Светлината на моя живот - Тема 4

  • 59 818
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 766
Излязоха още невероятни репортажа с Анас и Дипика от снимките на онова промо с реалния отбор по Kabbadi!  newsm44 Two Hearts Two Hearts Въпреки, че повечето неща сме ги виждали - тук има и по-различни от друг ъгъл ...  smile3521 smile3521 smile3521 Анас и Дипика са супер готини и сладки и си личи, че се забавляват отлично заедно ...  smile3525 newsm76  love001 Two Hearts txtloves ppp  Hands Clap











https://www.youtube.com/watch?v=6s-mot-_uLA

https://www.youtube.com/watch?v=S9UZCt_vwJQ

https://www.youtube.com/watch?v=1n0nexfOgbc

http://www.dailymotion.com/video/x2qjdpk_kabaddi-ke-maidaan-mein … -18th-may-2015_tv

# 61
  • Мнения: 2 592
Чави и Закир #Crazy само това не Naughty но тя си е късметлийка и може да я огрее Wink
горкия Закир,дано си намери друга булка Laughing Laughing Heart Eyes #Silly

# 62
  • Мнения: 11 766
Преди малко Дипика пусна нова прекрасна снимка от наградите снощи! Много е красива и усмихната ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 63
  • Мнения: 11 766
МОМИЧЕТА Hug   bouquet как е възможно нашите СС  loveuuu да не са получили
никаква награда след като са номинирани ooooh! #Crazy да не би ние да сме каръците Laughing Thinking  Наистина индийците са тъмна работа Naughty и всичките са като свекървата Сантош Laughing не ценят стойностното #Cussing out #Cussing out #Cussing out Crossing Arms развалиха ми настроението Naughty


 Heart Eyes

И мен много ме е яд, че нашите сладури Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия не са получили награда, но няма какво да направим ...  thumbsup no cry Определено другите номинирани не могат да се хванат и на малкият им пръст - и като двойка и в категория за най-добър съпруг и съпруга!  Naughty Нашите просто нямат равни и за нас те са истинските победители ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Поне са се позабавлявали снощи - танцували са, излизали са на сцената и ще можем да им се порадваме ...  txtloves txtloves txtloves  love001 Two Hearts  Kissing Heart smile3521 Пък може и някоя друга изненада да са ни подготвили ...  Praynig Praynig Praynig

# 64
  • Мнения: 13 725
Диди Hug мерси за кафенцето  smile3525
Дипика е просто прелестно красива с  роклята с която пристига ,а Анас изглежда супер добре със синята тениска и джинсите с които се е барнал и чаааак после за изпълнението се облича с потресаващите шалвари  smile3521


Ени  Hug, обичам сутрешно кафе с компания  Joy  Joy  Joy Благодаря ти за чудесния клип на Сурадж и малкия сладкиш  Heart Eyes
Добре, че Анас всякак изглежда чудесно, че с тази експлозия от цветове в костюма му  Stop .....като калейдоскоп  hahaha  hahaha  hahaha А Дипика наистина е великолепна, толкова позитивна и лъчезарна  Simple Smile

Софи  Hug
Чави и Закир #Crazy само това не Naughty но тя си е късметлийка и може да я огрее Wink
горкия Закир,дано си намери друга булка Laughing Laughing Heart Eyes #Silly



Не харесваш ли Чави  newsm78 Вярно, че тя около 950 серии си беше малка калпазанка, но виж, като я поочука живота и влезе в пътя  Thinking Сега ще е интересно да видим какво развитие има при нея, дано старите и навици са вече минало  Wink Иначе си е сладурана, на мен ми харесва  Heart Eyes
Не си разваляй настроението заради наградите, не винаги това, което харесваме, съвпада с мнението на мнозинството  ooooh! Важното е, че и двамата са страхотни, радват ни, пълнят ни душата. Е, няма да се фукаме, че нашите любимци имат награда за най-магнетична екранна двойка, ама на кого му пука  Joy  Joy  Joy , те имат нашата награда  Naughty

Роси  Hug, благодаря ти за невероятните снимки на Дипика и Анас и за всички клипове на тези двама толкова красиви и талантливи актьори, за информацията от наградите, за репортажите от репетициите   bouquet

Росинце  Hug

# 65
  • Мнения: 11 766
Дипика пусна още една нова невероятна снимка от сета на "Светлината" днес! Облечена е в полицейската униформа - много е готина и сладка ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts Отзад се вижда Сантош и някаква млада жена - не мога да позная добре коя е, но мисля че е Чави ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 592


Може и аз да не съм разбрала Laughing но защо само нашите не ги дават да излизат заедно  Tired другите двойки усмихнати се представят а  Депика и Анас по еденично  ooooh! омешани с другите двойки newsm78 каква е тази работа Rolling Eyes пак ли няма да ги видим заедно като на партито за еп 1000 Thinking прекаляват ако се правят на интересни Wink

# 67
  • Мнения: 11 766
Софи  Hug
Чави и Закир #Crazy само това не Naughty но тя си е късметлийка и може да я огрее Wink
горкия Закир,дано си намери друга булка Laughing Laughing Heart Eyes #Silly



Не харесваш ли Чави  newsm78 Вярно, че тя около 950 серии си беше малка калпазанка, но виж, като я поочука живота и влезе в пътя  Thinking Сега ще е интересно да видим какво развитие има при нея, дано старите и навици са вече минало  Wink Иначе си е сладурана, на мен ми харесва  Heart Eyes
Не си разваляй настроението заради наградите, не винаги това, което харесваме, съвпада с мнението на мнозинството  ooooh! Важното е, че и двамата са страхотни, радват ни, пълнят ни душата. Е, няма да се фукаме, че нашите любимци имат награда за най-магнетична екранна двойка, ама на кого му пука  Joy  Joy  Joy , те имат нашата награда  Naughty

Роси  Hug, благодаря ти за невероятните снимки на Дипика и Анас и за всички клипове на тези двама толкова красиви и талантливи актьори, за информацията от наградите, за репортажите от репетициите   bouquet

Росинце  Hug

Няма за какво да ми благодариш Диди!  Hug Hug Hug Радвам се, че нещата, които пуснах са ти харесали ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Анас и Дипика наистина са невероятно красиви, сладки и прекрасни - пълнят ни душата ...  txtloves txtloves txtloves

Колкото до Чави - аз я харесвам! Преди много ме ядосваше, но доста се промени, а и е хубаво момиче. Според мен биха били сладка двойка със Закир, но да видим дали ще познаем ...  newsm78

Просто ми се струва, че и тя прави някакъв намек чрез съобщението си за нова връзка и любов ...
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 68
  • Мнения: 11 766


Може и аз да не съм разбрала Laughing но защо само нашите не ги дават да излизат заедно  Tired другите двойки усмихнати се представят а  Депика и Анас по еденично  ooooh! омешани с другите двойки newsm78 каква е тази работа Rolling Eyes пак ли няма да ги видим заедно като на партито за еп 1000 Thinking прекаляват ако се правят на интересни Wink

Софи, не те разбрах - къде мислиш, че няма да ги видим заедно, ами омешани с други двойки ...  newsm78 Говориш за червения килим ли - ами там почти никой от нашия сериал го няма - само Дипика се мерна, както и Пуджа. Но на този килим и от другите сериали не наблягат на двойките. Да има и такива, които говорят заедно, но голяма част са по единично ...  Wink Дори от най-важните сериали на канала ...  Wink На сцената ще видим Анас и Дипика заедно - нали ще танцуват. И снимки има ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Двамата са супер - дори да не излязат да позират заедно, тези дни толкова много ни зарадваха с всички клипове с репетициите от танците им, където се видя страхотното им настроение, с клиповете от сета, където се смеят, говорят си, забавляват се.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  love001 smile3521 Аз съм повече от доволна и съм супер щастлива от това ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts А тук ще очакваме танца им, може да имат някоя пиеса или нещо. Докато не излъчат наградите както трябва нищо не можем да кажем. Може пък да ни изненадат ... Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 11 766
Изглежда все пак Дипика е взела някаква награда вчера!  newsm44 newsm44 newsm44  Преди малко пусна още няколко снимки - на първата е заедно с Рохит и стиска статуетка. Предполагам, че е нейна, а не негова за сериала му ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Да не забравяме, че всяка година освен задължителните категории има и много специални награди и допълнителни категории ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Може да е спечелила някоя от тях, може и Анас да е спечелил нещо, както и сериала ни - ДАНО!!! Praynig Praynig Praynig Ще видим, когато излъчат наградите ...  newsm76 newsm76 newsm76 Може да ни изненадат приятно ...  Hug Hug Hug Много се радвам за Дипика - тя заслужава всяка награда. Анас също ...  Flushed ppp  Hands Clap Flushed  newsm74



# 70
  • Мнения: 11 766
Току-що Пуджа/ Емили пусна нова снимка заедно с Чави! Тя също се радва на завръщането й в сериала - страхотни са ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



# 71
  • Мнения: 2 592
Оххх РОКСИ Hug ТИ си доволна ама аз не Laughing малко ми е Laughing rotfImbo #Silly
Депика колкото и да ми позира с Рохит - не го харесвам и това е Laughing да си пусне семейния албум
и да си го хвали колкото иска Laughing аз гледам Светлината и ме кефят снимки с тези артисти
по-точно Анас и Депика като двойка от екрана ,не от реала Heart Eyes толкова добри артисти са,
че поне докато не свършат снимките на сериала може да правят повече неща за феновете си Peace bowuu

# 72
  • Мнения: 8 463
Момичета Анас явно е спечелил наградата за най-добър син за ролята си на Сурадж   smile3521
Браво на него  smile3501честита да му е наградата smile3521

Последна редакция: пн, 18 май 2015, 20:44 от Eny87

# 73
# 74
  • Мнения: 11 766
Оххх РОКСИ Hug ТИ си доволна ама аз не Laughing малко ми е Laughing rotfImbo #Silly
Депика колкото и да ми позира с Рохит - не го харесвам и това е Laughing да си пусне семейния албум
и да си го хвали колкото иска Laughing аз гледам Светлината и ме кефят снимки с тези артисти
по-точно Анас и Депика като двойка от екрана ,не от реала Heart Eyes толкова добри артисти са,
че поне докато не свършат снимките на сериала може да правят повече неща за феновете си Peace bowuu


И аз предпочитам Анас и Дипика като двойка и в живота, но няма как ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Те си имат личен живот - нормално е да пускат и снимки от него ...  thumbsup Важното е, всичко между тях да е наред - да се забавляват докато снимат и да ни радват още дълго време с прекрасните си роли.  Praynig Praynig Praynig Пълнят ми душата винаги, когато ги гледам как се смеят и забавляват на сета ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Дано ни радват още и още - уникални са ... smile3525 newsm76 txtloves

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт