Проблем с мебелна фирма - Препоръчайте ми адвокат

  • 1 692
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте,

От няколко месеца(започнахме осми месец от поръчката!!!) имаме проблем с една от големите софийски мебелни фирми за забава и неизпълнение на поръчка за кухня. Вече са на 4-та рекламация за едни и същи дефекти.

Моля ви, препоръчайте ми адвокат, който се занимава с подобни въпроси! Става дума за София!


Предварително благодаря!   bouquet

Последна редакция: пн, 18 май 2015, 12:41 от MaLkO_AnGeL4e

# 1
  • Мнения: 13 556
Имате ли подадена жалба в КЗП?

# 2
  • Мнения: 8
Аз също имам подобен проблем със софийска фирма за мебели. Шест месеца чакам да ми изпълнят поръчката и когато им звънна все отлагат за следващия месец. Все още не съм подавала жалба в КЗП но смятам в най-скоро време и това да стане. Просто нямам думи, какви са тия хора не мога да разбера.

# 3
  • Мнения: 13 556
Защо чакате? Прочетете какви срокове за изпълнение са записани в договора и си търсете правата.

# 4
  • Мнения: 5
Незнам за адвокат но не си вземай мебели от Русе ръбовете на вратите се раздуха от фирмата твърдят че като мия пода съм повредила ръбовете с недобре изцедена стирка.

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 18:40 от mazzda

# 5
  • София
  • Мнения: 161
Здравей,

За коя фирма от Русе става въпрос? Питам, защото моята е на Prego или както майсторите ги наричат Фантастико(не знам защо).


Поздрави!

# 6
  • Мнения: 5
За Стефани Стил

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
MaLkO_AnGeL4e, как се реши вашия въпрос в крайна сметка?
magicstars, а вашия?
 newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 161
Здрасти,

ние за пореден 5-ти път пак сме в рекламация, защото след последния монтаж се установи, че под лака има разни черни боклучета и дори косъмчета. За момента още се чудим какво да ги правим... чакаме да мине срока на поредната рекламация.


Поздрави,


Общи условия

Активация на акаунт