Лидл ::65::

  • 78 501
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 326
Аз не видях рамки при нас, ама то не се и  оглеждах.
Аз пък  си се чудя на ъкъла - уж взех детето да му меря сандалите, и пак му взех големи  Crazy Кво гледах не знам. Та сега да ви помоля ако някоя от вас ходи до Лидл утре( и аз ще ходя де) може ли да провери дали има от мъжките сандали (затворените отпред-зелено и сиво са на цвят) дали има 25  номер. Аз утре ще проверя дали пък случайно не е останал 25.

# 76
  • Мнения: 4 841
Долче идея нямам. Извинете, но през телефона нямам опция за скриване на текста.http://m.aliexpress.com/item/32303347626.html?recommendVersion=0 … 2mobilesitedetail

# 77
  • Мнения: 3 419
Долче идея нямам. Извинете, но през телефона нямам опция за скриване на текста.http://m.aliexpress.com/item/32303347626.html?recommendVersion=0 … 2mobilesitedetail
Хм.  Rolling Eyes
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200002572&initiati … oll+velvet+smooth

Чудя се дали да рискувам. Сестра ми живее в UK там е 39 паунда в Теско. Тук са по над 50лв. В това Алиекспрес защо е толкова евтино, че и доставката е безплатна? Не съм пазарувала досега от сайта.
Ето линк към Теско http://www.tesco.com/direct/scholl-velvet-smooth-express-pedi-el … mp;skuId=746-2163

# 78
  • Мнения: 4 841
20лв е. Рискът не е кой знае колко голям. Отдавна се каня и аз да поръчам, но все още не съм.

# 79
  • Мнения: 27 578
Агнесана,
Скрит текст:
а може ли малко инфо как точно се поръчва от Алиекспрес? По-добре на лични Hug И аз се изкуших от цената.... newsm78 Blush
Гитадам, наистина са хубави балеринките, особено розовите и златистите. Другите също де, но на нас щяха да са ни малко по-непрактични като цветове за комбиниране. Blush От днешните сандали харесах само белите, но моята дъщеря 27 номер носеше на 2,5-3 години. Сега на 3,5 г. е вече на 28/29. Mr. Green Те белите около 14.00 часа вече се бяха изчерпали.  Grinning
Харесах дамския тример, но не знам защо в нашия сайт не са показали шаблончетата към него... newsm78 Mr. Green Мисля си, че и лидълската пила за пети може да има включена пила-резерва, подобно на четките за лице на батерии. Сигурно ще има и опция за допълнителна поръчка.  Thinking
Рамките за снимки не са дадени в брошурата, но на една от снимките се вижда едната рамка като фон  Grinning Зад мадамата която чете книжка до лампиона.  Laughing При нас бяха забравили да сложат цената- и двата пъти като минах през магазина погледнах и цена нямаше. Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 3 611
От гръцките специалитети харесахме крема за мазане със сушени домати: http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=23013, а ММ се зарадва на лед осветлението. Grinning

# 81
  • Хасково
  • Мнения: 51
Здравейте! От скоро чета темата и сте ми много полезни. Искам да питам просветените от вас - ако имам стока за връщане само в магазина от който съм я купила ли мога да я върна или във всеки един Лидъл? А има ли срок за връщане на стока?

# 82
  • Мнения: 161
Здравейте! От скоро чета темата и сте ми много полезни. Искам да питам просветените от вас - ако имам стока за връщане само в магазина от който съм я купила ли мога да я върна или във всеки един Лидъл? А има ли срок за връщане на стока?
Здравей! Можеш да върнеш стоката във всеки Лидл. За нехранителни стоки срока е 30дни срещу представяне на касова бележка. Хранителните мисля че могат да се върнат по всяко време.

# 83
  • Хасково
  • Мнения: 51
Здравейте! От скоро чета темата и сте ми много полезни. Искам да питам просветените от вас - ако имам стока за връщане само в магазина от който съм я купила ли мога да я върна или във всеки един Лидъл? А има ли срок за връщане на стока?
Здравей! Можеш да върнеш стоката във всеки Лидл. За нехранителни стоки срока е 30дни срещу представяне на касова бележка. Хранителните мисля че могат да се върнат по всяко време.

Благодаря!   bouquet

# 84
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте! От скоро чета темата и сте ми много полезни. Искам да питам просветените от вас - ако имам стока за връщане само в магазина от който съм я купила ли мога да я върна или във всеки един Лидъл? А има ли срок за връщане на стока?
Няма значение от кой град и кой магазин е купена. Може да се върне навсякъде, в рамките на 1 месец Peace

# 85
  • Мнения: 68 703
Гледам херинга консерва е на промоция др.седмица - ще взема три по две..
Моето ги яде без хляб..

# 86
  • Варна
  • Мнения: 320
Гледам херинга консерва е на промоция др.седмица - ще взема три по две..
Моето ги яде без хляб..
какво представлява тази консерва, риба в доматен сос ли?

# 87
  • Мнения: 551
Здравейте-слънцезащитните продукти доволни ли сте от тях?  bouquet Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 313
Аз лично съм доволна от слънцезащитните продукти. Мъжо и детето са белички инямат поражения от слънцето или пък алергии. Малко са по-гъстичкип и побеляват от някои, ама не е болка за умиране.

Херингата е риба в доматен сос. Много вкусна и според моето семейство. Консерва риба не бях купувала последните 7-8 години.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 414
Да докладвам, че кафемашината ми е вече на ремонт. Ще ви държа в течение. Wink

Брей, и на мен ми се прияде риба с доматен сос.

Общи условия

Активация на акаунт