В"Ретро"играта ударих награда голяма- да бъда съвременна мама!Бъдещи мами над 35

  • 20 998
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 423
Тогава преспи, премисли, и утре да извоюваш по твоите условия да прекратите договора.Успех!

# 691
  • Мнения: 13 972
Манди, повечето работодатели отказват да освободят работниците по тези причини именно заради обезщетението. Имай предвид, че тук става въпрос за предизвестие от работодателя.
Скрит текст:
виж чл. 222, ал 1 от КТ

# 692
  • Мнения: 1 130
Даре, и тук си ходят по пижами из магазините, но предимно младичките/тийнейджърите, което още повече ме изумява, защото точно в тази възраст сякаш съм искала да бъда най-красива и "натокана". Wink Особено в зимните месеци дрес-кодът е пижама, халатче и UGG ботички, а през лятото шляпат боси навсякъде.
Това с пижамите им е от възпитанието, разбира се, ако имат излизане преди или след вечеря (обикновено към 5-6 вечерят, ако имат малки деца) хората с дечица направо ги обличат в пижамите, за да може ако заспят в колата да не ги разбуждат. Включително на летището ей така ги водят да посрещат татковците от работа, а там се търкалят по земята, лазят и какво ли още не и после така ги слагат в леглото... Това ми идва повечко на мен!
Манди, дано да намериш решение на тази ситуация в работата и изходът да е по най-благоприятния за теб начин.
Че в тази тема си е най-приятно, аз си знам. Simple Smile
Иначе уж и нашата отчетна момичетата са приятни, но има една експерт-мама, която за втори път ме настъпва на същата тема и демонстрира някакви високи медицински познания и крайно мнение, естествено! Simple Smile
Кали, чак пък толкова да се е впечатлила таз мома от един анцуг... Явно толкова и стига акълът. Пускай ги у лево и хич да не ти дреме!
Аз отначалото след пункцията, че и докато ми беше лошо, как ходих на училище, ако знаете... Все ми беше тая! КАкво ли са си мислили девойките не знам, при условие, че в първите седмици все бях стегната и нагласена... Wink
А всяка сутрин как ми иде да скоча в колата по нощница и само да стоваря Сава пред училище... Ха-ха, но усещам, че и този момент ще дойде, само малко още да порасне! Wink
Ели, съжалявам за цикъла, ама съм сигурна, че и твоят ред ще дойде! Честито за изхода от делото, много се радвам, че има някакво възмездие за всичките ти неприятности!

Хм, като казах училище, време ми е та метна една туника и да потегляме! Simple Smile
Аз петъчно се събудих с чудесно главоболие, отдавна не беше се обаждало... Та сега ще се боря с него, а трябва да изляза да купя на едно бебече подарък, защото в събота сме на погача. Вчера взех една хавлийка, но ми се иска и някаква играчка, че с дрешки са пълни.
И да ви кажа май си избрах количка, която смятам да поръчаме от Германия и така ще ни излезе на половината на тукашната цена!

Ето, пак роман! Simple Smile
Хубав петъчен ден на всички!

# 693
  • Мнения: 3 406
Добро утро момичета
ПЕТЪК е, и на мен не ми се работи  Sick  Стори ми се много дълга тази седмица  ooooh!
Скрит текст:

Кафенца различни, кой каквото си хареса
Скрит текст:
И понеже е петък, приятелчета за споделяне на кафенцето  Mr. Green
Скрит текст:
Скрит текст:
Закуска
Скрит текст:
И чайче
Скрит текст:

# 694
  • Мнения: 8 533
Танзу Simple Smile от всичко по много си взимам Simple Smile
Ние ще имаме тинейджърка за уикенда в къщи. Довечера сме само двете. Да видим какво ще се правим. Ама тя си ходи с таблета, та май освен за вечеря, няма за какво друго да я мисля.

# 695
  • Мнения: 1 130
Добро ви утро! Simple Smile
Такъв мързел ме е налегнал, ядох, спах, а сега събирам смелост да изляза. Wink Трябва да го купя този ми ти подарък, че и да сготвя после, да простра, а не ми се мърда изобщо, а и главоболието не спира да ме мъчи...

# 696
  • Мнения: 7 201
Добро утро.
Танзу, пак си се погрижила добре за нас! Heart Eyes

Ели, ехх как исках да прочета за онази благата вест.. Съжалявам, че тестовете се оказаха верни. hug

Кали, вчера си плакала от обида, но много скоро ще плачеш от щастие. Praynig

Шери, никаква работа не свършиха секси гащята. Питиетата ме приспаха, дори МастърШефа не си догледах. Joy

Жане, стиснати палци да узнаете пола днес. Очаквам отчет да видим дали съм познала.

# 697
  • Мнения: 3 535
Добрутро! Вземам кафенце , закуската ми е малко диетична , но баткото , мммм ще го схрускам Simple Smile
Мамче, естествено! Вие ще сте от първите на които ще се отчета! Малко ме е страх да си призная , не съм ходила да гледат бебето на от месец .
Мислех за Манди... Манди,много ще ти прозвучи клиширано , но всяко зло за добро! Убедена съм на 100% в това Simple Smile
Хубав петък

# 698
  • Мнения: 7 201
Малко ме е страх да си призная , не съм ходила да гледат бебето на от месец .
Всичко ще е наред! Flowers Four Leaf Clover
Орисано е с позитивна енергия .. От колко часа си на преглед?

# 699
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Жане стискам палци всичко ще е наред !
Хубав ден момичета няма да имам време за повече влизания през деня.
Манди когато се затвори една врата имаме възможност да отворим нова и да влезнем в по хубава стая. Стискам палци!

# 700
  • Мнения: 1 679
Добро утро  Hug
Петък е, искам да се настроя петъчно за един безгрижен уикенд, но на практика трудна работа.
Скрит текст:
Все ще си намеря да се притесня за нещо..Досега моята алергия дето се овладя с хомеопатия, медрола 3 дни не ми помогна Rolling Eyes а сега малката избухна в обриви. Какво става,  не е заразно, не знам вече newsm78
Кали- хич да не ти пука за нощницата. аз като съм устремена към нещо и като трябва да се мине през тежък период хич не ми пука как изглеждам- просто съм ходила като цигане със скъсан чорап и нещо като нощница до кварталното магазинче например, знаейки, че не е нужно всички да ме харесват. Ама сега си по-чувствителна, та затова така го приемаш. После ще се смееш над това Wink
Ели- съжалявам много за лошия Дунав, ще го намразя пък Crossing Arms Радвам се за победата ти над бившия работодател, дано ти се издължат подобавъчно  Praynig
Мамче-случва се да заспи човек. На мен особено напоследък ми е като навик Blush ММ се шегува пред приятел: най не обичам студено ядене и заспала жена hahaha
Ината- не се коси за отчетните. То наистина за всяко правило си има изключения Hug Мен там още никой не ме нападнал, но не  пиша толкова , просто чета. Ако има някой на който мога да му помогна, пиша..На мен тук си ми я по-уютно Heart Eyes
Звездичке- ти големи бисери си издирила в отчетните, нямам думи с глас се смея за шкембето hahaha
Манди- съжалявам за тегавата ситуация, то е ясно трябва да се махаш оттам. Дано намериш най-доброто решение и избор, каквото обезщетение можеш да изкопчиш от тях, взимай Simple Smile
допис- Жане не се тревожи, всичко ще е ток и жици  Hug

# 701
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравейте, момичета! Приемате ли нови попълнения в групата? Да ви се представя...на 38г. съм, ММ е на 50г. За двамата това е втори брак. Поради различни причини досега отлагахме момента с правенето на бебе. Сега обаче смятаме, че ни е крайно време, така че се залавяме за работа Wink Дано не е безкрайно ходене по мъките, предвид възрастта и на двамата. За протокола-  той има син от първия си брак, аз все още нямам деца.

# 702
  • Мнения: 2 168
Добро утро  Hug взимам и аз от всички закуски, благодаря

Креми, много досадно с тези обриви, малката има ли въобще алергии?
Ели, супер за победата, виж как се обръща всичко за добро
Авентура, добре дошла и късмет  Praynig Ти и ти от далече, разкажи и за вашто село, моля  Grinning

# 703
  • Мнения: 7 201
Мамче-случва се да заспи човек. На мен особено напоследък ми е като навик Blush ММ се шегува пред приятел: най не обичам студено ядене и заспала жена hahaha
Това не го знаех. Ама има логика. Laughing

Добре дошла, Авентура!  bouquet Още една бъдеща мама от чужбинско. Най-международната тема е това.

# 704
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Благодаря за топлото посрещане, момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт