Ползвате ли готовите супи, бульони и сосове?

  • 4 181
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 955
само супи не ползвам.не са вкусни супите.но пък си слагам в мойта супа от готовите за аромат.

# 31
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвам фикс на Маги за огретен. Много ми харесва как става!
Бульони слагам почти във всичко, което готвя!
   Инстантните супи редовно ги ям в офиса. Няма време за друго.  BlushС малко бейк-ролс са чудесно решение за бърз обяд.

# 32
  • Мнения: 3 537
Фен съм на Малките тайни/всичките/ и Пикантина,напоследък само от тях взимам.
Искам да питам някой ползвал ли е от бульончетата на Мапа,едни много мънички такива,хубави ли са
  Grinning

# 33
  • Мнения: 277
Искам да питам някой ползвал ли е от бульончетата на Мапа,едни много мънички такива,хубави ли са   Grinning
Ползвала съм - не се разтварят много добре, имат съвсем слаб аромат. Не ми харесват - втори път няма да взема от тях  Wink

# 34
  • Мнения: 4 390
Достатъчно добре готвя, за да имам нужда от подобрители. bowuu

Сега сериозно - не ги харесвам, не ги смятам и подходящи за детето (яде от нашата храна).
Предпочитам да прибавя други аромати и овкусители, вместо E621.

# 35
  • Мнения: 1 629
Вегети и тем подобни не харесвам и не ползвам, бульони също, но спаначените супи на Янаско и Маги, като им добавя ориз, масло, лимон и ги застроя с жълтък и кис.мляко стават доста прилични и ги предпочитам докато излязат пресните лапад и спанак, че сега са много нитратни.

# 36
  • Мнения: 3 760
Аз не, но съпружеското тяло добавя и супи и бульони в собствените си супички. Не знам защо, готви прекрасно без тях. Даже предпочита сухите бульони пред истинските  #Crazy

# 37
  • Мнения: 983
Да ползвам ги. Страхотно се овкусява манджата с бульонче. Peace

# 38
  • Мнения: 3 537
Искам да питам някой ползвал ли е от бульончетата на Мапа,едни много мънички такива,хубави ли са   Grinning
Ползвала съм - не се разтварят много добре, имат съвсем слаб аромат. Не ми харесват - втори път няма да взема от тях  Wink
Мерси,няма да взимам щом е така  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 550
Понякога. Като цяло не харесвам вкуса им  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 493
Ползвам крем-супите от гъби, картофи и грах, а понякога и пилешки бульон. Почитател съм на пикантината и картофеното пюре.

# 41
  • Мнения: 160
задължително ползвам бульон към всяко ястие  Peace,супи рядко

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ползвам и от 3-те вида.
Супи все по-рядко...само, при липса на време.
Бульони имам, но все не се сещам да слагам навсякъде.


Нещо обаче много взеха да ми се нравят "Малки тайни"  Flutter

# 43
  • Мнения: 3 927
Отдавна не.
Всъщност съм ги ползвала само в началото, когато се появиха на пазара. После попрочетох туй-оний, ограмотих се за веществата, употребявани в хранителната промишленост и ги премахнах от употреба.
Най-зловещото, което запомних за натриевия глутамат е, че предизвиква желанието у човек все повече да консумира съответния продукт, натъпкан с него (а оттам и да повишава продажбите на фирмите Twisted Evil). Той се съдържа във всички инстантни супи, бульони и прочие.
Е, веднъж пробвах Маги-фикса за кавърма, ама хич не съм очарована... Naughty

# 44
  • Мнения: 139
Пикантина и бульончета - ДА
Супите мнооого  рядко.

Общи условия

Активация на акаунт