Лидл ::65::

  • 78 571
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 534
Купувала съм от много места хапки, но тези от ЛИДЛ са най-хубави! Поне за нас и не пропускаме, когато ги има да напълним фризера!

# 61
  • Мнения: 9 130
рибните другата седмица са на ХХЛ промоцията  Peace

# 62
  • софия
  • Мнения: 25 683
Някой питаше за пилата за пети - дали получи отговор newsm78 Четох, четох назад , но не видях  Embarassed
До сега не е била пускана. Но трябва да се заредите с консумативи - сменяемите пили. Да не стане като с електрическите четки. Peace

# 63
  • Мнения: 1 210
Купувала съм от много места хапки, но тези от ЛИДЛ са най-хубави! Поне за нас и не пропускаме, когато ги има да напълним фризера!
Тези хапки, които коментирате какви са? Пилешки ли?  newsm78

# 64
  • Мнения: 4 841
Пила за крака има на Шол в Алито за около 20лв.

# 65
  • Мнения: 1 545
Купувала съм от много места хапки, но тези от ЛИДЛ са най-хубави! Поне за нас и не пропускаме, когато ги има да напълним фризера!
Тези хапки, които коментирате какви са? Пилешки ли?  newsm78
Аз да помоля за марката? Или снимка?

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Днес взех блузки за сина ми и една страхотна рамка за 4 снимки, която даже бях пропуснала в брошурата.
Веднъж по препоръка на една колежка купих пуешки хапки, не ми харесаха. С огромни предубеждения съм към тоя тип артикули.

# 67
  • Мнения: 27 724
Агнесана,
Скрит текст:
каква пила на Шол, за 20 лв надали е Велвет Смут- така ли се казваше Laughing да не би да е само резервната пила толкова като цена?
Балеринките си отговарят, според мен. Бях взела ярко розовите, 29- много ми харесаха, сториха ми се и удобни, но ги върнах макар и със съжаление- представих си ги ожулени и надрани на детската площадка /като знам дъщеричката, че е най-пъргавата и неуморна там... Crazy /. Ще заложа на сандали с предпазител за пръстите отпред от друг магазин. Взех и от панталонките карирани и дънкови и тях върнах Mr. Green Много ми харесаха, но под влияние на майка ми /щяха да са подарък от нея за 1-ви юни/ ги върнах- ами, то на моята "манекенка" дупето и толкова мини, че е за размер 92  hahaha Много дълги и широки бяха, а да стоят за догодина... Crossing Arms Иначе материята беше наистина супер, много тънка и приятна. Heart Eyes Уредихме се и с блузки /тези с фламиготата/, клинчета в "леопардово" розово и зелено и в лилаво и оранжево. Този път и блузките, и клинчетата ми се сториха малко уголемени newsm78 Но може и да се посвият след първо пране...От клиновете взех 98-104, а от блузките- 110-116 /стоят като туники, но пък исках да са по-дългички/. Grinning
Взех и вентилатор, бял. Оказа се, че му липсва едно силиконово краче от поставката, освен това му е и изтъркана половината от първата буква от марката Силвър крест. Crazy Иначе работи добре, лекичък е и още се чудим дали да го сменим за нов или да го върнем... newsm78 Също е и доста безшумен /тв работеше, но така ми се стори/.
Аз ходих 2 пъти до Лидъл- около 12 и около 14.00- имаше си все навалица от хора на дрешките, имаше и от дрешките останали немалко бройки. Може би не от всички разцветки или размери, но друг път и толкова няма по това време. Mr. Green От полите харесах само оранжевата, лилавата ми се стори обикновеничка... Confused Жалко, че не ги продават поотделно.  Sad
raja_nikol , приставките на дамския тример са стандартна, по-тънка /предполагам за бикини зоната/, нещо което прилича на пинсети/епилатор  newsm78 , четка за почистване, несесер, в италианския сайт имаше показани и шаблони за бикини зоната  Laughing Mr. Green - звезда, сърже, триъгълник.... Laughing
Линката, рамките за снимки не бяха в брошурата, пуснали са ги така.  Laughing За Свети Валентин също бяха пуснали изненадващо. Simple Smile Също и детските влакчета/магистрали от дърво, разни колички и т.н. не бяха в брошура, но в магазина ги видях. Wink
Тротинетки на Пещерско шосе в П-в  имаше и от двата вида. Аз харесах тези на 2 колела, но моята още не може с 2 колела...Сгъват се дръжки, кормило... Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 459
Гръцкото кисело мляко от 3.99 как го ядете? На мен ми прилича на сметана. 10% е.
Две три лъжички и така засища, че повече не мога. Наистина е много вкусно, но и засищащо.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте, дали някъде има останали от бонбоните с вкус на Узо в Пловдив

# 70
  • Мнения: 3 675
Долче, балеринките са много хубави,още не ги е свалила.Бях отишла за сандали с детето да меря на място,но 30 номер се беше изчерпал,а днешните хич не ми харесаха дори и да имаше нашия номер.Сутринта бях взела и блузи ,но ги върнах,защото имаме доста.Определено се свиват след първото пране,именно това ме отказа.Имам опит от блузките с дълъг ръкав.

# 71
  • Мнения: 8 296
Гръцкото кисело мляко от 3.99 как го ядете? На мен ми прилича на сметана. 10% е.
Две три лъжички и така засища, че повече не мога. Наистина е много вкусно, но и засищащо.

И на мен ми е тежко, правя си го на салата - с краставици, чесън и подправки.  Млечна салата, Снежанка, дзадзики ...
Peace

# 72
  • Мнения: 3 819
Вече ще избягвам да ходя да пазарувам, когато пускат детски дрешки. Днес в магазина беше някаква страшна олелия.
Не видях в брошурата да пускат зехтин ХХЛ. По принцип има, дали и този път все пак ще заредят ?

# 73
  • Мнения: X
И аз взех рамка за снимки и се чудех как не съм я видяла в брошурата. Имаше черна и бяла.

# 74
  • София
  • Мнения: 44 246
Аз май само на кърпичките мятам око. Да се позаредим.
Това микадо пък какво му е толкова специалното, че е 25лв?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт