Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~125

  • 22 578
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 769

MAMA-AN, Hug и вие ми липсвахте... Hug

С Парчетата изостанах, но Съдбата я следя редовно, колкото и да се ядосвам на сценаристите, пак гледам... Laughing Любопитно ми е какво още ще сътворят... ooooh!

И на мен ми е любопитно до къде мислят да стигнат  Thinking
Както снощи писа Тио май ще се омотат като пилета у кълчища и ще забравят какво са правили до сега...А аз чакам деня на разплата...Деня в който двете вещици ще отговарят пред нас зрителите за всичките си гадости които натвориха....И съответно всеки от героите да си получи, това което заслужава  newsm10 newsm10 newsm10

# 691
  • Мнения: 2 655
Здравейте и от мен!
Аз също нарочно се дистанцирах от форума защото съм го приела много навътре този сериал, чак се ядосвам на себе си.  Но както писа Ани  или Сиси , ние сме горе-долу на  близка възраст / +- няколко години/, нещата ги виждаме и приемаме по подобен начин и това ни сбилжава. Моите момичета в офиса, които са на 30 години, мислят и приемат ставащото по различен начин, да не кажа, че защитават Дафката. Аз още не съм изгледала с превод последния епизод и нямах желание да го гледам. Довечера ще гледам пак картинки и ще видя за напред дали ще продължа да го гледам. Забрадките са с друга психика и представи за живота, затова така го обърнаха този филм...
Хубав ден ви желая!

# 692
  • Мнения: 41 798
Добро късно утро! Hug

Ани HugДиде HugИлда Hug wavey wavey wavey

Докато ви изчета от снощи и днес ще стане обяд! Joy

Направо се чудя какъв финал на сезона ще направят! newsm78

Лошите продължават да се вихрят,а добрите си отиват! Peace



Приятен ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

ПП Деси Hug wavey



# 693
  • Мнения: 41 798
Рейтингът от снощи! Peace

TOTAL
1 PARAMPARCA STAR TV 20:42 23:35 7.90 20.32
2 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:27 23:37 7.49 19.51
3 KARADAYI ATV 20:42 23:31 5.35 13.64

AB
1 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:27 23:37 8.08 20.74
2 PARAMPARCA STAR TV 20:42 23:35 6.65 16.76
3 KARADAYI ATV 20:42 23:31 5.56 13.97

20+ABC1
1 PARAMPARCA STAR TV 20:42 23:35 8.30 19.81
2 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:27 23:37 8.09 19.72
3 KARADAYI ATV 20:42 23:31 5.99 14.25

# 694
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug :hug
Днес сте много, няма да ви изброявам, за да не пропусна някого  Hug Hug Hug
Не съм гледала още втория фрагман, но от това, което пишете,  разбирам, че Дафа няма да се спре пред нищо за да постигне своето  #Cussing out Не знам какви разбирания и виждания за живота и каква ценносттна система трябва да имаш, за да защитаваш действията ( да кажа направо престъпленията)на Дафа  ooooh! newsm78 тя е много далече от моите разбирания за жена,любима и майка Naughty на човек изобщо  #Crazy
Не разбирам и сценаристите, които задълбаха толкова в драмата, граничещо до лудост,вдигнаха на пиедестал лъжата, интригата, злото, престъпленията  Thinking
Ако си спомняте, майката на Дафа е била против брака и с Кахраман, зящото са от село и не са от тяхната класа  Naughty така че, няма начин вече Каймет и Дафа, даже и Шукрян да приемат Елиф и нейните бедни, невежи,  селяни близки в дома си,  в семейството си,  в обкръжението си  ooooh! въпреки че Елиф е законна съпруга на сина им и майка на неговото дете  Naughty
Видяхме как Шукрян съветва и възпитава малката си дъщеря, видяхме как Якуп накара да лъже голямата си дъщеря,  Naughty за тях да си честен, добър, справедлив е равносилно, че си глупав и наивен Peace
Но явно на съседите това им харесва,  а ние имаме избор - просто да не гледаме  Peace

# 695
  • Мнения: 36 769
Деси  Hug Злати  Hug

Деси не се кахъри мила  Hug Всички, които защитават Дафа са като нея. Способни са да извършат това, което тя направи. Ако не е така, то това означава че само си правят масаж на езика.....

Злати мерси за рейтинга  Hug Нямам представа каква е причината, но  рейтинга продължава в тотала да пада - миналата седмица е бил 8.27, сега 7.90.....А този път имаше развитие...Наистина, Кериман имаше по-малко участие, но пък имаше много яки сцени....Особено сцената разговора на баща и син...изиграна много класно от Еркан  newsm10 Но комшиите май си харесват Кериман....

Хубав и спорен ден момичета  Hug

# 696
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
dessislawa1, Hug

Zlatina3, Hug благодаря за рейтинга!  bouquet Парчетата нещо са тръгнали надолу... Rolling Eyes не съм гледала последните две серии, но и те сякаш започнаха да се въртят в кръг, поне сериала се гледа по - спокойно, няма чак такива ужасии като в Съдбата... Peace Peace

# 697
  • Мнения: 36 769
Ели  Hug

Цитат
Не знам какви разбирания и виждания за живота и каква ценносттна система трябва да имаш, за да защитаваш действията ( да кажа направо престъпленията)на Дафа  ooooh! newsm78 тя е много далече от моите разбирания за жена,любима и майка Naughty на човек изобщо

newsm10

Факта, че Дафа не прие чуждото дете - чуждо за нея, но от любимия й съпруг, достатъчно ясно говори какви са желанията на Дафа. Затова ми стана смешно, когато Кютюка казва, че единствената мечта на Дафа била да стане майка....А да не говорим какво още не направи, за да убие това дете....

Ели ти може би се отказваш, аз обаче ще гледам до края...Надявам се сценаристите да "изтрезнеят" и да видя злобарите да понесат своята отговорност и да си получат заслуженото.... newsm10

# 698
  • Мнения: 36 769
dessislawa1, Hug

Zlatina3, Hug благодаря за рейтинга!  bouquet Парчетата нещо са тръгнали надолу... Rolling Eyes не съм гледала последните две серии, но и те сякаш започнаха да се въртят в кръг, поне сериала се гледа по - спокойно, няма чак такива ужасии като в Съдбата... Peace Peace

Снощи епизода беше добър, но може би разтягането на локуми в предишните епизоди са повлияли на гледаемостта......
Не знам дали това има значение, но заявеното от Еркан, че няма да играе любовни сцени са минус за сериала....Снощи например на два пъти очаквах целувка, но имаше само допир на челата на Джихан и Гюлсерен...Нашия красавчик дори вече не целува уши, нос и гърло  Joy Joy Joy Joy
нещо се е случило с него, защото в Дила ханъм не беше такъв..... Thinking

# 699
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
А ,Ани, Hug ината ми е доста голям, за да се откажа накрая, когато се надявам, че идва часът на разплатата  Peace Mr. Green ще си гледаме, ще си мърморим, ще стреляме,  но това съвсем не означава, че приемаме безумията на сценаристите и нещата, както ни ги представят  Peace

# 700
  • Мнения: 36 769
Мамашите още не са сложили втория фрагман на турски, а дали ще го превеждат не знам....

Много ми е любопитно какво казва Кахраман при срещата му с Джелал...Не ми харесва изражението му...Дали вече не се е предал.... Thinking






# 701
  • Мнения: 36 769
А ,Ани, Hug ината ми е доста голям, за да се откажа накрая, когато се надявам, че идва часът на разплатата  Peace Mr. Green ще си гледаме, ще си мърморим, ще стреляме,  но това съвсем не означава, че приемаме безумията на сценаристите и нещата, както ни ги представят  Peace
И аз не им харесвам безумията, затова вече ще гледам от смешната страна на нещата...Колкото повече им се връзвах и си създавах здравословни проблеми, те толкова повече се оливаха....
Затова сега, въпреки, че предстои много тежък епизод съм спокойна  Peace









Ето едно от поредните безумия...Дафа с дете в корема и с друго на ръце, може би ще причини смъртта на Назлъ.....

А като се замислим, каква е Дафа на Топрак - никаква.....

# 702
  • Мнения: 36 769


Може би пред Кахраман стои дилемата - дали, или........... Thinking
Може би сърцето му казва едно, а разума друго  Thinking

# 703
  • Мнения: 36 769




Елиф ще направи опит да се свърже с Кахраман, но дали ще успее...

# 704
  • Мнения: 36 769




Максут обаче действа....
Преди време бяха пуснали една снимка на Кахраман - беше на летище - виждаха се самолети...
Може би Максут ще организира чартърен полет да изведе Елиф от страната  от някое забутано летище и тогава Кахраман получил от някъде хабер ще го спре..... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт