„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 479
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 945
Голия фотограф е точното име на снимка. Дали може да му пишем този коментар под снимката във фейса. newsm78
Пък и ние може да отвърнем с такава снимка. Аз съм готова да си направя, ако поиска Laughing

# 706
  • Мнения: 2 643
Голия фотограф е точното име на снимка. Дали може да му пишем този коментар под снимката във фейса. newsm78
Пък и ние може да отвърнем с такава снимка. Аз съм готова да си направя, ако поиска Laughing

Сезонче, той няма как да иска защото се притеснява , ти все още си омъжена. Но ако сама го направиш и я покажеш , той ще разбере че си готова за промени и току виж ти е сторил хабер newsm17 smile3521 newsm51

# 707
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Ми как няма. Бъркалки без работа остават ли се. Те така се захабяват, не може да стоят все в шкафа Joy

Коте, полата ти много любовна. Едните са се налегнали и се целуват, другите нежно се галят Grinning

Да сезонче  smile3521 smile3521 smile3521 много си права бъркалките без работа РЪЖДЯСВАТ  smile3508 а ние никак не искаме  smile3505това да се случи на комшията НАЛИ  smile3534 newsm62

ААА аз обичам такива "поли" нежни и интимни  smile3521 с лек привкус към  luvbed

# 708
  • Мнения: 2 643
kotelina  от вчера те гледам подновена, или аз не съм обърнала внимание до сега  newsm78 newsm78 newsm78.
Подписите не бяха ли други  newsm78 newsm78 newsm78, защото тези саааааа #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Да Силистра с нови гащи съм  Blush
жестоки са нали  smile3521  loveuuu


Ама много сладко целува той бе  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Ох, направо се разболях от завист  Joy smile3511 , искам аз да съм на нейното мястооооооо  smile3511 bash bash




# 709
  • София
  • Мнения: 1 523
Добър ви ден, момичета Мехметови!
Още ви държи в прегръдките си Фотографът-Ага?! Не е лесно, по никое време сложи тази снимка, а това пусто пълнолуние също не оставя да запиш и да сънуваш едни неща и още нещо...

За военната служба в Турция
Тя е задължителна за всички мъже и сега е 12 месеца. Преди година е била 15 месеца. При отказ да служи мътът влиза в затвор или трябва да имигрира в държава, където военната служба също не е задължителна. В края на 2014-та или началото на 2015-та законът позволява на мъже навършили 28 години да я откупят срещу 18 000 турски лири (около 13 000 лева). За сега могат да се възползват предимно турците в чужбина и известните им личности, защото правителството иска таксата във валута (долари/евро) на веднъж. Така ще си напълнат хазната. Машала на комшиите.

# 710
  • Мнения: 3 945
Той не е много срамежлив. Аз така мисля smile3521
В интервютата се притеснява, но с жените е друг.

Обаче Каролина е мълчалива напоследък. Казвам ви - тези двамата са се сборичкали.

# 711
  • Мнения: 2 643
Добър ви ден, момичета Мехметови!
Още ви държи в прегръдките си Фотографът-Ага?! Не е лесно, по никое време сложи тази снимка, а това пусто пълнолуние също не оставя да запиш и да сънуваш едни неща и още нещо...

За военната служба в Турция
Тя е задължителна за всички мъже и сега е 12 месеца. Преди година е била 15 месеца. При отказ да служи мъжът влиза в затвор или трябва да имигрира в държава, където военната служба също не е задължителна. В края на 2014-та или началото на 2015-та законът позволява на мъже навършили 28 години да я откупят срещу 18 000 турски лири (около 13 000 лева). За сега могат да се възползват предимно турците в чужбина и известните им личности, защото правителството иска таксата във валута (долари/евро) на веднъж. Така ще си напълнят хазната. Машала на комшиите.


Маргарита , благодаря ти много за пояснението за военната служба.  Не знаех за тези подробности но спомена ми от онзи филм е ,че таксата беше голяма и наистина е. За известните им личности това са джобни пари, но ми беше любопитно дали Мехмет е служил.   bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 1 523
Той не е много срамежлив. Аз така мисля smile3521
В интервютата се притеснява, но с жените е друг.

Обаче Каролина е мълчалива напоследък. Казвам ви - тези двамата са се сборичкали.

Сезонче, през уикенда избира мопси и бяха на езда с Кайла. Може би агата й е скръцнал и тя кротува, докато лъвът стихне...?! newsm78 newsm78 newsm78
Иначе smile3508 smile3508 smile3508 чирпански си ръчики и ще  Praynig да е истина и да е frei, free и hür. Ще метна един бели денс  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 3 945
Даа,  сладко целува....колкото повече ти захапва устата, става по настъпателен, увличаш се и захапваш и ти. Така двамата се впускате във пътешествието наречено  Целувка.
Целувате се , а ръцете следват телата..... страст, буря , устременост към  по дълбоко усещане.
Свалят се дрехите бавно, той продължава да целува все по натискащо....и   фотографа вече е гол, а  ти си под него, забравила за предишният си живот....
ВРЕМЕ Е ЗА ОБЯД..... Grinning

# 714
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче, дай яснота за снимките, но като му гледам прошараната брада и дължината й като нищо може да се окаже, че са скорошни.
Снимката с колелото за мен е нова, до сега не съм я виждала.

Като гледам тази снимка със стрелбата, преди време мина и клип със стрелба, и се сетих да питам.
Мехмет ходил ли е войник, при тях военната служба нали е задължителна  newsm78 newsm78 newsm78

Не помня точно в кой форум руския или хърваткия бях чела че е ходил войник.

# 715
  • Мнения: 27
Здравейте момичета! Някъде четох или гледах незнам, че на 100% Алакурт е бил в казарма и след това се е захванал със сериалите или нещо такова......
Ванче извинявай писали сме заедно Rolling Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 1 523
Добър ви ден, момичета Мехметови!
Още ви държи в прегръдките си Фотографът-Ага?! Не е лесно, по никое време сложи тази снимка, а това пусто пълнолуние също не оставя да запиш и да сънуваш едни неща и още нещо...

За военната служба в Турция
Тя е задължителна за всички мъже и сега е 12 месеца. Преди година е била 15 месеца. При отказ да служи мъжът влиза в затвор или трябва да имигрира в държава, където военната служба също не е задължителна. В края на 2014-та или началото на 2015-та законът позволява на мъже навършили 28 години да я откупят срещу 18 000 турски лири (около 13 000 лева). За сега могат да се възползват предимно турците в чужбина и известните им личности, защото правителството иска таксата във валута (долари/евро) на веднъж. Така ще си напълнят хазната. Машала на комшиите.


Маргарита , благодаря ти много за пояснението за военната служба.  Не знаех за тези подробности но спомена ми от онзи филм е ,че таксата беше голяма и наистина е. За известните им личности това са джобни пари, но ми беше любопитно дали Мехмет е служил.   bouquet

Да, след като е отслужил вонната си служба, става The Best Model of Turkey и Best Model of the World. Предполагам, че е било 1999-та и 2000-та, защото тогава още е била 15 месеца.

# 717
  • Мнения: 21 201
Значи правилно съм запомнила, че имаха възрастова граница, след която някои са с привилегии и могат да отбият военната си служба.
Ваня мерси за разяснението около фотките, значи имаме новичък Мехметчо и то с прилична брада, Laughing
но може и още.

# 718
  • Мнения: 3 945
Ох и тук трябва да се върне казармата. Какво е това нещо сегашното. Мъже няма от лигавене и маниерничене. Ние жените сме по силни и смели вече.

# 719
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Момичета, вчера ми попадна една статия за разгадаване на характера по различните черти на лицето. Има си цяла наука - Морфопсихология. Нахвърлях някои неща за нашия фотограф Wink
Скрит текст:
Според формата на носа е личност, която е общителна, отворена към другите, чувства се добре във всякакви среди и обстоятелства,  общува с лекота. Очите са израз на силно любопитство, принадлежат на личност, която обожава контактите, ако има възможност ще прекарва времето си в пътувания, за да открива и опознава света. Недостатъкът е, че трудно задържа вниманието си за дълго на едно нещо. Устата издава потребност на човека да очарова, да вълнува и да има много приятели, но също и нужда от любов и признателност. Тази личност трябва да се впуска в многобройни проекти, тъй като не се плаши да"покорява планини". Има плътни устни? Той обожава ласките и постоянно ще изпитва желание да ви целува и прегръща с риск да стане досаден. Партньорът ви не се бръсне? Вероятно иска да утвърди своята мъжественост. Крие нежността си като покрива с мустаци горната устна, а долната челюст с брада. Не му се месете, той така се чувства по- защитен.

Общи условия

Активация на акаунт