Къде в София?

  • 120 397
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Има теми за всички градове, но такава за София никъде не откривам. Виждам, че се пускат доста теми за конкретни неща в рамките на града, нека обобщим всичко в една тема!

# 1
  • Мнения: 1 994
Какво точно в София не можахте да намерите от изброените
магазини, продукти и други конкретни неща, та и да обобщаваме ?  ooooh!

# 2
  • Мнения: 524
Не да се пуска всеки път отделна тема за всяко нещо, което някой търси, а всички въпроси да се задават на едно място. Това е идеята ми. Щом темата не е необходима, нека се заключи. Благодаря!

# 3
  • Мнения: 4 569
Къде в София има евтино сребро?

# 4
  • Мнения: 45
people_change, добра идея за тема Simple Smile

Знаете ли от къде мога да закупя гръб за гардероб (май е се казва фурнир). Търсих в големите вериги като ms bricolage, не намирам.

Освен това ми трябва и мрежа за прозорци (предпоазване от насекоми), която се лепи на дограмата. Знаете ли дали има такава в София и къде?

Благодаря Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 43 833
people_change, добра идея за тема Simple Smile

Знаете ли от къде мога да закупя гръб за гардероб (май е се казва фурнир). Търсих в големите вериги като ms bricolage, не намирам.

Освен това ми трябва и мрежа за прозорци (предпоазване от насекоми), която се лепи на дограмата. Знаете ли дали има такава в София и къде?

Благодаря Simple Smile

Не фурнир, фазер(или ламиниран фазер) му се вика на това http://www.praktis.bg/bg/Fazerni-plochi/556/group/ предполагам и по всички други подобни магазини има, сигурно и в бриколаж е имало, но си търсила фурнир.

# 6
  • Мнения: 14 476
И аз да повторя въпроса за лепяща мрежа за прозорци?

# 7
  • Мнения: 517
Споделете коя според вас е най-евтината аптека, за предпочитане в и около кв.Младост.

# 8
  • София
  • Мнения: 179
И аз да повторя въпроса за лепяща мрежа за прозорци?
Миналата година гледах в Джъмбо.

# 9
  • София
  • Мнения: 247
На мен ми трябва кошара детска за игра втора ръка. Прегледах в олх-въпроса ми е има ли някъде оказион за подобни неща (преди имаше на Захари круша ),където може да се видят повече от една .Предпочитаемо по-евтини Simple Smile

# 10
  • Мнения: 14 476
И аз да повторя въпроса за лепяща мрежа за прозорци?
Миналата година гледах в Джъмбо.
Много благодаря! newsm53

# 11
  • София
  • Мнения: 179
На мен ми трябва кошара детска за игра втора ръка. Прегледах в олх-въпроса ми е има ли някъде оказион за подобни неща (преди имаше на Захари круша ),където може да се видят повече от една .Предпочитаемо по-евтини Simple Smile
Кошари имаше преди време в Лидл на Хаук за 45 лв. нови, може да видиш дали не са останали още. Хубави бяха и лесно се сгъваха.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 674
Имам телескоп (купуван доста отдавна). Интересуваме къде мога да го занеса, за да му почистят лещите?
Помня навремето съпруга ми беше ходил до някакъв магазин на 5те кюшета, но в момента нито той, нито аз помним адрес.

# 13
  • Мнения: 18 980
Споделете коя според вас е най-евтината аптека, за предпочитане в и около кв.Младост.

Remedium мисля, не знам дали има близо до Младост

# 14
  • Мнения: 379
В гео милев са ремедиум. Може би медея.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт