„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 22

  • 42 923
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 751
Здравейте момичета.  Peace

Да ви почерпя, днес имам празник.



 
free upload image

# 31
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Преди малко това е публикувано в един от профилите на МАА...


#‎Eurovision2015‬ ‪#‎ElnurHuseynov‬ ‪#‎Azerbaijan‬ ‪#‎Azərbaycan‬ ‪#‎Azerbaycan‬


https://www.youtube.com/watch?v=SpNNxA-l60M

# 32
  • Мнения: 9 388
Елнур Хюсеинов сигурно е фаворитът на Мехмет за финалист на тазгодишната Евровизия. Финалът е на 23 май във Виена. Песента ми хареса.

Понеже България не участва, познайте кой е моят  фаворит? Виждате ли как се прави ПР акция? Мехмет направи ПР акция в полза на Елнур сред женското население на Балканския полуостров и Русия.

Аз не се вълнувам от Евровизия, все ми е едно кой ще спечели, но по-добре това талантливо момче отколкото подобия на "неуточненото нещо" Кончита Вурст.

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 18:38 от Дданни

# 33
  • Мнения: 12 008


Хайде и аз в новата тема.

Ваня, адмирации!

Сезони, ще видиш ти кой е лелка Crossing Arms....щом е така Алакурт що се среща с мен...ти си стой отстрани  и събирай зяпалки Mr. Green
Скрит текст:

Ели, носи си със здраве името!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 238
Честит имен ден на всички, които празнуват днес   bouquet
Ваня, а това е за теб!


photo sharing sites
Славена, скокнали сме в темата почти едновременно, това се казва лелински синхрон в скоковете Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 12 008
Някой бе питал за КСШ, ето кратко резюме
Скрит текст:

Вълнуващата любовна история обхваща периода на драматичните събития в Царска Русия в началото на 20 век. Това е времето на краха на династията Романови и на славната руска империя. Главният герой Курт Сеит Еминов (кримски татарин) е офицер от царската гвардия и любимец на цар Николай II. Като наследник на Мирза Мехмед Еминов (едър кримски земевладелец и бивш офицер от царската армия), Курт Сеит е възпитан в честност, вярност и преданост. Отличава се с красота, смелост, амбиция... Като такъв попада в "смъртните" списъци на болшевиките и е принуден да напусне Русия. Осигурява оръжие за Кемал Ататюрк по време на окупацията на Турция. Без да търси отплата за помощта, започва живота си от начало с единственото, което има- гордостта си и любовта на Александра Верженская, Шура... В една снежна московска вечер, сред светлините на "Большой театър", под звуците на "Лебедово езеро" на Чайковски, Шура- едва шестнадесетгодишна, красива и чиста, влиза в живота на Сеит, завинаги! Последва любимия си в приключение с неизвестен край. Зад гърба си оставя семейство, дом, родина... За да не ги види никога повече...Всеки един от двамата ще търси в другия безвъзвратно изгубеното... Опирайки се един на друг ще живеят в носталгия и тиха печал с Русия в сърцето...

Цвети Wink

# 36
  • Мнения: 3 952
КСШ изглежда е романтичен и силен филм на фона на войната. Жалко че няма да мога да го следя изкъсо.

Славена , както си написала - Винаги трябва да се усмихваш!!! Simple Smile

Аз предусещам че скоро и с мен ще се срещне. Напук на пролетната ми вътрешна депресия, аз бях винаги усмихната и позитивна личност навън. Може би една среща между нас ще излекува всички рани.
Чета че вие като се срещате все той говори, а ти мълчиш и слушаш.
Аз ще се опитам обратното.

Ще говоря захласнато на този Мъж
и ще го побъркам изведнъж.
Приказки далечни аз си знам,
 любовта,приятелство няма да останат зян.
Душата си на воля ще пуснем,
и устните  си  сладострастно ще отпуснем.
Ще се потопим в нашите очи
и света ни за миг ще се завърти.
Ще влезем в онзи така магичен свят
на страстта и на силен звездопад.
А на сутринта ще сме опиянени
и от любовта заслепени.

# 37
  • Мнения: 751

free image host
За настроение   bouquet

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 5 591
Добър вечер!

Vania_e ,благодаря за новата тема!  newsm51 newsm51 newsm51




Честит имен ден на всички именници !  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 23:07 от лава

# 41
  • Мнения: 3 952
Ох този Боран бе.... Twisted Evil. Много ме ядоса... Как отхвърли жена си.
И сега Съла си мисли, че ще завари Боран и Зейнеп в схватка......на калъп в леглото Laughing

# 42
  • Мнения: 9 388
Останала съм с впечатлението, че Курт Сеит е офицер от турската армия и се запознава с Шура по време на Руско-турските войни. Но той е офицер от царската армия, което обяснява как се срещат и влюбват. Болшевишката революция, Ататюрк, звучи наистина интересно.

Вили, разкошно си уловила момента.

# 43
  • Мнения: 950
 newsm10  + 1

Елнур Хюсеинов сигурно е фаворитът на Мехмет за финалист на тазгодишната Евровизия. Финалът е на 23 май във Виена. Песента ми хареса.

Понеже България не участва, познайте кой е моят  фаворит? Виждате ли как се прави ПР акция? Мехмет направи ПР акция в полза на Елнур сред женското население на Балканския полуостров и Русия.

Аз не се вълнувам от Евровизия, все ми е едно кой ще спечели, но по-добре това талантливо момче отколкото подобия на "неуточненото нещо" Кончита Вурст.


# 44
  • Мнения: 3 952
От голата Джансу и лозунга, прикриващ е, разбрах само Indirimi - намаление. Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт