Уреди за домашна грижа за кожата

  • 194 696
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 379
Отдавна се замислям дали има такава тема и дори се канех да пусна наскоро.
Алена, много благодаря   bouquet
Отдавна искам да си взема някой от тези комбинираните уреди, но истината е, че и на мен ми липсва достатъчно информация. Все се каня да се поровя, но....
Надявам се скоро да компенсирам Simple Smile Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 758
Jeni_E  Hugблагодаря за чудесния разказ Simple Smile

gevestra, аз ползвам фотоепилатора на Филипс - от ноември насам и съм изключително доволна  Peace Но при мен този тип епилация има голям успех и в салон  Peace



По темата ползвам почистваща електрическа четка (Кларисоник) и ултразвуков галваничен масажор с фототерапия  Peace Случайно разбрах за галваничните уреди от приятелка с проблемна кожа. Тя си беше взела "проста" мини-йоник машинка и кожата й беше преобразена (матирана, свити пори .... друга). А с нея бързо решава и проблема с подкожните пъпки  Peace

Та реших аз да взема нещо с повече финкции и в добавка имам и ултразвук и фотони (червен и син). Като финкции има - почистване, вкарване в дълбочинана полезни в-ва, стомулация за формиране на колаген, програма за акнеична кожа и за чувствителна такава  Peace


Аленка, от тази машинка/която благодарение на теб имам и аз/за която говориш,коя точно програма свива порите  newsm78

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Тя ползваше само йоните  Peace защото нейната машинка само това имаше  Peace

Ето едно видео за ползването на моя уред:



Eдин бг сайт http://www.silvia-kozmetik.com/catalog/product_info.php?cPath=95 … 31d6670bf88c8219d Не е много детайлно, но все пак Simple Smile Аз мия го купих мисля за 27 долара от ибей  Peace

Tук съм превеждала упътването - малко дословно - умишлено  Peace https://drive.google.com/file/d/0B2EuNpw4lt7kT2J5aExGTE41cms/view?usp=sharing

# 18
  • Мнения: 4 738
Аз също съвсем скоро ще се сдобия с подобни уреди, в момента съм на вълна проучване на пазара... Mr. Green Мисля, че само и единствено с козметика не става, а тук където живея козметичните процедури в салон са много скъпи...  Та си заслужава инвестицията... Само момичета споделете от кои уреди има видим ефект и кои не си заслужава да купуваме... Praynig
Освен това кои уреди могат да се комбинират и за лице и за тяло (целулит например)?  Peace

# 19
  • Мнения: 205
Страхорна тема! И аз съм във филма, ще следя внимателно, ще питам , за да реша от къде да започна. А после и ще споделям. Успех!

# 20
  • Мнения: 88
Веднага ме запалихте по този уред с йоните и сега се чудя дали да го поръчам от ибей.
Наистина ли има толкова добър ефект Simple Smile)
Искам да попитам някой ползвал ли е нещо такова - http://www.ebay.com/itm/7-in-1-Electric-Foot-Smoother-Pedicure-F … sh=item3f4a87b28c

За педикюр и грижа за петите или да ми препоръчате нещо?

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
От както започнах да приемам омеги - петите ми са коренно различни  Peace

Тази машинка според мене бошлав  Mr. Green Аз ползвам електрическа пила, но и обикновена да вземеш - ще ти върши работа  Peace Можеш да провериш в добър магазин, като Двата щъркела  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 956
А този уред дали наистина се справя с подпухванет под очите и тъмните кръгове. Моята работа е такава, че все чета и съм на компютъра... Денем, нощем, нямам време да спя повече от 6 часа, даже 6 рядко ги докарвам... имам късогледство, нося лещи, те товарят очите още повече... И си имам нужда от нещо да ми змаскира очната умора. НА крем не попадам - ползвала съм мноооого неща. Ефект нула. Сега този уред дали ще помогне?

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Нямам нито едното, нито другото и не мога да споделя от личен опит  Peace Но мога да ти дам моя уред - да пробваш има ли такъв ефект при теб  Peace

# 24
  • Мнения: 3 435

Искам да попитам някой ползвал ли е нещо такова - http://www.ebay.com/itm/7-in-1-Electric-Foot-Smoother-Pedicure-F … sh=item3f4a87b28c

За педикюр и грижа за петите или да ми препоръчате нещо?
Имам такъв уред, но на Цептер.
Така си и стои в гардероба. Има пила за пети /най-долу вляво/, но е доста малка.

Алена, моля да споделиш за омегите. Имам проблем с петите от бремеността и не мога да се справя.   bouquet
Препоръчвам с две ръце и два крака единствения крем за пети, който ми е помогнал.
http://www.amazon.co.uk/Compeed-Cracked-Heel-Overnight-Cream/dp/B009MCJP6M

# 25
  • Мнения: 3 181
И аз да питам за петите и омегите?

# 26
  • Мнения: 8 919
Заинтригувахте ме с тези домашни уреди, макар че и преди съм им хвърляла око. И май нещо такова ще искам за РД. Имам време до тогава да събирам информация.

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
След първата бременност започнах да пия омега 3 и омега 7 - по съвсем друг повод, но имаше поразителна разлика в петите - това беше първото въздействие, което забелязах  Peace Педикюристката ми тогава беше убедена, че ходя и другаде на педикюр Simple Smile А тогава - лятото, с бебето все навън, с боси крака .... трябваше да имат друг изглед Simple Smile

Сега бих добавила и омега 6 - но масло от пореч, а не от вечерна иглика  Peace

# 28
  • Мнения: 3 181
От къде си ги купуваш, Аленка? И как се пият?

# 29
  • Мнения: 124
Поздравления за хубавата тема!
Отдавна се интересувам от такъв тип уреди и тъкмо се чудех кой да попитам за отзиви за ел. четка за почистване на лице Simple Smile
Някой ползвал ли е някой по-евтин вариант и има ли ефект?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт