Filorga - красива всеки ден! - тема 5

  • 123 568
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 436
Ако става въпрос за стари белези - не мисля, че Neocica не  е твоят продукт  Peace Той е Възстановяващ флуид за увредена кожа след дерматологични процедури - лазер, пилинг, мезотерапия, филъри, при възпаления, за свръхчувствителна кожа ...

И не се прилага на открити рани  Peace Целта му е да успокои участъка и да спомогне за бързото възстановяване на кожата  Peace

По време на втората бременност - от една текстилна маска - буквално се оказах с дупка на бузата, като изгорено от цигара. Дълбока, кръгла и болезнена рана. Докато беше отворена рана, третирах с Панавейксал, за да се поддържа чиста и да се затвори бързо.  След, като се затвори с розова кожа - започнах с Неоцика-та - през 2-3 часа и се изчисти напълно, нямам белег или друга следа  Peace

Но за вече формирани белези - не мисля, че би имало ефект  Peace


А за след e-matrix дали става?
А за това можеш ли да кажеш нещо  newsm78- http://arlen.bg/product/2065/multivitaminna-kontsentrirana-terap … er-3-h-10-ml.html
Харесва ми описанието... Кожата ми няма свеж вид.  Rolling Eyes

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
За след Е-matrix е перфектно  Peace

За терапията с вит.С - ползвах един флакон - мил жест от съфорумка  Peace Тя не беше видяла ефект, аз му се радвах Simple Smile Но кожата си ми беше добре и не мога да отчета чудеса Simple Smile

В твоя случай - при положение, че правиш процедури - обсъди с лекаря каква козметика да ползваш - преди, след и по време на процедурите  Peace Предвид състоянието на кожата  Peace

# 32
  • Мнения: 436
За след Е-matrix е перфектно  Peace

За терапията с вит.С - ползвах един флакон - мил жест от съфорумка  Peace Тя не беше видяла ефект, аз му се радвах Simple Smile Но кожата си ми беше добре и не мога да отчета чудеса Simple Smile

В твоя случай - при положение, че правиш процедури - обсъди с лекаря каква козметика да ползваш - преди, след и по време на процедурите  Peace Предвид състоянието на кожата  Peace




Благодаря ти, Алена Simple Smile))
Много си отзивчива, както винаги!  Hug
На 28 съм на процедура и ще питам дерматоложката.  Hug

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте!Чета отдавна темата но така и не мога да избера крем за торбички под очите!Консултир ах се с Д-Р Денкова и тя каза че това са натрупани мазнини и  могат да се отстранят само по оперативен път!Опитах с продукти на виши и на академи но без резултат!Ако някой е доволен от друг продукт ще ми е приятно да сподели!Искам и да попитам някой който си е поставял филъри на лицето дали са му давали празните ампули след поставяне на филарът!Така трябва да се процедира защото стават измами! На мен не ми върнаха нито празни ампули нито ми обясниха какъв филър слагат!Съжалявам че това го научих след като се консултирах с други лекари.

# 34
  • Мнения: 436
Здравейте, сдобих се с малко продукти на филорга за проба. Сега се измих и след това почистих лицето си с мицеларна вода на Биодерма. После сложих Филорга sleep recover обаче леко ми понащипва тук там. Нормално ли е?
Утре смятам да сложа HYAL-DEFENCE, след това TIME FILLER, отгоре BB-PERFECT 3 и отгоре евентуално ФДТ. Дали ще е добре или е много? Да пропусна ли нещо? И всъщност добре ли е сега като пробвам за първи път продуктите да ги смесвам един върху друг или всеки по отделно да пробвам. Много съм объркана. Плийс, хелп ми.  #Crazy
П.С. Само да вметна, че от много време не ползвам никакви кремове (преди това ползвах авен, виши, биодерма и т.н., но имах проблем с кожата си и спрях всичко). Сега съм само на процедури. E-matrix, LPG, терапии с колаген, пилинги и т.н. Почиствам се с мицеларна вода и пръскам термална като луда (пристрастена съм).

# 35
  • София
  • Мнения: 3 814
Искам и да попитам някой който си е поставял филъри на лицето дали са му давали празните ампули след поставяне на филарът!Така трябва да се процедира защото стават измами! На мен не ми върнаха нито празни ампули нито ми обясниха какъв филър слагат!Съжалявам че това го научих след като се консултирах с други лекари.

ПИ, в темата за "естетичните процедури, от които сме доволни", момичетата споделиха, че им дават празните ампули и естествено, че трябва да си информирана какво точно ти слагат по лицето. Аз нямам опит с филъри...засега Laughing

# 36
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Кой крем според вас да поръчам  ISO STRUCTURE или SKIN STRUCTURE 30ML или NUTRI FILLER 50ML
и отзиви за този серум SERUM ANTI AGE ABSOLU или този  PERFECT+ SERUM PEAU PARFAITE 30ML
Ше чакам някой да се включи да ми помогне,точно тези изброените не съм ползвала искам да ги пробвам.
Благодаря предварително.Кожата ми е нормална към суха по скоро.  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 36 147
Кой крем според вас да поръчам  ISO STRUCTURE или SKIN STRUCTURE 30ML или NUTRI FILLER 50ML
и отзиви за този серум SERUM ANTI AGE ABSOLU или този  PERFECT+ SERUM PEAU PARFAITE 30ML
Ше чакам някой да се включи да ми помогне,точно тези изброените не съм ползвала искам да ги пробвам.
Благодаря предварително.Кожата ми е нормална към суха по скоро.  bouquet
 
Кремът ISO STRUCTURE и серума SKIN STRUCTURE е добре да се ползват заедно, допълват се много добре
SKIN STRUCTURE  едва ли може да ползваш самостоятелно, защото е на водна основа и леко опъва кожата
NUTRI FILLER е малко по-мазен от ISO STRUCTURE, но попива добре, не омазнява
Не зная откъде ще вземаш SERUM ANTI AGE ABSOLU - но това е стар продукт / провери за срок на годност/ -  новата версия е Meso +  - много хубав продукт е, на мастна основа, попива добре, подхранва в дълбочина, може да се ползва и самостоятелно
Серумът  PERFECT+  е на водна основа, хидратира, подхранва, освежава кожата. Има много хубав аромат. Не може да се ползва самостоятелно, но добре се комбинира с всеки крем / без Sleep&Peel/


 стария продукт Новия

Последна редакция: вт, 26 май 2015, 13:56 от denis.

# 38
  • Мнения: 205
От няколко дена ползвам UV Defence ,фактор 50+ . Харесвам консистенцията му, но като го сложа върху Тайм филър ми се получава кир ефект.  Тайм филъра се отразява много добре върху кожата ми и не ми се ще да не го ползвам през деня заради слънцезащита. Интересно е , че Тайм филър с друг слънцезащитен ми се комбинират идеално. Жалко е , че продукти на една и съща марка не се допълват добре  Sad

# 39
  • Мнения: 42
         Момичета,какво ще ми препоръчате за БЪРЗО премахване на пигментни петна,ако въобще е възможно,че не мога да ги понасям. Не знам как се появиха,като съм постоянно с Филорга от няколко години ! Коя е вярната комбинация?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 175
От няколко дена ползвам UV Defence ,фактор 50+ . Харесвам консистенцията му, но като го сложа върху Тайм филър ми се получава кир ефект.  Тайм филъра се отразява много добре върху кожата ми и не ми се ще да не го ползвам през деня заради слънцезащита. Интересно е , че Тайм филър с друг слънцезащитен ми се комбинират идеално. Жалко е , че продукти на една и съща марка не се допълват добре  Sad

Аз го ползвам самостоятелно, а после слагам ББ крема и няма кир ефект.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
От няколко дена ползвам UV Defence ,фактор 50+ . Харесвам консистенцията му, но като го сложа върху Там филтър ми се получава кир ефект.  Там филтъра се отразява много добре върху кожата ми и не ми се ще да не го ползвам през деня заради слънце защита. Интересно е , че Там филтър с друг слънце защитен ми се комбинират идеално. Жалко е , че продукти на една и съща марка не се допълват добре  Sad

При мен го няма този "кир" ефект, а комбинирам двата крема от доста време и съм много доволна.
Да не би да използваш в по-голямо количество един от двата крема и затова да се получава така?

# 42
  • Мнения: 231
От няколко дена ползвам UV Defence ,фактор 50+ . Харесвам консистенцията му, но като го сложа върху Тайм филър ми се получава кир ефект.  Тайм филъра се отразява много добре върху кожата ми и не ми се ще да не го ползвам през деня заради слънцезащита. Интересно е , че Тайм филър с друг слънцезащитен ми се комбинират идеално. Жалко е , че продукти на една и съща марка не се допълват добре  Sad

Аз го ползвам самостоятелно, а после слагам ББ крема и няма кир ефект.
Аз също ползвам същата комбинация от две години,но никога не съм имала този проблем,може би  слагаш повече от Тайм Филара .

# 43
  • Мнения: 205
От няколко дена ползвам UV Defence ,фактор 50+ . Харесвам консистенцията му, но като го сложа върху Там филтър ми се получава кир ефект.  Там филтъра се отразява много добре върху кожата ми и не ми се ще да не го ползвам през деня заради слънце защита. Интересно е , че Там филтър с друг слънце защитен ми се комбинират идеално. Жалко е , че продукти на една и съща марка не се допълват добре  Sad

При мен го няма този "кир" ефект, а комбинирам двата крема от доста време и съм много доволна.
Да не би да използваш в по-голямо количество един от двата крема и затова да се получава така?

Да, явно в това е причината. Слагала съм повечко от Тайм филъра, но кожата ми просто го "пие". Днес си сложих по-малко количество, отгоре UV defence и вече няма кир ефект  Hug
Благодаря Ви за съвета

# 44
  • Мнения: 436
Идвам да похваля Neocica. Вчера си правих процедура с e-matrix и вечерта преди да легна си сложих от Neocica. Сутринта също. Определено добре въздейства и видимо кожата заздравява по-бързо. Третираната зона е омекотена и не опъва. Наистина ми хареса. Сега ползвам тестер, но по-натам ще си купя, тъй като, ако не е облачно след 3седмици, няма да мога да правя процедурата до септември. В тази връзка, питах дерматоложката за козметиката на Филорга и каза, че е подходяща за мен и моя случай. Simple Smile)))) Единствено ме помоли да не ползвам слийп енд пийл през лятото. Да го започна септември.  Peace
В момента ползвам хидра филър, оптим айс и тайм филър само на челото около едни две линийки, които ме влудяват.

Има ли продукт на Филорга, който да затваря порите, по-точно да ги свива, или поне да е в тази посока?  newsm78

Щастлива съм, че открих Филорга.  Wink

Благодаря на Alena и Denis!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт