* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 524
  • 650
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 006
Знам че тука е Нисан, чак толкова не съм изкукала още..  hahaha hahaha Аз точно Айшегюл, нашата дребосъчка имах предвид....  hahaha hahaha Нали когато с Джан гледаха, тя така наричаше Йозге, че била змия.. и ако била срещу Айшегюл, нашата щяла да я убие..  hahaha hahaha а Джан я бъзикна, че си говори с телевизора..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ауу, хаятъм  Hug  дорде зацепя  Crazy  ОбъркАх се вече - ААА еп.18, после чета Джан и Айш, гледам и еп.8 на ААА - луднах бе  hahaha

Сетих се за кой епизод разказваш  Peace  Джан като  "хранеше" с пуканки Айшегюл  hahaha  И дори й каза "Ти си като лелките - говориш си сама с тв"  hahaha  Ама аз тогава не знаех за ААА  Blush


Да са живи и здрави рускините  Hug  Вижте какво намерих - ЮРЮ

# 496
  • Мнения: 9 540
Тая целувка моята глава завъртя, не знам за техните...  hahaha hahaha След предишната Нисан се оказа на земята по задник, за сега не ми се мисли..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Новите съквартиранти вече се и карат..  hahaha hahaha hahaha

Влюбените гълъбчета с романтична закуска.. ама Синан трета смяна подред ще кара..  hahaha hahaha hahaha Нямал да си ходи вкъщи, след час Нисан ще бъде в болницата...  Crazy Crazy Синан й готви изненада - обади се, че отива да вземе нещо.. а малката се гласи за романтична закуска в болницата, при положение че се крият от всички...  ooooh! ooooh! ooooh! Маслото...  smile3508 smile3508 И пак проблеми с тая кола... юхх Нисан, юхх, и маслото забрави да изчисти  Joy Joy Joy

"Приятелките" Зейнеп и Йозгюр на закуска... сватбата обсъждат..  опознават се Mr. Green Mr. Green

Нисан дойде, Синан йок..  hahaha hahaha Изирва го, дори Абидин пита... той пак с неговите глупости..  Joy Joy Joy Joy Ама и Нисан как го шляпна..  hahaha hahaha

Тая при Зейенеп и Йозгюр грам не схванах каква е и за какво е..  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Ама как сме смяха само... нашия за малко да се издаде...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Синан го няма, ама на апетита на Нисан хииич не й се отраява...  hahaha hahaha hahaha

Маминка разбра, че така няма да стане.. ще го изненадва в болницата..  ooooh! ooooh! ooooh!

Абидин от вратата подбра Синан, ама поне го предупреди за Нисан...  Whistling Whistling Пълен разпит - кой, къде, кога, защо, с кого..  hahaha hahaha hahaha и подаръка си изпроси.. от Учителя Синан..  hahaha hahaha hahaha

Летящата свекърва... язък че бяха само толкова стъпалата- мислех си че ще стигне чак долу..  smile3533 smile3533

Пфууу Синан оджам, Нисан анъм..  Joy Joy всеки гласи своето протеже за работата..  hahaha hahaha hahaha hahaha Хайде пак скандал - двама кандидати, едно място.. и пак нашите в центъра на нещата..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Йозгюр засече момичето от снощи в болницата... наговори сума ти глупости и таман да я целуне... Зейнеп на хоризонта...  Joy Joy Joy Joy

Нова пациентка..  hahaha оххх семейна среща на световно ниво...  hahaha hahaha hahaha Физиономии като на вечерята в края на миналия Статус..  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

ФИНАЛ

# 497
  • Мнения: 7 006
Чу ли името на маминка?  Peace

Хвърлих едно око на другия сериал "Спешно отделение" - не ми хареса  Naughty 
ААА си ми е тамън по вкуса  Heart Eyes

Лека нощ, че пак кое време стана  Crazy Hug

# 498
  • Мнения: 9 540
Ауу, хаятъм  Hug  дорде зацепя  Crazy  ОбъркАх се вече - ААА еп.18, после чета Джан и Айш, гледам и еп.8 на ААА - луднах бе  hahaha
Сетих се за кой епизод разказваш  Peace  Джан като  "хранеше" с пуканки Айшегюл  hahaha  И дори й каза "Ти си като лелките - говориш си сама с тв"  hahaha  Ама аз тогава не знаех за ААА  Blush

Аз от там пък се запалих..  hahaha hahaha Както си гледам Джан и Дребосъчка и хоп -Серхатджим.. веднага се изрови сериала и се изгледа /за 3 дни/  hahaha hahaha hahaha
Ти си на 8 еп., в девети бяха пеещия Синан, откачения Абидин и карантината...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Десети после - лунапарка... охххх ще ме накараш пак да изгледам първи сезон..   smile3534 smile3534 Ама от Патрона имам още 2-3 серии, отивам сега него да изгледам.. че стигнах баш до целувката smile3521 smile3521

Маминка си каза името галиба  Thinking  Когато звъня на Спешна помощ веднага се представи д-р Емел май каза, не споря  Peace
Аз да си кажа за еп.8 - отиде си джадъ Йозге и цъфна абдал Абидин  ooooh!  От трън та на глог  ooooh!  Хареса ми как Синанджим изревнува  Crazy  Нека, нека - ред му е  hahaha  

Не съм я чула.. не знам.  Whistling Whistling Whistling
Абидин колкото ме е нервирал, толкова съм се и смяла с него.. любим и адски противен образ ми е.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Накрая Синанджим, като разбра за игричките им колко се смя, че Нисан искала да го накара да ревнува от идиот като Абидин... а през цялото време откачаше, само като го видеше..  hahaha hahaha hahaha hahaha

Ако има нещо, питайте.. постарах се сцена по сцена с по няколко думи да преразкажа, ама.. може и да съм пропуснала нещо..  Thinking Thinking Thinking

# 499
  • Мнения: 9 540
Чу ли името на маминка?  Peace
Хвърлих едно око на другия сериал "Спешно отделение" - не ми хареса  Naughty 
ААА си ми е тамън по вкуса  Heart Eyes
Лека нощ, че пак кое време стана  Crazy Hug

Не съм ама.. да ти кажа честно, не ми е и мерак да го знам..  Mr. Green Mr. Green
И на мен другия сериал не ми хареса, тука са си екстра..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лека и сладки сънища!  Hug Hug Hug

# 500
  • Мнения: 9 540
С:Нисан, защо правиш така? Почакай малко..
Н:Защото ти постоянно ми разбиваш сърцето!!! ooooh!  нещо имаше и за майка му тука..  newsm78 newsm78
Н: Това нищо ли не значи за теб? Нищо?! Аз мисля за теб постоянно... не знам дали е същото и при теб? "
Sunglasses Sunglasses И най- после
Скрит текст:
ЦЕЛУВКА


Защото, когато се влюбят, нищо друго освен тях не е от значение!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 03:33 от tempestad

# 501
  • Мнения: 7 006
Чабук-чабук изгледах еп.9  Whistling  Много хубаво пяха в караоке бара - малко фалшиво, но беше по-истинско  Laughing
Писна ми някой герой във филм като запее все едно е певец ooooh!
На финалната сцена с карантината - хайде пак кусури намирам  Mr. Green  Айля говореше първоначално със Синан по телефона и щом отиде до стаята, за да остави лекарствата почука на прозореца. Точно когато научи, че няма карантина - звъни на Нисан, стои далеч от стаята  ooooh!  Да, бе - така се постъпва в такава ситуация  Crossing Arms
Абидин - ох, този паразит  Naughty  Дразни ме, но не много  Mr. Green

Много се посмях и на сцената м/у Синан и Нисан:
С: "Ти си особен човек!"  Twisted Evil
Н: "Благодаря"  Flutter

 Joy Joy Joy

# 502
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Чабук-чабук изгледах еп.9  Whistling  Много хубаво пяха в караоке бара - малко фалшиво, но беше по-истинско  Laughing
Писна ми някой герой във филм като запее все едно е певец ooooh!
На финалната сцена с карантината - хайде пак кусури намирам  Mr. Green  Айля говореше първоначално със Синан по телефона и щом отиде до стаята, за да остави лекарствата почука на прозореца. Точно когато научи, че няма карантина - звъни на Нисан, стои далеч от стаята  ooooh!  Да, бе - така се постъпва в такава ситуация  Crossing Arms
Абидин - ох, този паразит  Naughty  Дразни ме, но не много  Mr. Green
Много се посмях и на сцената м/у Синан и Нисан:
С: "Ти си особен човек!"  Twisted Evil
Н: "Благодаря"  Flutter

 Joy Joy Joy

За караокето- и на мен много ми хареса... може да не е съвсем вярно, но пяха от сърце.. особено Синан- песента научих заради него..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За Айля и телефона и аз много се изнервех, ама повече ме ядоса, че нахълта в най- неподходящия момент.. не можа ли да изчака още минутка.. само минутка..  ooooh! ooooh! ooooh!
Абидин е странна личност, казах ти- колкото те дразни, толкова те и забавлява...  hahaha hahaha hahaha
Малко са трагичните сцени с тези двамата... обикновено се попилявам от смях само като се погледнат...  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 503
  • Мнения: 7 006
Темпи  Hug   Да се поздравим, джанъм  Laughing

Mabel Matiz - "Aşk Yok Olmaktir"

Gülben Ergen - "Kandıramazsın Beni"

# 504
# 505
# 506
  • Мнения: 7 006
Обаче в ААА целувките направо валят  Crazy  Да не им е уроки  Flutter

# 507
  • Мнения: 9 540
Обаче в ААА целувките направо валят  Crazy  Да не им е уроки  Flutter

Няколко пъти казах, ама пак ще повторя- Джан Текин просто е сбъркал кои серии да гледа...  hahaha hahaha hahaha hahaha Дано сега, докато я няма Айшегюл, загледа правилните, че тя като се върне да е подготвен...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 508
  • Мнения: 7 006
Обаче в ААА целувките направо валят  Crazy  Да не им е уроки  Flutter

Няколко пъти казах, ама пак ще повторя- Джан Текин просто е сбъркал кои серии да гледа...  hahaha hahaha hahaha hahaha Дано сега, докато я няма Айшегюл, загледа правилните, че тя като се върне да е подготвен...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А в коя серия д-р Синан гледа дървото Джан?  Rolling Eyes 

За Джан - думи нямам вече  ooooh!  Да не оспамвам темата, ще продължа да си го "храня" в другата  Mr. Green

# 509
  • Мнения: 9 540
А в коя серия д-р Синан гледа дървото Джан?  Rolling Eyes 

Те първо Берзан и Айля гледаха - серия първа, сцената в лимузината...  hahaha hahaha hahaha Точно когато Айля намери пръстена и разбра, че Берзан ще й предложи.. значи трябва да е 15 еп.  Thinking Thinking
После, в 17 еп. явно е било, щото снощи го даваха на йозела, Синан гледаше медения месец и то точно сцената с колелото...  hahaha hahaha hahaha hahaha
Мисля си, че имаше и още един път, ама не мога сега да се сетя..  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт