АВАТАРНИ ИГРИ 12

  • 29 819
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
А аз пратих ли стара комбинация? newsm78

# 706
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
А аз пратих ли стара комбинация? newsm78

да  Wink

И Туонче прати, май никой не чакаме повече. Та се чудя тук ли да пусна играта или в новата тема ??

# 707
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
 ooooh!

Забравила съм. Дори не се сещам какво, та ще се изненадам сега като го пуснеш. Grinning

# 708
  • Мнения: 14 425
ooooh!

Забравила съм. Дори не се сещам какво, та ще се изненадам сега като го пуснеш. Grinning

 Joy Joy Joy
И аз обчам да си правя такива изненади-кога приятни,кога не чак толкова Mr. Green При теб ще е хубава Peace

# 709
  • Мнения: 5 278
Да ви се представя  Laughing Да видим дали съм се представила добре с картинките - самовглъбена, меланхолична, с две лица - повечето хора, които не ме познават добре мислят, че съм много забавна и мила, но малко хора ме познават истински Simple Smile И накрая - едно дете, това което все още се чувствам - неуверено, плахо, лесно ранимо и имащо нужда от защита. Радвам се, че я намерих в лицето на мъжа ми. Колкото и да се оплаквам от него, че е избухлив, експанзивен и различен от мен, точно това му харесвам най-много - че не си приличаме и че винаги ще застане зад мен и ще даде всичко за семейството  Heart EyesДа не забравя, че съм домошарка, която обича да се излежава до късно и да виси на компютъра  Joy



# 710
  • Мнения: 6 540
Джина,страхотно представяне!  Hug
По-голямата част от нещата ,които си написала важат и за мен. Особено в частта за ТМ.  Wink
Представям се и аз-непоправима романтичка,обожаваща цветята,природата,живота на село ,красотата на простите неща и свободата.  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 10 874
Джина, браво, страхотно си се справила!!! Heart Eyes Hug

Нези, и в теб откривам някои черти от себе си. Hug Много ти е хубава комбинацията! Heart Eyes

Да видим аз какво ще измисля... newsm78

# 712
  • SF
  • Мнения: 21 243
Оххххххх...
Как ще се оценяваме в тази тема.... Красиви комбинации от картинки или подходящо представяне на откровенията...

# 713
  • Мнения: 14 425
 Laughing Комплексно Wink

# 714
  • Мнения: 2 881
..... трудно.  Grinning

# 715
  • Мнения: 6 540
Даа... Определено ще е трудно!

# 716
  • Мнения: 3 096
Не обичам да говоря за себе си, така че ако представя нещо, ще оставя картинките да говорят.  Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 630
Това е най-трудната тема за мен до момента (не че отдавна участвам  Mr. Green)

Определено се затрудних, но вече имам някаква идея, само още малко да се избистри, а и не намирам подходящи картинки  Thinking

# 718
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Мацки, довечера ще мога да пусна нова тема, гледам разписали сте се, лошо няма, дано не ни заключат  Mr. Green Mr. Green

Представянията до момента са чудни, браво момичета! Аз нищо не съм търсила и не ми и идва нищо на ум как да се представя. След близо тригодишно майчинство съм направо в летаргия  ooooh!

# 719
  • SF
  • Мнения: 21 243
Идеята с картичките ми разрови мозъка и провокира някои желания за нови игри. Нали съм игривата юзерка в темата... Party

Общи условия

Активация на акаунт