Добре дошли, ФЕВРУАРКИ 2016 !

  • 41 151
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 627
Аз пиех Неофолик Мета . Казват , че най добре се усвоява от организма.

# 46
  • Мнения: 66
Добре дошли момичета лека и спокойна бременност ви пожелавам   bouquet

ФК аз пия Неофолик - с предните бременности я пих и сега пак  Peace

# 47
  • велико търново
  • Мнения: 139
Привет и от мен момичета! Лека и успешна бременност на всички ни. Днес ходих на преглед и се потвърди точицата Simple Smile) Само че сутринта забелязах една кафява точица на превръзката и се притесних, не мога да разбера дали нещо ми тече или е от това, че сутринта сякаш се порязах със самобръсначката Sad. Може и от това да е, защото като забърша със салфетката и явно се разранява и точно остава една точица. Много ми е притеснено. Дано е от това. Иначе ми изписаха дуфастон, магнематрикс и огест.

# 48
  • Мнения: 975
И аз пиех Неофолик.Regginna не би трябвало да има проблем,съдейки от това което пишеш. Една кафява точица наистина не е индикация за проблем.Но наблюдавай какво ще се случи...

# 49
  • Мнения: 66



Добро утро, днес деня се очертава да е слънчев и топъл.

Аз много се вълнувам защото днес трябва да се видим с нашата малка точица.

Прекрасен ден момичета и много усмивки   bouquet


п.с. Regginna надявам се всичко да е наред и вече да си по-спокойна  Hug

Последна редакция: сб, 06 юни 2015, 07:59 от kembu

# 50
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета. Забравила съм от първия път , а беше толкова скоро Simple Smile но вас боли ли ви корема, имам една тъпа болка понякога изчезва , дори не точно болка а дисконфорт, пия но шпа. Вчераслучайно се видях с моя доктор и ми казах новината, вика ме на преглед към края на месеца , как ще издържа ..., но наистина че сега е твърде рано.

# 51
  • Мнения: 66
Айла и аз родих скоро Ноември 2013, а се вълнувам сякаш ми е за първи път  Blush

От време на време и аз имам такива болки, но за сега не пия нищо друго освен ФК.

# 52
  • Мнения: 222
kembu аз родих октомври 2013 Simple Smile , ти секцио или нормално?

# 53
  • Мнения: 66
Родих нормално Simple Smile

# 54
  • велико търново
  • Мнения: 139
Здравейте отново момичета:) Фалшива тревога е било слава богу Simple Smile Явно наистина е било от порязването, ама голяма съм паника. На мен пък ми изписаха много неща да пия, ей така превантивно, дуфастон, огест витамини и магнезий. Даже ми изписа и биозин мама, но него вече не го взех, че ще ми дойде множко. А иначе вие имате ли някакви симптоми, аз за момента май не усещам нищичко, нито гадене, само гърдите са ми напрегнати и вечер често посещавам ВЦ-то Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте момичета!
Запис и от мен! Вчера си направих тест след 5 дни закъснение, и ... Две чертичкии. Планирахме го за по-нататък във времето, ама то сега се случи, значи му е време. Голяма изненада  Crazy
35г. Втора бременност, София, термин (според калкулатора) 11.02.2016 !!
Водолейче и маймунче  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 66
Tonita.80 добре дошла, лека и спокойна бременност и най-сладкото бебе на финал   bouquet

Аз днес бях на преглед - вмалката точица е където трябва и си отговаря точно на седмицата, в която съм  Simple Smile. Каза ми най-късно до края на другата седмица или началото на по-следващата да си взема направление 9 и да отивам да ме записват на ЖК. Най-хубавото е, че от тази година лекарката вече води ЖК и то в болницата, където мисля да раждам живот и здраве. Това е за сега от мен  Hug

п.с. забравих - каза ми да пия ФК до края на бременността, също така винаги с мен да си нося но-шпа и парацетамол.

# 57
  • Мнения: 66


Добро утро, кафето със закуската са сервирани Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 26
Добро утро! Страхотна закуска  Simple Smile

kembu  Hug

За фолиевата и но-шпа си спомням, ама парацетамол за какво?

# 59
  • Мнения: 66
Парацетамол за главоболие, тъй като аз през бременността други неразположения може да нямам, но си страдам от главоболие. Също така парацетамола може да се пие и при температура Peace Общо взето за съжаление парацетамола е единственото лекарство, което може да пием по време на бременност и след това, докато кърмим.

Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 09:15 от kembu

Общи условия

Активация на акаунт