В"Ретро"играта ударих награда голяма- да бъда съвременна мама!Бъдещи мами над 35

  • 20 969
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 758
Шери, благодаря за старанието  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 368
Ух, Даре, с този плодов привкус залепнах Hug. Утре ще обикалям да го търся из наше село.
ММ купува Мезек /не знам точно какво, не ги разбирам хич/, ама тъкмо ще сменим асортимента Drunk

# 17
  • Мнения: 182
Аз не пиша, но постоянноните ви чета. Няколко месеца минаха, откакто мисълта за още едно дете изцяло заема дните и нощите ми. За сега без успех, за съжаление. Страхувам се, че времето минава, а годините летят. Обвинявам се за това, че не взех решението по-рано, че може би вече е късно. Радвам се на успелите момичета и се прекланям пред упорството и непоколебимата вяра на останалите. Бъдете здрави и дано всички скоро да се похвалят с добри новини.

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Шери,благодаря за темата bouquet

# 19
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Oooo Ивка, пиеш вино от моя край а Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Уфффф, то и аз като съм в процедура минавам на самобръсначка, ама този път как пък точно в момента на поникване ще е пункцията...  ooooh!
Ще играе бръснача, пък каквото- такова. Даре, нямам такива приспособления като тример. ММ има за нос, ама...  Sick Епилатор няма да ги хване...

# 21
  • Мнения: 3 406
Ели, и аз съм почитателка на вашето вино  newsm10

# 22
  • Мнения: 3 406
Танче, страхотен аватар  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата, Шери   bouquet Късмет на всички и още веднъж браво на Лени!

Много хубава торта, Ава
Рейнбоу, браво за новата работа
Ели, бисквитено руло - бисквити, масло и сладко и готово
Перу, много ми хареса как мислиш за раждането, така е, това ще е празник  Hug ще ида после да видя коремче
Жане, бях със слинг в началото, но като стана топло ми беше много топло да я нося така Хеленка и взех Мандука, тя е за новородено. Удобна е.
Изаи, пиши по-често  Hug и не се отчайвай

# 24
  • Мнения: 1 368
Изай, виждаш тук колко е весело, леко и приятно, споделяме добро и лошо и така човек върви по-лесно. Толкова мили хора и такава подкрепа, каквато намерих тук аз лично не съм срещала. Благодаря ви, момичета Hug. Както си прочела всяка тук е със съдбата, историята и емоциите си. Разбирам напълно страховете ти и обсебващата мисъл за дете, сигурно всички ги преживяваме тия моменти. Не се обвинявай, миналото си е минало. Според мен продължи напред, имай вярата и нещата рано или късно ще се случат Hug.  
Ели, само такова вино се пие в къщи  Heart Eyes И гостите ни го унищожават, а уж не пият вино Joy. Скоро бяхме по вашия край и си купихме от с. Мезек, не на фирма или марка Мезек. В смисъл това се бутилира там на място, в местна винарна. Още не сме го пробвали, отлежава за зимата. Иначе за две приятелки, специално зареждаме бабълс. И то ми харесва, ама то по-скоро сайдер. Ще се пробва на Дарито тия дни, то се е видяло  Party.
Щях да заспивам, разсъних се с тия вина. Сега запои, бутилки и чаши ако не сънувам, на hahaha

# 25
  • Мнения: 7 201
С бг десерт свързвам бисквитена торта
Ели, бисквитено руло - бисквити, масло и сладко и готово
Защо ги пишете тези десерти?

И като сме на бисквитена вълна да кажа - добрият стар бисквитен салам. Mr. Green
Скрит текст:

# 26
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Мамче аз попитах, мисля по нататък да поканим гости и искам нещо което не са хапвали да направя, ще видим какво в крайна сметка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 603
Шери, мерси за темичката, личи си, че я правиш с голям мерак Hug

# 28
  • Мнения: 1 368
Мамче, как го пропуснах любимия ми сладък салам. Майка ми винаги го правеше като бях малка, а сега в къщи винаги има едно саламче във фризера Heart Eyes. Оборотно Joy
Много са ви хубави на всички новите премени Hug
Ели, за баница се сетих, щом са чужденци, ама то хич не е десерт.  Цедено кисело мляко с плодове, ама това не знам колко е българско и не са го опитвали. Прасковки. И тиквеник.

Последна редакция: сб, 16 май 2015, 23:25 от ivivkata123

# 29
  • Мнения: 7 201
Ели, вярно, че някой питаше за бг десерти, ама като забравих кой беше.

Изаи, присъединявам се към останалите момичета - пиши когато имаш нужда. Всички тук сме с една обща мечта. Но когато сме заедно, споделяме си и се подкрепяме, е по-леко.  Hug Изпитано.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт