огледа добре-каза ми, че трахеята и синусите ми са леко зачервени, сливиците си си стоят приятно подути и зачервени, без да ме болят, а по стената на гърлото, отзад, имам жълти израстъци от лимфна тъкан. Докторът каза, че не иска да избързва да ме реже и иска да пробва да ме излекува първо и ми изписа 10-дневно лечение(амоксиклав, биопарокс, назик и унифлокс(за носа). Тъй като нещата не се подобряват особено, а прегледа ми е след 10 дена исках да се консултирам с вас-дали някой е имал подобен проблем, дали е възможно да се излекувам напълно или просто мога да отлагам докато операцията не стане крайно наложителна. Също така ако може някой да ми даде някаква информация за операцията-какво представлява, какви са вариантите, колко дена трябва да престоя в болницата, какви са цените, възможно ли е да мине по здравна каса, има ли рискове от усложнения. Принципно аз съм от Стара Загора и УНГ, при който бях се казва д-р Валентин Маринов и работи в новата болница Тракия(Иван Рилски). Ще се радвам на всякакви отговори. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 790
Носен и гърлен секрет да ви направят, за да се види дали нямате бактерия в гърлото.

# 2
  • Мнения: 2 480
Търсете билки. За съжаление не мога да Ви ги посоча, но има. Моите сливици бяха излекувани веднъж завинаги именно с билки преди доста години.

Общи условия

Активация на акаунт