* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 445
  • 650
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 540

Дано Джан да седне тоя епизод баш да изгледа.. не оня с бившата уроспия..  hahaha hahaha hahaha Барем се научи на нещо..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 481
  • Мнения: 7 006
Маминка ми е позната от нейде, ама не се сещам  ooooh!




Темпи, коя "бивша уроспия" визираш?  Rolling Eyes

# 482
  • Мнения: 7 006
Отивам да гледам еп.8  Whistling  После ще се върна за коментар  Mr. Green

Темпи, приятна поправка  Hug

# 483
  • Мнения: 9 540
Темпи, коя "бивша уроспия" визираш?  Rolling Eyes

Адвокатката, която беше бивша на Синан.. ти трябва да си стигнала до нея.. охх че и името й не помня вече даже..  hahaha hahaha hahaha Как я наричаше Айшегюл  newsm78 newsm78 newsm78 май "змия" беше.. ама и оная си беше точно такава де..  hahaha hahaha hahaha

# 484
  • Мнения: 9 540
Отивам да гледам еп.8  Whistling  После ще се върна за коментар  Mr. Green

Темпи, приятна поправка  Hug

Мерси, приятно гледане и на теб!  Hug Hug

# 485
  • Мнения: 469
Момичета аз толкоз се каних и накрая се изложих... Embarassed
Децата ме разсеяха и изпуснах 20 мин.ядосах се и се отказах.Няма как да превъртам и където не съм доразбрала репликите и реших да си го изгледам на цяло...Ще коментирам после..
Аз отивам на 1 епизод на поправка искам да им се насладя отново.... Crazy

# 486
  • Мнения: 9 540
https://www.facebook.com/acilaskaraniyor2016/videos/1668844459995449/ - целувката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Момичета аз толкоз се каних и накрая се изложих... Embarassed
Децата ме разсеяха и изпуснах 20 мин.ядосах се и се отказах.Няма как да превъртам и където не съм доразбрала репликите и реших да си го изгледам на цяло...Ще коментирам после..
Аз отивам на 1 епизод на поправка искам да им се насладя отново.... Crazy

Аз започвам повторението на днешния.... ще гледам и пиша, да видим до къде ще я докарам..  hahaha hahaha hahaha

Фрагманъ за 19 еп.

# 487
  • Мнения: 7 006
Темпи, коя "бивша уроспия" визираш?  Rolling Eyes

Адвокатката, която беше бивша на Синан.. ти трябва да си стигнала до нея.. охх че и името й не помня вече даже..  hahaha hahaha hahaha Как я наричаше Айшегюл  newsm78 newsm78 newsm78 май "змия" беше.. ама и оная си беше точно такава де..  hahaha hahaha hahaha

Йозге  ooooh!  Ама не Айшегюл, ами Нисан е тук  Mr. Green  
Обаче У наше село има едно момиче много прилича на Йозге  Shocked Whistling

Как може Йълдъз дели-то да е бяла и руса, а брат й - черен и грозен  ooooh!  За мезе ни вземат екипите на сериалите  ooooh! Naughty

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 00:47 от неЖност

# 488
  • Мнения: 9 540
Йозге  ooooh!  Ама не Айшегюл, ами Нисан е тук  Mr. Green  
Обаче У наше село има едно момиче много прилича на Йозге  Shocked Whistling

Как може Йълдъз дели-то да е бяла и руса, а брат й - черен и грозен  ooooh!  За мезе ни вземат екипите на сериалите  ooooh! Naughty

Знам че тука е Нисан, чак толкова не съм изкукала още..  hahaha hahaha Аз точно Айшегюл, нашата дребосъчка имах предвид....  hahaha hahaha Нали когато с Джан гледаха, тя така наричаше Йозге, че била змия.. и ако била срещу Айшегюл, нашата щяла да я убие..  hahaha hahaha а Джан я бъзикна, че си говори с телевизора..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За Йълдъз и брат й и аз се смях много, ама.. турска му работа...  Joy Joy Joy

# 489
  • Мнения: 9 540
Започвам с въпрос- защо така претупаха нещата???? #Crazy #Crazy След разтърсващия финал на сезона, днеска от вратата за краката и някво обяснение от минутка и половина...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! И за Кенан ни дума..  ooooh! ooooh!

Сватбата явно доста набързо ще да я направят- два месеца преди нея се върнахме, а Нисан още свестен годежен пръстен няма..  Whistling Whistling Какво стана с оня нейния, дет си го хареса, не знам.. новия маминка ще го даде на Синан другата седмица... охх ако само знаеше за кого е  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil И Айля я няма на сватбата, шантава работа.. ooooh! ooooh!
Маминка явно не е била сред поканените.. и пак куца горката.. ахх Нисан, ах...  Mr. Green Mr. Green
Аххх спомени, спомени... как сладко й предложи.. с пръстена от кабел...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Доктора наистина трябва да предаде някой и друг урок на нашето Дърво..  Naughty Naughty Naughty
Дур дур...  #Crazy #Crazy #Crazy Маминка не само не е била поканена, била е вързана някъде..  hahaha hahaha hahaha На рълата й виси въже, докато дърпа Синан..  #Crazy #Crazy Това ми намирисва на идея на Абидин..   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

2 месеца назад......

"Мама ще идва".... "Тази събота"... "Трябва да изчистя".. "Шкафовете, прозорците, кухнята"...  Joy Joy Joy Joy И хоп, черешката на тортата: "Скъпа, успокой се! Дишай, хаятъм! Майка ми не знае нищо за теб!"..  smile3532 smile3532 Оххх това "хаятъм" как сладко звучи от неговите уста..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes оглушавам за всичко друго..  hahaha hahaha hahaha Проблем голям, че не е казал на майка си, че е сгоден.. ама как пали Нисанджим, от половин дума..  Joy Joy Joy Както си се разхождаха и спореха решиха, че трябва да влязат на заседание..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вещицата дойде...   ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Тряс вратата под носа на Синан - работа имала...  Crazy Crazy Ето я и Зейнеп- Нисан й намерила работа в болницата...Whistling Whistling

Йозгюр пък чичо Мехмед го изгони.. май не си е плащал наема... сабалам в 7 ще донесял парите, оня го пита в седем дали ще е станал май....  Mr. Green Mr. Green хайде и той в нашата болница- Синан на него пък работа намерил..  hahaha hahaha hahaha

Нисан ще си ходи...
С: Къде отиваш, може ли да попитам?
Н: Не знам, може ли да попиташ?
С: Нисан..
Н: Моля?!
Синан иска да поговорят, тя бързала.. Пита я накъде- ще ходела на сладкарския курс и не трябвало да закъснява....  Laughing Laughing Laughing
С: Ти сърдиш ли ми се?
Н: Нее, защо да ти се сърдя?! нещо за майка му казаха.. той й каза, че е красива днес.. шала бил хубав, отивал й..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ауууууу Абидин бей...  Twisted Evil Twisted Evil че и на маминка помага.. юхх бе.. много отзивчив е станал, ама си е същото куку..  hahaha hahaha hahaha hahaha

Първа среща снаха- свекърва... 0:1  hahaha hahaha hahaha

Синан тъкмо обясняваше на Малик да му каже, като дойде приятеля му, и Йозгюр дойде.. а Малик още пита като дойде приятеля на Синан какво да прави...  hahaha hahaha hahaha

Зейнеп и Нисна, Йозгюр и Синан... всеки с проблемите си..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Йозгюр го уволнили от работа, че преспал с щерката на шефа...  hahaha hahaha Синан си има главоболия с Нисан и маминка...  Crazy Crazy Зейнеп и Нисан вече правят планове как ще работят заедно..  Mr. Green Mr. Green

Свекито на пазар... олеле мале, горкия продавач..  Laughing Laughing Laughing Божеее, внуци искала от Синан..  #Crazy #Crazy като разбере за Нисан ще й мине май мерака..  smile3532 smile3532 smile3532

Охх сладката Нисан и не обичащата захар свекърва - Зейнеп как се ококори...  #Crazy #Crazy и аз така, като видях че звъни "Учителя Синан"...  ooooh! ooooh!

Тортата, тортата.. и свекито, свекито..  снаха- свъкърва 1:1 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Хайде сега с пастата от магазина на курс...  hahaha hahaha Горкия им учител, той го отнесе от цялата работа...  Joy Joy

Йозгюр изреди всички номера в телефона, ама не намери къде да иде..  hahaha hahaha hahaha Мехтаб явно е стара приятелка, познава и Синан... заминавала за Анкара, дала дома си на Зейнеп под наем.. прати и него там.. Joy Joy

КРАЙ на 1 част   smile3534 smile3534

# 490
  • Мнения: 9 540
Сладката сцена с колата.... целувка, целувка... ама йок  newsm47 newsm47 Оххх милата, взе да върти очи и да преглъща, като чу, че ще се преобличал в болницата..  smile3521 smile3521 Какви погледи, какво чудо..  hahaha hahaha

На маминка ергенската квартира не й се нравиииии  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Как само се разминаха на входа на пазара.,,  Joy Joy Joy Колко естествени и сладки бяха Синан и Нисан... само целувка, дори и по бузата за чао, ми липсваше...  Thinking Thinking
Свекито и тука намери за кво да се заяде- консервите с изтекъл срок на годност...  hahaha hahaha hahaha hahaha Сблъсък трети - в магазина... снаха- свекърва 2:1  hahaha hahaha hahaha hahaha

Оххх това със сватбата много не го схванах... оня явно е ходил със Зейнеп,  а се жени за приятелката й...  Thinking Thinking Ама и тя какъв скандал им спретна...  Mr. Green Mr. Green Двойката Зейнеп - Нисан почва да ме плаши...  Crazy Crazy Crazy

Маминка се дъни /аз на тая жена май името й така и не го чух/ къде е, ама нашия глупчо не зацепва...  ooooh! ooooh! ooooh!

Йозгюр и момиче си покани още първата вечер.. че и снимките на Зейнеп скри..  hahaha hahaha hahaha Ама и тя навреме се прибра..  Whistling Whistling Идеята с гея беше убийствена..  Joy Joy Joy Цяло представление си изнесе момчето..  Laughing Laughing Laughing Laughing

Оххх айде пак кафетата разлети... това момиче наистина няма оправия...  smile3532 smile3532 smile3532  Ама той вече не вика, нали е влюбен, първо проверява добре ли е, изгорила ли се е...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
С: Каква работа имаш ти тук?!
Н: Каква работа? Да си вървя ли?
Учудил се за какво е дошла по това време, искала да поговорят... Не можел да я разбере.. скараха се.. според нея той се срамувал от нея.. той я пита знае ли тя колко много я обича той..  Heart Eyes Heart Eyes  Тя наистина не искала да говорят за това... "Като не искаш да говориш си върви... Когато искаш ще говорим, ти си знаеш..."  ooooh! ooooh! Тръгна си малката...
С: Нисан, къде отиваш?
Н: Какво те засяга?
С: Нисан, стига глупости...
Охх тука все едно Джан и Айш слушам..  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Казва си, че е глупачка... пита се защо въобще е дошла тук...  Rolling Eyes Rolling Eyes
С:Нисан, защо правиш така? Почакай малко..
Н:Защото ти постоянно ми разбиваш сърцето!!! ooooh!  нещо имаше и за майка му тука..  newsm78 newsm78
Н: Това нищо ли не значи за теб? Нищо?!
Постоянно мислела за него /Айшегюл №/= сутрин закусвал ли е, вечер вечерял ли е..  Sunglasses Sunglasses И най- после
ЦЕЛУВКА



КРАЙ на 2 част

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 01:58 от tempestad

# 491
  • Мнения: 9 540
НеЖи, къде се изгуби, джанъм..  newsm78 newsm78 newsm78 Сама си пиша тука, хептен като лудите....  hahaha hahaha hahaha Жани, и ти тая вечер нещо ни изостави...  Thinking Thinking Thinking
Отивам да догледам, дано се вясне някоя от вас..  Praynig Praynig Hug

# 492
  • Мнения: 469
Ооо,Темпи,много благодаря за разясненията.Както казах и одеве изпуснах част от серията и тъй като сме онлайн не мога да връщам...Ще си я изгледам наново самостоятелно не си сама джанъм тук сме,ама пусто ако говореха по-бавно по щях да им Фащам....
 Crazy Crazy Crazy Досега гледах целувката...ама как се фърли завалията,А?Ох,Нисан само си държеше чантичката,аз така си зарових пръстите в мократа му коса,че...още ми е пред очите доктора Mr. Green
Забелязахте ли,че нещо кофти рокли и избират на Нисан.Нещо напълняла ми се вижда от толкоз миш-маш и торти...
Може ли някой да предаде точния разговор от момента,в който си разля пак кафето Нисан върху доктора до целувката.Основното го схванах и Темпи помогна,ама ми се искаше дословно....

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 02:15 от JANILINA

# 493
  • Мнения: 7 006
Гелдим, гелдим  Hug  Бурда я  Mr. Green

Темпи  Hug  Чок тешекюр за йозета ти   bouquet 

Аз в момента съм шашърдисана отвсякъде  Mr. Green  Гледам еп.8 - д-р Синан каза на Нисан "Дишай дълбоко" ( кога заседнаха в асансьора ) и аз моля ви се - дишам все едно съм Нисан  Crazy Whistling 

Жани, ще потърся при рускините превод, джанъм, бекле, лютфен  Peace

# 494
  • Мнения: 7 006
Маминка си каза името галиба  Thinking  Когато звъня на Спешна помощ веднага се представи д-р Емел май каза, не споря  Peace

Темпи, Темпи, да идеш д-р Синан да те диагностицира  Mr. Green  Пък и ние с теб ще дойдем за кураж  Mr. Green

Ще чакам Трета част  Hug


Аз да си кажа за еп.8 - отиде си джадъ Йозге и цъфна абдал Абидин  ooooh!  От трън та на глог  ooooh!  Хареса ми как Синанджим изревнува  Crazy  Нека, нека - ред му е  hahaha 

Отивам при рускините  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт