„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 22

  • 42 904
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 945
Битиви са пълно Куку.
Сега го спират и след един месец в разгара на лятото го пускат. Как може...... кой си е в къщи в 8 часа, та да го гледа.
Уфф ядосах се много. Моят мъж няма да може да види Краят на Зейнеп, а толкова ми се искаше Wink

# 646
  • Мнения: 2 643
Битиви са пълно Куку.
Сега го спират и след един месец в разгара на лятото го пускат. Как може...... кой си е в къщи в 8 часа, та да го гледа.
Уфф ядосах се много. Моят мъж няма да може да види Краят на Зейнеп, а толкова ми се искаше Wink


Кога са казали , че след месец ще го пуснат пак. Аз не съм видяла такава реклама, казаха , че есента ще го продължат. Това пък сега от къде се взе newsm78 newsm78 newsm78
Кой е гледал такава реклама, кога. Няма никаква логика да го спират за месец, и аз се ядосах 
bash bash bash box box

# 647
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Интересното, е че и Карото беше лайкнала снимки на Мехмет във един от фейс профили, а сега няма нито един от нейна страна..... незнам дали сте го забелязали!? То кекса е до време, сега като му е дошъл акъл в главата, дано да е видял разликата и да си е дал сметка...хич не е за него, нито визуално, нито като характери и интереси. Тази за мен е елементарна хвърчиопашка. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Имаме ли новина вече?   #Crazy
Да се готви следващата ... Сийзън ти си на ход. Hug   bouquet

# 648
  • Мнения: 21 201
Силистра, реклама няма, прочетох го във фейса.
Досега каквото съм прочела там, все се оказва истина. Писали са, че най-вероятно, ще го продължат след края на КСШ но със сигурност наесен, ще стартира нов сериал, но кой е, ще разберем през Август(най-вероятно тогава, ще тече реклама за старта му през Септември).
Ако държиш да го прочетеш лично, мога да пусна линк.

# 649
  • Мнения: 93
БТВ - то не могат да ме учудят, но това е адски тъпо

# 650
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Силистра, реклама няма, прочетох го във фейса.
Досега каквото съм прочела там, все се оказва истина. Писали са, че най-вероятно, ще го продължат след края на КСШ но със сигурност наесен, ще стартира нов сериал, но кой е, ще разберем през Август(най-вероятно тогава, ще тече реклама за старта му през Септември).
Ако държиш да го прочетеш лично, мога да пусна линк.

Няма как да го пуснат след месец. КСШ е 21 оригинални епизода, БТВ като го нарежат ще изкарат най-малко 40 епизода така че ще отиде 2 месеца ако го дават всеки делничен ден.

# 651
  • Мнения: 658
МАА смени снимката на корицата си
windows print screen

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 17:19 от july_

# 652
  • София
  • Мнения: 1 523
Мис Чефли си е сменила профилната снимка преди час.
МАА днес за втори път сменя корицата на фейса.
Голямо сменяне. Сякаш си играем на мишка и котка  newsm12 newsm12 newsm12

# 653
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
МАА смени снимката на профила си
windows print screen
Тази не е ли на корицата  newsm78 От вчера вече е трета снимка, но другите бяха стари

# 654
  • Мнения: 9 388
Любовта към животните е знак за добро душевно здраве. Чехълчетата не са толкова интересни като едрия рогат добитък.
Какви дълги пръсти са прегърнали теленцето!

# 655
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Силистра, реклама няма, прочетох го във фейса.
Досега каквото съм прочела там, все се оказва истина. Писали са, че най-вероятно, ще го продължат след края на КСШ но със сигурност наесен, ще стартира нов сериал, но кой е, ще разберем през Август(най-вероятно тогава, ще тече реклама за старта му през Септември).
Ако държиш да го прочетеш лично, мога да пусна линк.

Няма как да го пуснат след месец. КСШ е 21 оригинални епизода, БТВ като го нарежат ще изкарат най-малко 40 епизода така че ще отиде 2 месеца ако го дават всеки делничен ден.
То не е след месец, а след месец и половина(+,-).
Четох, че смятат да го финишират до средата на Юли а и с увеличеното времетраене по час и половина вече накъсването на оригиналните серии е по-малко.
Забелязах го в Завръщане, засега са излъвани седемдесет и нещо а по оригинални сме на шестдесет и нещо а не както при рускините например над сто, така че накъсването вече се стопява за разлика отпреди, когато излъчваха турските Дизита по час.
По мои изчисления, ще е под четиридесет серии КСШ, защото вече една не се дели на две наши и по моите сметки е нормално да го финилизират в средата на Юли(+,-).
Ще видим, не споря, споделям това, което чета.

# 656
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Мис Чефли си е сменила профилната снимка преди час.
МАА днес за втори път сменя корицата на фейса.
Голямо сменяне. Сякаш си играем на мишка и котка  newsm12 newsm12 newsm12
Новата снимка на профила й преди беше лайкната от МАА, сега не е Thinking И тази закачлива полуусмивка нарочно ли е  newsm78

# 657
  • София
  • Мнения: 1 523
МАА смени снимката на профила си
windows print screen
Тази не е ли на корицата  newsm78 От вчера вече е трета снимка, но другите бяха стари


Да, но и тази е стара.

# 658
  • Мнения: 3 945
МАА смени снимката на профила си
windows print screen

Браво на него. По добър приятел от кучето няма. newsm44

# 659
  • Мнения: 3 945
Незнам дали сме наивници, но ми е олеква така, като тази я няма.
Едно ми е приятно на душата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт