Търся под наем зала със сцена!

  • 9 535
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, трябва ми зала под наем със сцена, всякаква информация ще бъде от полза! В краен случай дори зали без сцена, но да се позволи изграждането на такава, след което разбира се, ако трябва ще се премахне.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 260
Тази във ВИАС си е със сцена; салонът по физическо в "циганското" у-ще с/у х-л Симона също е със сцена, дайте малко повече инфо за какво ви трябва - колко хора да събира, правостоящи или не, какво озвучаване ще ви е необходимо...

# 2
  • Мнения: 2 140
Като за начало е добре да се каже за кой град и колко голяма зала.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 260
О, да, вярно, че и градът го няма... ВИАС и х-л Симона са в Сф  Peace

# 4
  • Мнения: 2 140
Ако е за София - всеки по-голям хотел има зала. Другото, което се сещам е Есенс център.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
В читалищата има камерна сцена - Славянска беседа, Николай Хайтов...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 260
То всъщност и каква сцена се иска има значение - в повечето хотели всъщност може да се сложат само подиуми; иначе и в моловете обикновено се навиват с/у разумен наем да се построи сцена, но пак не е от най-високите...

# 7
  • Мнения: 2
Да, аз не дадох пълна информация, извинявам се!
Става въпрос за София, а сцената е нужна за редовни театрални репетиции. В доста от читалищата вече не отдават сцените под месечен наем или пък са вече с пълен график, за това толкова се чудя къде мога да намеря. Нужна е за 15-20 човека (разбира се, сцената не е нужно да е огромна, просто да има място за останалите, докато има 4-5 човека на сцената). Е, и наема да е нещо около 500лв., че иначе идват в повече..  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 6 260
Да, аз не дадох пълна информация, извинявам се!
Става въпрос за София, а сцената е нужна за редовни театрални репетиции. В доста от читалищата вече не отдават сцените под месечен наем или пък са вече с пълен график, за това толкова се чудя къде мога да намеря. Нужна е за 15-20 човека (разбира се, сцената не е нужно да е огромна, просто да има място за останалите, докато има 4-5 човека на сцената). Е, и наема да е нещо около 500лв., че иначе идват в повече..  Rolling Eyes

Вижте сцената във физкултурния салон на "циганското" у-ще (в уличките с/у х-л Симона се пада, не знам кой номер е), едва ли през лятото е особено натоварена  Peace

# 9
  • Мнения: 1
vasileva-zala.com

Общи условия

Активация на акаунт