Лек съвет за започване на разговор :)

  • 10 611
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 006

Сега сигурно репетира някъде "цак,мак,пак" звучене и ритъм

http://vbox7.com/play:b9eafe71aa&start=64

 newsm68
Уби ме с това парче Joy Joy Joy
E как бе..Тва е " Цак/Пак ".Хита на банковите дон Жуани



Еее,Гоше,ай стига бе! Crossing Arms

Тъкмо понаучихме "цак,мак,пак"/ето сега и танца разучавам/,а ти..Искаш да бягаш..
Ми не е кавалерско пък тъй Sad

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 20:03 от Какво?

# 121
  • Мнения: 11
Просто темата не е за това брат ако искаш ще направим друга за простотии и ще има колкото искаш от това което там искаш а то беше щракането на копчетата от клавиатурата ама ае ...

# 122
  • Мнения: 7 006
Просто темата не е за това брат ако искаш ще направим друга за простотии и ще има колкото искаш от това което там искаш а то беше щракането на копчетата от клавиатурата ама ае ...
Стига де,тъкмо стигнахме до някъде,и ти ся ше бягаш.. Grinning
Седи да купонясваме,пък момата може и сама да ти пристане,знае ли човек..

# 123
  • Мнения: 10 073
Еее, вече съм убедена, че темата беше пързалка, ама весел купон стана. Laughing
Снимката откъде изрови бе, Гоше?

# 124
  • Мнения: 7 006
Ама този левент с колелото той ли е?
Гошко,че ти си хубавец бе!

# 125
  • Мнения: 2 650
Я го виж ти, не бил преследвач, момата да го намерела във Фейса. Виж какво, драги, за да имаш успеваемост с жената, която ти харесва трябва да си знаеш възможностите. Явно не си от тези мъже, от които мацките се заинтересуват само като ги зърнат и почват да им търсят профила, следователно, ще трябва да се презентираш по някакъв начин. Какво странно ти се вижда? Ако я искаш тази жена, ще трябва да положиш усилие - така е от времето на кръстоносните походи насам и и двете страни са доволни.
 Твоето е душевен мързел и необосновани претенции.

 Чакай си нещо, ако има да стане, да стане от само себе си. Може би предполагаш, че някоя хубавица само като я погледнеш, и гръм ще я удари и ще ти се хвърли на врата? Доста има да почакаш.
Аз си мисля че сме далече от кръстоносните походи вече като гледам и жените проявяват инициатива поне лека че да разбера че не е просто "любезното отношение" а до чакането ще си чакам пък се още не съм на 50 като стана тогава ще бъде ме по настоятелни  Laughing

мисля че темата се изчерпа може да я изтриете или затворите .
На 50 както кара те,  ще си бъде те  все още сами чки и по настоятел ни ще са само обслужващи ят ви  персо нал  с мол би да не се оаква те толко ва Laughing

# 126
  • Мнения: 2 650
Е последният пост не се разбира  #Crazy #Crazy

 Joy Просто имитирах правописа на автора  Laughing

# 127
  • София
  • Мнения: 6 177
Joy Просто имитирах правописа на автора  Laughing

Ама той в последните постове е позабравил да бърка достатъчно  Laughing или си и взел бележка и вместо да виси във форума или да преследва девойки се е отдал на учение.

# 128
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами значи първо един курс за правопис и правоговор, пък после свалки - малки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 129
  • Мнения: 10 073
Гошето не си губи времето.
Май и още една тема е пуснал, дето Андре се вайка, че няма сериозна свалка. Wink

# 130
  • София
  • Мнения: 4 349
Гошето не си губи времето.
Май и още една тема е пуснал, дето Андре се вайка, че няма сериозна свалка. Wink

Ами аз затова ги обърках, ама накрая ще излезе, че съм била права  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт