Трябва ми бърз отговор

  • 6 691
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Утре съм извикана на интервю за работа. С ТЕЛК решение съм к кскам да попитам дали е нужно да кажа? Не искам да ме пренебрегнат и тука. С диабет съм, на инсулин и с премахната жлъчка.

# 1
  • Мнения: 2 401
Не си длъжна.  Щом не си длъжна, значи не е нужно да споделяш. Споделиш ли, защото искаш да си коректна,  почти със сигурност ще бъдеш отсвирена.
Пп. има значение и кой е работодателя. 

# 2
  • Мнения: X
Не си длъжна.  Щом не си длъжна, значи не е нужно да споделяш. Споделиш ли, защото искаш да си коректна,  почти със сигурност ще бъдеш отсвирена.
Пп. има значение и кой е работодателя. 


Ако премълча има ли някакъв начин като ми пусне договор или там като започне да ме осигурява, да разбере?

# 3
  • Мнения: 10 057
На интервюто няма нужда да казваш, но ако те назначат, си длъжна да покажеш решението на ТЕЛК.
Така, че помисли добре, дали е удачно да скриеш.



Ако премълча има ли някакъв начин като ми пусне договор или там като започне да ме осигурява, да разбере?
Да, ще разбере. Това няма как да се скрие, защото  имаш здравни осигуровки от ТЕЛК.

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за бързите отговори.

# 5
  • Мнения: 10 057
Сетих се и още нещо:
Работещите с решение на ТЕЛК нямат данък общ доход.
Успех! Peace
Дано попаднеш на хора, които ще те оценят, въпреки здравословните проблеми.

# 6
  • Мнения: 4 569
Какво стана на интервюто и след него?

# 7
  • Мнения: X
Ами всичко беше добре до момента в който казах, че имам ТЕЛК решение. Казаха ми, че не могат да ме вземат на работа и едва ли някой ще се съгласи.

# 8
  • Мнения: 4 239
За някои професии диабетът е пречка. Ти за каква работа кандидатства?

# 9
  • Мнения: X
Кандидатствах за две: плетач и ръчник в шивашка фирма.

# 10
  • Мнения: 10 057
Кандидатствах за две: плетач и ръчник в шивашка фирма.
Не виждам какво им пречи твоето здравословно състояние. Можело е да те назначат. newsm78

# 11
  • Мнения: 4 239
 Rolling Eyes Това  е работа с машини, нали? Има ли опасност от злополука, ако напр. получиш хипогликемия на работното място?
Ами всичко беше добре до момента в който казах, че имам ТЕЛК решение. Казаха ми, че не могат да ме вземат на работа и едва ли някой ще се съгласи.
  Това не е вярно, ще намериш подходящата за теб работа! Желая ти скорошен успех!

# 12
  • Мнения: 4 569
Ръчника не работи с машини. Оглежда готовите дрехи за дефекти, маха висящи конци.
В ТЕЛКа пише какви забрани има за работа.

# 13
  • Мнения: X
В ТЕЛКа пише само да не вдигам тежко и да не работя на място с вода и да е студено. Нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт