Лидл ::65::

  • 78 495
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз да питам за тази кутия за мокри кърпи - взех си на предната промоция, заради хвалбите тук.
Но нещо не разбирам - вътре слагате пакета или само мокри кърпи, извадени от пакета?
Аз слагам пакета заедно с кърпите вътре...
И когато намалеят кърпите, тоест останат към дъното, не ми е изобщо удобно да ги вадя от кутията...тъпо ми се вижда нещо Rolling Eyes
та ако може да ме ограмотите как се работи с таз пуста кутия, моля Grinning, и защо е толкова възхвалявана..

Кутията и аз си язех от предната промоция. Вътре слагам целия пакет, като махам само лепенката от отворчето за кърпите. При вадене винаги ми се показва следващата кърпичка, не ми е проблем ваденето дори и към края. Е, случва ми се по 1-2 пъти на пакет да не се подаде следващата кърпичка, но не ми е толкова проблем.

За цената и на мен ми се видя в повече, ама реших, че нещо аз не помня  newsm78 колко е всъщност редовната цена на пакет, ако помни някой  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 68 677
Аз да питам за тази кутия за мокри кърпи - взех си на предната промоция, заради хвалбите тук.
Но нещо не разбирам - вътре слагате пакета или само мокри кърпи, извадени от пакета?
Аз слагам пакета заедно с кърпите вътре...
И когато намалеят кърпите, тоест останат към дъното, не ми е изобщо удобно да ги вадя от кутията...тъпо ми се вижда нещо Rolling Eyes
та ако може да ме ограмотите как се работи с таз пуста кутия, моля Grinning, и защо е толкова възхвалявана..

Кутията и аз си язех от предната промоция. Вътре слагам целия пакет, като махам само лепенката от отворчето за кърпите. При вадене винаги ми се показва следващата кърпичка, не ми е проблем ваденето дори и към края. Е, случва ми се по 1-2 пъти на пакет да не се подаде следващата кърпичка, но не ми е толкова проблем.

За цената и на мен ми се видя в повече, ама реших, че нещо аз не помня  newsm78 колко е всъщност редовната цена на пакет, ако помни някой  Rolling Eyes

Ами дали с кутия, или без - все същата работа, мен ако питате.
Даже без кутия ми е по-удобно, когато останат на дъното - а с кутия трябва с два пръста да се мъча да хвана кърпичката...

Цената беше над два лева, но не помня точно колко..

# 107
  • Мнения: 161
Мокрите кърпи са по 2,19. Много ги харесвам, а кутията страшно много ме улеснява Wink. Незнам за кои дрешки съфорумката говори че цветовете са избелели,  но момичешките не са! Страхотни са! Дрешките от Лидл според мен са доста издържливи,  пера ги всеки ден, после ги гладя и проблем с цветовете не съм имала, но това си е мое мнение! Не ангажирам никой с него Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 3 847
Снощи ходих в Лидл към 20.30 ч. Не се надявах да има от детските тениски, четейки тук какви навалици са били. Но имаше бол. Както и полички, и къси панталонки. Исках да взема за подарък... Е... не взех. Не ми харесаха. Вярно е, че децата носят дрехите по един сезон, но тези са си избелели още преди първото пране. И според мен доста ще се мачкат. Та... не споделям всеобщия ентусиазъм тук от детските дрешки...

Незнам какво чадо имаш-мъжко или женско Laughing, но за момчешките тенески специално - толкова наситено синьо и жълто са, как ще са избелели Laughing

виж, момичешките не ги загледах, ако за тях говориш...незнам..
За момичешките става въпрос. Момчешките не съм гледала.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Моля покажете на снимка мокрите кърпи защото не ги намирам при харесвани продукти. А от толкова положителни мнения трябва и аз да ги пробвам Grinning.

# 110
  • Мнения: 3 673
Някой да има идея защо изчезнаха кисел-кремчетата на Castello - тези имам предвид. И желатина вече го няма, а от него провех страхотен плодов сладкиш?

# 111
  • София
  • Мнения: 3 414
Кой питаше назад за гръцките бонбони с аромат на узо? Има в Студентски град.

# 112
  • Мнения: 161
Някой да има идея защо изчезнаха кисел-кремчетата на Castello - тези имам предвид. И желатина вече го няма, а от него провех страхотен плодов сладкиш?

  И на мен ми е интересно какво се случи с продуктите Кастело. Харесваха ми доста, а и цената им беше супер! От много време не съм виждала какао, бакпулвер, ванилена захар, кремчета.... А ми бяха толкова любими Sad

# 113
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Някой да има идея защо изчезнаха кисел-кремчетата на Castello - тези имам предвид. И желатина вече го няма, а от него провех страхотен плодов сладкиш?


Може да им сменят опаковките. Нали на предната пишеше "с вкус на порМокал"  Laughing

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Кой питаше назад за гръцките бонбони с аромат на узо? Има в Студентски град.

Аз, благодаря  Hug, но за съжаление ги търся в Пловдив

# 115
  • Мнения: 68 677
Моля покажете на снимка мокрите кърпи защото не ги намирам при харесвани продукти. А от толкова положителни мнения трябва и аз да ги пробвам Grinning.

Снимка не мога да ти покажа, но да кажа-на мен повече ми харесват тези с аромата, имат жълто на опаковката. Другите са без аромат - водят се сензитив някакви..

Аз продължавам да недоумявам какво точно е улеснението на кутията Rolling Eyes Mr. Green

# 116
  • Мнения: 2 820
Моля покажете на снимка мокрите кърпи защото не ги намирам при харесвани продукти. А от толкова положителни мнения трябва и аз да ги пробвам Grinning.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=23463

# 117
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Намерих в гардероба на децата тениски, купувани миналата година и неотваряни. Вече 2 месеца ги пера всяка седмица, не са мръднали нито като цвят, нито като материя. Говоря за момичешки разцветки.
Като гледам какви чудни дрехи за деца са пуснали, направо завиждам. От известно време пазарувам в Лидл Испания; промоциите уж вървят заедно( в момента тук също тече гръцката седмица), но понеже спешно ми трябват детски сандали, още ги бавят  Laughing Mr. Green За голямата( р-р 140) пускаха вече клинове, тениски, потници, къси панталонки и пижами. Но малките размери... Ще чакам.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз продължавам да недоумявам какво точно е улеснението на кутията Rolling Eyes Mr. Green

Поне за мен, че не отлепям и залепям всеки път лепенката, за да не засъхват кърпичките, а само отварям капачето  Peace

# 119
  • Мнения: 68 677
Аз продължавам да недоумявам какво точно е улеснението на кутията Rolling Eyes Mr. Green

Поне за мен, че не отлепям и залепям всеки път лепенката, за да не засъхват кърпичките, а само отварям капачето  Peace

 Peace    bouquet

Да докладвам за сандалите с платформа от преди две седмици - взех си белите, но нещо ми правят пришки отгоре на пръстите, явно плата е грубичък Confused Дано се отпуснат, че иначе ми харесват..но когато една обувка не е удобна, не я нося просто..
Друг с подобен проблем? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт