Ползвате ли готовите супи, бульони и сосове?

  • 4 171
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 974
Бульони не ползвам, не за друго, а защото са много солени. Замръзявам си домашни
Вегети - мноого рядко, когато моята (Консервирам си домашна) не е подходяща.
Супи - само крем супа от гъби. Добавям я в една рецепта с броколи и в някой сосове като сгъстител. Но пак не я използвам по предназначение Joy

# 16
  • Мнения: 7 474
Ползвам бульони почти във всяко ядене, супи не, фиксове рядко.  chef

# 17
  • София
  • Мнения: 830
Ползвам ги и то най- вече, защото се излагам със солта Embarassed Бульоните са точно толкова солени, колкото е за нашия вкус. Харесват ми.
Супи не ползвам

# 18
  • София
  • Мнения: 39 761
Напоследък вече доста рядко позлвам. Даже май трябва да прочистя шкафа си от супите, 100% им е минал срока на годност.

# 19
  • Мнения: 377
ДААААААА! От всичко си ползвам и то смело.
Харесват ни и малките тайни на Маги, хапваме си ги редовно.
Добавям си някои неща в супите и те стават по- вкусни.

# 20
  • Мнения: 386
(Консервирам си домашна) Хей anim.
Каква е тази домашната ще споделиш ли.Тази дето е със домати,чушки,кромид и моркови ли.

# 21
  • Мнения: 1 983
ползвам бульони, фиксове, от готовите супи ядем само Френската на маги и наистина много ми харесва, ако се направи по рецептата на гърба на опаковката, но другите не ги харесваме  bouquet

# 22
  • Мнения: 310
Ползвам бульони и рядко супи, но в тях прибавям доста неща.... Wink

# 23
  • Мнения: 1 382
Не.Не ми харесва вкуса им  Flutter

# 24
  • Мнения: 277
Ползвам бульони и подправки от рода на Пикантина, Вълшебен вкус и т.н. На мен ми харесва как овкусяват ястията. По-рядко ползвам фиксовете, много рядко супи, но в тях и аз като terundia прибавям много неща. Картофеното пюре на прах не ми харесва. Когато готвя и за дребния, не смея още да слагам.  Blush

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Не.Не ми харесва вкуса им  Flutter
Не, малко на лекарство ми бият. По медиите ги ползват - придават повече "вкус" по-лесно, а и нали техните производители плащат.

# 26
  • Мнения: 16
Ползвам само бульони и вегета.От фиксовете веднъж правих,този за огретен,но не бях очарована. Wink

# 27
  • Мнения: 5 391
Бульони ползвам, до готови супи може би съм прибягвала само 1-2 пъти, сосове- Naughty

# 28
  • Мнения: 313
избягвам ги, защото съдържат доста изкуствени подобрители, консерванти и оцветители, също така са и доста солени. Naughty

# 29
  • Мнения: 5 713
Ве4е ползвам само бульони и то от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт