София - кв. Младост (2)

  • 18 936
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
здравейте,
аз съм бъдеща мама от Младост 4 (на улицата на Фантастико)
ще се радвам да ме включите при вас Hug
видях, че мамите от младост 4 са малко, но все пак има 
поздрави на всички   bouquet

Аз също съм на тази улица - даже съм точно срещу Фантастико. С децата най-често киснем на градинката на ъгъла до блок 409 (ако не бъркам).

За всички от Младост вижте какво намерих http://www.kvartal-mladost.com/
Май няма много неща вътре, но дано по-нататък да се окаже полезен

# 256
  • София
  • Мнения: 94
Ками, мерси!

Листовките и кормуването са в един ден. Сутринта се явяваш на листовки - 40мин продължава изпита, през което време никой няма право да излиза. После - за издържалите листовките следва кормуване - по около 30-40мин из София. Листовките не ми бяха никак трудни, но аз решавах много в къщи седмицата преди изпита. Кормуването ми беше много стресиращо, особено минаването през кръговото на 4-ти км  #Crazy

Желая ти и на теб късмет и спокойствие и в понеделник да се похвалиш с успешно взет изпит!!! thumbsup

# 257
  • София
  • Мнения: 3 787
Одри,вярно ли те прекараха през кръговото #CrazyАз се стресирам само като се возя,когато минаваме оттам,пък си представям ако карам Shocked
Браво,явно си се справила добре Hug
Изпитващия гаден ли беше?

# 258
  • София
  • Мнения: 94
Изпитващият беше много свестен човек. Строг, но справедлив бих казала Simple Smile Е, не мина без няколко по-солени приказки, но пък аз се бях настроила - каквото и да каже - да мълча и да внимавам в шофирането Simple Smile На листовките бях единствената с 0 грешки, което според мен ми осигури положително отношение после на градското.
Ками, ще стискам палци в понеделник и няма да излизаме по улиците  smile3503

# 259
  • София
  • Мнения: 3 787
Ама в никакъв случай не излизайте по улиците в понеделник.Да няма инциденти Mr. Green Joy Joy Joy

Одри,много се радвам за теб.Ти си ми стимула в момента,ама хич не съм готова за изпит Tired
Трябва да се стискат мноооого палци-на ръце,на крака Mr. GreenПък току-виж съм попаднала на свестен изпитващ Praynig

# 260
  • Мнения: 243
ООО, Ками това със стискането на палците го имаш PeaceЩе кажа на всичките си познати да ти стискат палци, но аз съм сигурна че ще си вземеш изпита Hug

# 261
  • Мнения: 3 116
Хайде и ние да се включим Simple Smile

Ние пък правим ремонт на новата ни къща и просто е ужасно Sad От една страна всичко е толкоз скъпо, финансите ни се изчерпаха, хазяйна ни гони от квартирата, а в новият апартамент още няма ток и вода (уж щели да ги пуснат към 15-20 октомври), но от друга .... много хубаво става и няма нищо общо с мизерията в квартирата  Hug

Ние още всяка вечер сме в Патиланци, макар че детегледачката води малката и на площадката при блок 305 понякога. Ако видите някъде едно момиченце на около година и 3 месеца, русо, с кафяви очи, облечена в жълто-оранжево яке, което непрекъснато търчи, раздава дяволити усмивки и се прави че не чува, това да знаете е моята щерка  Joy hahaha Joy


Одри честита ти книжка, и да ни спираш на пешеходните пътеки ей (че днес един щеше да ме отнесе) Wink Ками, успех в понеделник  Hug

Сигурна съм че в парка на Патиланци има мами от форума обаче не знам как да се познаем Simple Smile Хрумна ми една идея с табелки "аз съм бг-мамма" и ако с тях си ходим 1 седмица и се запознаем после няма да се чудим "има ли тук бг-мамми или няма" Wink

Хайде целувки момичета и един прекрасен недъждовен ден от нас  Heart Eyes

# 262
  • София
  • Мнения: 94
Ками, аз също не бях готова за изпит! Ако имаше как още поне 24 часа кормуване да изкарам - щеше да е чудесно  Simple Smile Спокойствие и късмет ти желая в понеделник!
Аз ходих пък вчера до КАТ - да занеса купчинката документи за книжка. Голямо обикаляне беше, попълвах разни документи и там... #Crazy
Ritka, много хубаво беше цяло лято по градинките - ние успяхме да се запознаем с много майки от форума! За жалост, сега със студеното време почнаха и болестите и няма вече големи компании и дълги разходки  Sad  Хубаво е, че ще живеете в собственото ви жилище! Леко пренасяне ви желая и пълна къща с положителни емоции!   bouquet

# 263
  • Мнения: 455
Ехо,здравейте на всички!!!
 След дълъг престой в Пловдив пак сме тук и ще се радвам да се видим

# 264
  • Мнения: 455
ей,къде се изгубиха всички?

# 265
  • Мнения: 505
здравейте Младостки момичета... Hug

виноват..ама напоследък все пропусках темата..но обещавам да се включвам по-честичко..
 Одри, честито ти книжка... и колко е пораснала Мария..трябва да се видим... с Ками и Вени редовно се засичаме на Лучано..но теб те изгубих по трасето... както и други момичета от темата.... newsm78

Ками, казвай какво става с книжката.... а за разделното хранене ще трябва да те поразпитам...ама като се засечем на кафе...

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 22:27 от wily

# 266
  • София
  • Мнения: 94
Wily, мерси Simple Smile Сега се боря с карането из задръстванията  travel  Като гледам на снимката - ако това е малката ти щерка - хич не е мъничка вече и тя Simple Smile

Ками, как мина при теб изпита?

Мария от скоро е на ясла и аз не излизам вече с количката по разходки - обикалям по други задачи smile3540

# 267
  • Мнения: 505
пак съм тук....нали обещах... а и гледам темичката ни се позатрупала назад из страниците..казвайте как ви понася това "ХУБАВО ВРЕМЕ" направо не ми се мисли как ще я караме зимата... newsm78

# 268
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,момичета Hug

Вили,ние с Вени и Весито си излизаме всеки ден на Лучано.Все още не е чак толкова студено.Вас не сме ви виждали скоро newsm78

За изпита-щом не съм се похвалила,ясно TiredЛистовките ги взех без нито една грешка,но на градско ме резнаха.Ще видим как ще е на следващия Outta Joint

Днес изгря страхотно слънчице Grinning След малко отиваме на разходка.

# 269
  • Мнения: 243
Момичета, направих нова темичка, че тази ще я заключат вече ,а и смятам че е време за нова.  LaughingДопълних в спъсъка направен от Drina новите мами. Сега нямам повече време, но понататък ще прибавя списък с рождените дни на майките и децата, хубаво е да допълним списъка с детски магазини. Искате ли да си направим албумче с снимки? А също така може да се направи списък с педиатрите, акушеро-гинеколози и т.н. от който сме доволни. Ако имате идей за това как да изглежда началната ни страничка казвайте, идей приемам всякакви Hug
 Дайте, някакви идей за по-интересно заглавие на темата ни. Party

Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134466.0

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 14:37 от Linet

Общи условия

Активация на акаунт