София - кв. Младост (2)

  • 18 964
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 94
Ками, аз не се притеснявам особено - все пак съм отишла да се науча. По-скоро ми е неудобно, че инструктора ми обяснява по 100 пъти за една и съща грешка и аз пак я повтарям  Embarassed Имам още 2 пъти (4 часа) и после и аз съм на изпит. Но ще взема 4 часа допълнително, защото хич не се чувствам сигурна за изпит. За каране по улиците обаче - още от сега не ми липсва смелост  newsm01 Но ще си чакам книжката, преди да седна сама зад волана!

# 241
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Здравейте, Аз съм 206 бл., но откакто почнах усилено работа имам по-малко време за всичко дори и за форума. Гледам да наваксвам с децата. Ако ми остане време ходя в бедрок (при 128 у-ще.)

# 242
  • Мнения: 2 407
Здравейте, за първи път пиша тук и като гледам темичката не е от най-посещаваните.
Само да кажа, че съм от 303-ти блок и ходим с малчо на разходка или в градинката до Патиланци, или в градинката зад 305-ти блок, до касата на електроразпределение. Ако и други форумски мами ходят там, ще се радвам да се обадят и да се запознаем Hug
И ние ходим при градинката при 305 бл, има и други мами от форума WinkЩе се радвам да се видим някой път.Ние почти всеки ден сме там.

# 243
  • Мнения: 2 159
здравейте,
аз съм бъдеща мама от Младост 4 (на улицата на Фантастико)
ще се радвам да ме включите при вас Hug
видях, че мамите от младост 4 са малко, но все пак има 
поздрави на всички   bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 3 787
Я да бутна малко темичката напред Wink

Ние тези дни сме болни и не излизаме на разходка.Само днес излязохме за малко.Обиколихме квартала самички,че още 2-3 дена не трябва да го събирам с други деца.Гадния летен вирус не ни подмина и нас Twisted Evil

Приятен ден на всички Hug

# 245
Здравейте!
Не съм влизала в тази тема Cry Макар и късно да се запишем и ние.
Младост 1, бл. 3
Мама Гери  и Ива
Много ми е приятно  Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 1 488
Момичета, през уикенда май ще се отдадем на разходки по семейному, обаче в понеделник ако е хубаво времето, може да си направим една срещичка в градинката зад 305 бл.
Какво ще кажете?

# 247
  • Мнения: 243
Здравейте, на всички от нашия хубав квартал newsm03
 Ние се завърнахме, от китното и прохладно лятно време селце Говедарци  .newsm44
Само ако знаете първите десет минути бях като паднала от небето, всичко толкова странно ми се виждаше, че просто няма на къде newsm62
Прекарахме си много хубаво, като изключим някой дребни произшествия.
 newsm03
Привет на новите майчета. Сега отивам да готвя вечеря и утре като се пооправя ще пиша повече и ще кача снимки да видите какво диване стана моето синче.......
Лека вечер.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 21:50 от Linet

# 248
  • Мнения: 243
Gigi6, ако искаш преседени се към нашия отбор. Събираме се почти всяка сутрин на Лучаното и оттам тръгваме на разходки. Ще си добре дошла сред нас и ще ни е приятно да се запознаем ::
 А за протокола ( то почти всички ни познават де...) ние сме мама Вени  и Емджи  Peace

# 249
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,никой не пише тук Naughty.Загуби се темата на 4 стр.чак Crossing Arms

# 250
  • София
  • Мнения: 94
Хайде аз да се разпиша Simple Smile

Ками, ти по нощите не спиш ли - гледам ти времето на поста  Simple Smile

Момичета, взех шофьорска книжка на 14-ти септември!!!  newsm44

# 251
  • Мнения: 243
Честито, odry . Желая ти леко и безаварийно шофиране.

# 252
  • София
  • Мнения: 94
Мерси, Вени!

То докато си взема книжката е цяла Одисея с документи и не знам кога точно ще имам възможност да шофирам  car003

# 253
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте и от мен. И аз скоро не съм писала, но цяло лято сме нанякъде.
Одри, честита книжка. Леко и безаварийно каране ти пожелавам.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,Одри,честито Hug
Я кажи,трудно ли беше,че на мен ми предстои другия понеделник.А листовките и кормуването в един ден ли бяха?

Общи условия

Активация на акаунт