„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 489
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 238


Маги наистина ли си му писала?! Да не би нещо скучно и той затова да не отговаря.
Аз ще замисля нещо оригинално, което да  възбуди любопитството му. Ще вмъкна и нотка с хумор и би трябвало да отговори на такава дама. Grinning

Да, Сезонче, драснах му една красота на всички езици, които научих, с надеждата да рабере поне една. Имах рожден ден и ми се искаше подарък, пък дори само едно "Благодаря"  Grinning

Момичета, само му погледнете заключените профили! Там коментари и лайкове има само от най-близките му приятели и семейството. Явно не допуска никого до личното си пространство. newsm78

Цвети, не допуска, не допуска, но ние сме упорити българки. Ще пробием бронята някога  Grinning

Марго, няма начин да не пробием   Wink Днес за втори път ме изненадваш приятно-аз също много харесвам Буковски и сега откривам, че е писал и поезия  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 21 201
Маги, дръзкия стих ми хареса. Има сходства с личността.
Алакурт не мие чинии Grinning

Наде, сигурно е стара снимката. Физиката му е прилично добра и различна от сега.
Ама защо ни я пуска ей така в нищото. Сигурно си търси приятелка Praynig и е решил да се покаже голеничък в целия си блясък.
Ми хайде деееее, действайте милички, не губете време. Laughing

# 677
  • Мнения: 3 951
Много точно определение Броня!
Като се погледне в торса точно на броня ми прилича. Здрава, силна, могъщна, пробиваема само от женска ръка.  Ето това е гръдта му.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 524

Цвети, не допуска, не допуска, но ние сме упорити българки. Ще пробием бронята някога  Grinning

Марго, няма начин да не пробием   Wink Днес за втори път ме изненадваш приятно-аз също много харесвам Буковски и сега откривам, че е писал и поезия  Rolling Eyes
[/quote]

Обичам да изненадвам хората и да ги карам да се чувстват добре. Винаги има какво да се извади от шапката на една вещерица  Grinning
Освен това съм Теле и все съм с рогата в стената. Ще прочете какво има в Други МАА и ще пише. Знам аз, знам.

# 679
  • Мнения: 1 238
Много точно определение Броня!
Като се погледне в торса точно на броня ми прилича. Здрава, силна, могъщна, пробиваема само от женска ръка.  Ето това е гръдта му.

Таралежче е той....таралежче Rolling Eyes Протегнеш ли ръка към него , то се свива на кълбо.Този мъж е за жена, която не се страхува да прегърне таралеж!  На кого му стиска? Ще боли, ще кърви...но ще е незабравимо!

# 680
  • София
  • Мнения: 1 524
Много точно определение Броня!
Като се погледне в торса точно на броня ми прилича. Здрава, силна, могъщна, пробиваема само от женска ръка.  Ето това е гръдта му.

Тя женска ръка ще е после, Сезонче. Първо женската уста трябва да докосне лъвската му душа. Вземеш ли душата, и ръката, и краката вече имат брод реката да преминат.

# 681
  • Мнения: 21 201
Сезонче ти пак ли си с нови гащи, или така ми се струва? newsm78

# 682
  • Мнения: 3 951
Таралежи колко много има. А Без бодли само няколко. Този ще е от тях. Grinning

Даа, пак ги смених днес. Аз с дрехите така правя. Но в любовта съм постоянна.
Докоснат ли ми душата, предавам се..

# 683
  • София
  • Мнения: 1 524
İyi geceler!
Сладки сънища с нашия Ага МАА.
Утре ще ви дочета.

# 684
# 685
  • Мнения: 9 388
Здравей те,
не знам дали пиша, където трябва! за първи път в живота си участвам във форум Embarassed
дааа! никога не е късно!
и так, много моля, ако някой от вас има линк към песента от 38 епизод 11.26та минута!  да го пусне!
много ми харесва! но я прекъсват в епизода заради Джихан newsm61
много ви благодаря
Trsekkur edrim newsm51

п.п
епизод 38 от излъчваните по БТВ.

Здравей, Диди. И за мен тази тема беше първа във форум за филми, иначе в други форуми съм участвала. Заповядай и участвай, ще се радваме.

Намерих песента - https://www.youtube.com/watch?v=Mvvw3Bgep6g

Линк към текста - http://www.bilgiozetim.com/2013/09/sana-bir-sr-verecegim-kucugum-daha-cok.html

Линк към mp3 за сваляне - http://mp3.mid.az/mp3/Sezen_Aksu_-_Kucugum

И още един линк към песента за сваляне, който Вилито намери и на който записът е по-чист - http://www.mp3indirdur.com/16603-mp3-sezen-aksu-kucugum-indir.html

ДОБРО УТРО и хубав ден на всички момичета!

Последна редакция: чт, 04 юни 2015, 09:23 от Дданни

# 686
  • Мнения: 1 238
Добро утро, момичета!


picture sharing

Той идва от сънищата....


photo hosting sites

https://www.facebook.com/profile.php?id=531353388&fref=pb&am … e_browser%20li4en някой май се подготвя да отстреля дивеча, който ще метне на белия чаршаф newsm78

Последна редакция: чт, 04 юни 2015, 08:21 от cu4ito

# 687
  • Мнения: 2 643
Добро утро, хубав ден ви желая на всички   love001 newsm51 newsm51

# 688
# 689
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Коте, аз снощи вечерята не можах да си  изям след като видях кой ми сервира. Очите ми останаха по този сервитьор. Само пресушавах чаша след чаша, слушах монолога на съпруга и останах безмълвна.
Все пак вечерта беше прекрасна. Тръгнахме си ръка за ръка с мъжа ми, а умът ми остана някъде там в ресторанта.
Този загадачен чуждоземец ми намигаше, кимаше и правеше едни завъртулки с езика си..
По време на вечерята, когато не ни обслужваше, стоеше изправен до една сицилианска колона. Тези негови височини стигаха до лампите, направени в бароков стил. Онова мъжество в  черния панталон се издаваше толкова много. Може би му беше тясно.. Joy
2 пъти ходих до тоалетната да се освежа, минавах покрай него, а погледа и това което четях в него ме караше да се засрамвам и да се плискам с много вода, преди да се върна при съпруга си.


Охххх  doh newsm09 леле Сезонче никак не ти е било лесно, чак аз се изчервих   Embarassed че и горещо взе да ми става
ако пък и с този УБИЙСТВЕН поглед те е погледнал ....... smile3514 пеперудите вече не са пърхали в стомаха ти  smile3521 newsm08

Ха Добро утро на всички

Общи условия

Активация на акаунт