„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 477
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 388

Наде, оплешивяхме от почесване на главите. Какво нещо е лошата снимка. На тази снимка сенките падат така, че нашето момче изглежда почти страшно.

# 691
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371


Ванче аз съм с две ръце ЗА  Peace да си остане тази тема а дали ще се промени заглавието й  за мен няма никакво значение  Thinking


Завръщане си е моят филм.
А Аданалъ ми действа разсмиващо и влюбено в многото образи на МАА.



за мен завръщане си остава моят филм Аданеца също много ми харесва но от Агата започна болестта ми  smile3534 smile3511

# 692
  • Мнения: 21 201

Наде, оплешивяхме от почесване на главите. Какво нещо е лошата снимка. На тази снимка сенките падат така, че нашето момче изглежда почти страшно.
Joy Joy Joy
Добре, че още не сме започнали да се скубем.  Laughing
Той си я е качил, а за нас остава да се почесваме. newsm78
Ванче, дай яснота за снимките, но като му гледам прошараната брада и дължината й като нищо може да се окаже, че са скорошни.

# 693
  • Мнения: 2 643
 kotelina  от вчера те гледам подновена, или аз не съм обърнала внимание до сега  newsm78 newsm78 newsm78.
Подписите не бяха ли други  newsm78 newsm78 newsm78, защото тези саааааа #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 694
  • Мнения: 2 643

Като гледам тази снимка със стрелбата, преди време мина и клип със стрелба, и се сетих да питам.
Мехмет ходил ли е войник, при тях военната служба нали е задължителна  newsm78 newsm78 newsm78
И известните мъже като него могат ли примерно да се откупят, да не ходят в казарма срещу определена такса  newsm78 newsm78 newsm78

# 695
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

[/quote]

1."Завръщане" с Мехмет А.Алакурт и проектите му след него.

[/quote]

и аз съм за първото предложение на Лава  Hug

# 696
  • Мнения: 21 201
Ако, ще се променя заглавието то и на мен ми допада предложението на Ванчето/Лава.
Силистра, не знам дали е задължителна военната служба при тях, но неотдавна Киво си я отби(около НГ беше, +,-) и не отиде войник.
Май имат някаква възрастова граница и след нея може да си я отбият/купят.

# 697
  • Мнения: 751
Привет момичета  smile3525
 

# 698
  • Мнения: 2 643
Ако, ще се променя заглавието то и на мен ми допада предложението на Ванчето/Лава.
Силистра, не знам дали е задължителна военната служба при тях, но неотдавна Киво си я отби(около НГ беше, +,-) и не отиде войник.
Май имат някаква възрастова граница и след нея може да си я отбият/купят.

Питам, защото преди доста време бях гледала един филм на Йозджан Дениз в който в казарма бяха такива които са я отлагали . И мисля че там видях /ако не бъркам де/ че , срещу определена такса която хич не беше малка , да се откупят  bouquet

# 699
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Здравейте, момичета! Боже, боже, агата снощи се е вихрил и вие покрай него, свят ми се изви, докато наваксам  #Crazy А пък снимките направо  Embarassed   Embarassed  Embarassed

# 700
  • Мнения: 3 945
Добро утро,
Продължавате да поствате тази снимка. Това тяло в тези нощни светлини и тази непоказност надолу ни провокира да говорим.. Снимката наистина е Оригинална хрумка, а това че е решил да я сподели го прави  Интересен мъж, търсещ нещо... newsm78
Черно бялата с белите шорти, голата гръд и Беемвето Grinning също е примамваща женското око. Но всички знаем, че то е ненаситно и иска да види още. Laughing

# 701
  • Мнения: 2 643
Добро утро,
Продължавате да поствате тази снимка. Това тяло в тези нощни светлини и тази непоказност надолу ни провокира да говорим.. Снимката наистина е Оригинална хрумка, а това че е решил да я сподели го прави  Интересен мъж, търсещ нещо... newsm78
Черно бялата с белите шорти, голата гръд и Беемвето Grinning също е примамваща женското око. Но всички знаем, че то е ненаситно и иска да види още. Laughing

Права си Сезонче, еееееееее, поне аз искам да видя още. Снимката на голия фотограф, можеха и мааааааааалко по надолу да я отпуснат  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 , защо са я отрязали до никъде. Много си пази бъркалка ей  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Embarassed Embarassed smile3534

# 702
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
kotelina  от вчера те гледам подновена, или аз не съм обърнала внимание до сега  newsm78 newsm78 newsm78.
Подписите не бяха ли други  newsm78 newsm78 newsm78, защото тези саааааа #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Да Силистра с нови гащи съм  Blush
жестоки са нали  smile3521  loveuuu

# 703
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Добро утро,
Продължавате да поствате тази снимка. Това тяло в тези нощни светлини и тази непоказност надолу ни провокира да говорим.. Снимката наистина е Оригинална хрумка, а това че е решил да я сподели го прави  Интересен мъж, търсещ нещо... newsm78
Черно бялата с белите шорти, голата гръд и Беемвето Grinning също е примамваща женското око. Но всички знаем, че то е ненаситно и иска да види още. Laughing

Права си Сезонче, еееееееее, поне аз искам да видя още. Снимката на голия фотограф, можеха и мааааааааалко по надолу да я отпуснат  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 , защо са я отрязали до никъде. Много си пази бъркалка ей  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Embarassed Embarassed smile3534

Вие двете много сте му навити за бъркалките  smile3508

# 704
  • Мнения: 3 945
Ми как няма. Бъркалки без работа остават ли се. Те така се захабяват, не може да стоят все в шкафа Joy

Коте, полата ти много любовна. Едните са се налегнали и се целуват, другите нежно се галят Grinning

Общи условия

Активация на акаунт