подарък за бебе

  • 1 234
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
близки приятелки искат да купят подарък за бебето ми и ме питат от какво имам нужда все още е малко, но имам неща купени преди това  какво бихте ме посъветвали като подарък за бебе , но в по-горните месеци например...от какво ще имам нужда, то е все още малко и не мога да преценя, но по-добре нещо което ще използвам в бъдеще..е има някакви идеи но моля за съвети

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 196
Столче за хранене - много удобно и полезно нещо е Simple Smile  На мен също ми беше подарък и за мен лично един от най-практичните и влезли в употреба подаръци Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 982
Столче за хранене, стол за кола, проходилка или бънджи (ако смятате да ползвате), бебефон, обувки за прохождане, зимен гащеризон.

# 3
  • Мнения: 373
да и моята идея е за столче....и аз искам нещо, ако ще се подарява да е от полза

# 4
  • Мнения: 4 761
Таблет.

# 5
  • Мнения: 196
Паяк, активна гимнастика, шезлонг.

# 6
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016

Даа, определно таблет е най-нужното нещо за едно бебе,  и моя мъник ме моли със сълзи да му купим, на четири месеца е...
Добри предложения са дали преди мен,практични неща, на наши приятели им подариха фотосесия за бебето им, радваха се доста!

# 7
  • Мнения: 4 761
Даа, определно таблет е най-нужното нещо за едно бебе,  и моя мъник ме моли със сълзи да му купим, на четири месеца е...

Ще видиш какво ще бъде като стане колкото моето - по един за всяка ръка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт