Въпрос относно свалките.

  • 16 629
  • 329
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 365
Точно по света пък има доста бойни изкуства - по-лесно е да улучиш произволно число от 1 до 50, отколкото да познаеш конкретно бойно изкуство, съществуващо някъде по света, защото са доста повече от 50.


По света- да, но у нас нещата са на ниво "елементарно, Уотсън". С голяма вероятност ще е от по-големите- ТКД, карате някакво, джудо, айкидо. По-малко вероятно е да е капоейра, нали? А в малките градове направо се прескачат майсторите по ексрима, у шу, шаолинско кунгфу и каквото там се сетиш.

# 301
  • Мнения: 103
Дълбоки,дълбоки,колко да са му дълбоки проблемите newsm78 Здрав,прав,млад мъж на 35,човече,я горе главата!Спри да търсиш и си живей живота!
Между другото ми е интересно,кога за последно си имал сериозна връзка?И колко е продължила?
Последната ми сравнително сериозна връзка беше от пролетта на 2013, до есента 2014.

# 302
  • Мнения: 1 156
Дълбоки,дълбоки,колко да са му дълбоки проблемите newsm78 Здрав,прав,млад мъж на 35,човече,я горе главата!Спри да търсиш и си живей живота!
Между другото ми е интересно,кога за последно си имал сериозна връзка?И колко е продължила?
Последната ми сравнително сериозна връзка беше от пролетта на 2013, до есента 2014.

Значи все пак си имал сериозна връзка.Което е обнадеждаващо Wink

# 303
  • София
  • Мнения: 4 349
Сравнително сериозна - ако някоя чуе, че има такава връзка с теб  Naughty Naughty Naughty

# 304
  • Мнения: 103
Сравнително сериозна - ако някоя чуе, че има такава връзка с теб  Naughty Naughty Naughty
Влязохме в някаква игра на думи. Може би ще е добре да опиша по-детайлно случая, а вие да прецените каква точно е била връзката.

# 305
  • Мнения: 3 642
Влязохме в някаква игра на думи. Може би ще е добре да опиша по-детайлно случая, а вие да прецените каква точно е била връзката.
Няма нужда. Ясно е каква е била връзката, щом сте правили "само секс". Сам си писал, че тези с които правиш секс, са неподходящи за нещо трайно.

# 306
  • Мнения: 103
Влязохме в някаква игра на думи. Може би ще е добре да опиша по-детайлно случая, а вие да прецените каква точно е била връзката.
Няма нужда. Ясно е каква е била връзката, щом сте правили "само секс". Сам си писал, че тези с които правиш секс, са неподходящи за нещо трайно.
Не съм писал такова нещо.

# 307
  • Мнения: 3 096
Писал си, че не ги виждаш като жени, с които можеш да създадеш трайна връзка.

# 308
  • София
  • Мнения: 44 183
Не, писа, че жени, които си лягат с него на първата среща не приема като потенциално сериозни за по-нататъчни отношения.

# 309
  • Мнения: 3 096
Не, писа, че жени, които си лягат с него на първата среща не приема като потенциално сериозни за по-нататъчни отношения.
Аз го разбирам по същия начин. Защото се отнася за точно тези жени, при точно тези обстоятелства.
А ако по-продължителната му връзка е започнала по този начин и най-вече, с тази нагласа, нищо чудно, че не се е развила.

# 310
  • Мнения: 10 073
Вече на два пъти виждам Андре да си противоречи. Няма да посочвам, който иска да се връща в постовете.
Андре, ако това ти е начин за комуникация с жените, които срещаш, не чакай да те вземат насериозно. Дразнещо е, ако не си го забелязал.
Не се сърди, но това ми се наби на очи още в началните страници.

# 311
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами така де - един път едно, друг път - друго - според сезона  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 312
  • Мнения: 19 092
Противоречи си, защото се чувства длъжен да се съгласи с всичките бг-мами. Вместо да тропне по масата и да си каже мнението.

# 313
  • Мнения: 3 096
Аз се усъмних в искреността на Андрето, защото за всичко се съгласява с нас. Другите мъже във форума ритат и пищят, Андре ни слуша и си записва. Хмм... Thinking

Но пък може просто да си е такъв.

# 314
  • Мнения: 10 073


Но пък може просто да си е такъв.
В такъв случай, да не се тръшка, че не му се получават свалките. Wink

Общи условия

Активация на акаунт