* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 410
  • 650
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 7 006
Искам и аз на лунапарк  newsm45 

В една кола с д-р Синан да съм  Flutter  Нисан като не ще, бен истемек  Crazy

# 526
  • Мнения: 9 540
Искам и аз на лунапарк  newsm45 

В една кола с д-р Синан да съм  Flutter  Нисан като не ще, бен истемек  Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Като отидем в Айвълък ще се качиш... и със Синан, и с Джан... специално заради тебе ще ги накараме и в лунапарка да ни заведат.. или по- добре, да ни построят един такъв..  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 527
  • Мнения: 469
Само едно ми е чудно,само ние ли си го гледаме тоз сериал?Снощи  бая бая хора имаше,а никой не коментира.Дано наистина му дадат още един шанс рускините,че друго ми е като има превод.Все пак колкото и да ги разбирам има си неща,които искам1:1 да ги разбера.

# 528
  • Мнения: 7 006
Искам и аз на лунапарк  newsm45 

В една кола с д-р Синан да съм  Flutter  Нисан като не ще, бен истемек  Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Като отидем в Айвълък ще се качиш... и със Синан, и с Джан... специално заради тебе ще ги накараме и в лунапарка да ни заведат.. или по- добре, да ни построят един такъв..  hahaha hahaha hahaha hahaha

Темпи, шекерим  Hug  нИ сЪ смей, нИ е смешно  Naughty  Бен герчектен истидийниз на лунапарк  Flutter  Пък и ако и Синан е там - още по-добре  Crazy  Направо ще стане чудно дереджето, чудно  Crazy
Джан не го искам  Naughty  Тоз пън ще ми развали веселбата  ooooh!  Само д-р Синан искам  Flutter 

Да знаЙш, че помня кат слон  Mr. Green  казала си, че идем ли в Айвалък докторът ще е там  Whistling  Мисли му, ако не му се обадиш да дойде с нас  Crossing Arms

Серхат Теоман нали е ерген и няма севгили в момента?  Mr. Green  Аз профилактично да попитам  hahaha

# 529
  • Мнения: 7 006
Искам Синан и на мен да сготви менемен  cook  Много обичам миш-маш  Heart Eyes


Маминка за 5 стъпала линейка вика, ако бе стигнала до долу... сигурно направо в гробищата щяха да я карат..  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама в сем. на Синан един нормален ли няма- Айля си беше лудичка, майката вещица, дядото беше пълно куку..  Joy Joy Joy Joy
То пък щото годеницата му е една нормална  Crazy Mr. Green hahaha

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 18:09 от неЖност

# 530
  • Мнения: 469
Вар,вар,джанъм...и не е нищо особено hahaha hahaha hahaha
Както може би се досещате нямаме много хубаво мнение за севгилитата им....

# 531
  • Мнения: 7 006
Вар,вар,джанъм...и не е нищо особено hahaha hahaha hahaha
Както може би се досещате нямаме много хубаво мнение за севгилитата им....

И той ли бе?  Shocked

Ох, тоз нашия пусти късмет  newsm45 newsm45 newsm45  Серхате, Серхате  smile3518  И ти ли, Бруте, ни предаде?  smile3515

Коя е тая джадъ, която ни е "взела" момчето?  Twisted Evil

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 16:56 от неЖност

# 532
  • Мнения: 469

Нежи,ако се не лъжа ей тази е Лейля някоя си...и тя актриса май го играе....

# 533
  • Мнения: 7 006

Нежи,ако се не лъжа ей тази е Лейля някоя си...и тя актриса май го играе....

Ваааййй беее  Shocked Shocked Shocked smile3544 smile3544 smile3544

Тези момчета ме разочароват  ooooh!  Хубаво е, че не държат особено на външния вид, ама взех да се притеснявам за тях  Whistling 
Хубавите ябълки прасетата ги ядат  Crossing Arms

Само на Бурак Йозчивит не ме е яд - откакто се раздели с Джейлян и се загаджи с Фахрие, се успокоих, че очите и акъла му са на място  Whistling

# 534
  • Мнения: 469



Ще се побъркам ви казвам!!!Тотално изтрещяла...сигурно няма друга луда като мен такава.....

# 535
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:



Ще се побъркам ви казвам!!!Тотално изтрещяла...сигурно няма друга луда като мен такава.....

Жани  Hug  Добре дошла в клуба!  Hug  Не си сама, няма да се плашиш  Mr. Green  И ние сме така  hahaha

Как да му устоиш на този красавец?  Whistling  М?  Crazy 

# 536
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:



Ще се побъркам ви казвам!!!Тотално изтрещяла...сигурно няма друга луда като мен такава.....

Жани  Hug  Добре дошла в клуба!  Hug  Не си сама, няма да се плашиш  Mr. Green  И ние сме така  hahaha

Как да му устоиш на този красавец?  Whistling  М?  Crazy 
Момичета вие сте си у дома ама аз съм на работа.. Имайте малко милост  Praynig Praynig

# 537
  • Мнения: 469
Темпи,косурабакма,рубриката"Без  милост" се измести и тук...хахха Само дето все още е облечен нашия не е по баклава,че за хладня не за друго...

# 538
  • Мнения: 7 006
Изгледах еп.10, 11 и 12  Whistling  Ще си направя резюмето  Mr. Green

Еп.11 не ме трогна, за десети се изказах по-рано и остана #12  Flutter

Али и Ипек ме дразнят. Особено момата  ooooh!  Не правя асоциация между тях и Синан и Нисан  Peace
За мен са млади лекари, стажанти. Момчето е готино, ама Ипек е оФца  Naughty  Дори не е забавна  Crossing Arms  Сухарка  Naughty Моментите с тях ги прескачам  Mr. Green

Ох, д-р Синан, ох  Crazy  Загрижен, романтичен  Heart Eyes  Що няма такива мъже в реалния свят  #Cussing out  Crossing Arms
Как наби Абидин, за да защити честта на Нисан  hahaha  Вечерята в ресторанта се получи чок ийй  Heart Eyes  Рози, торта във формата на сърце  newsm76  След това и пързалката  Flutter 

Радвам се, че мафиотите ще дадат добър урок на Абидин  Mr. Green  Заслужава си го паразитът му с паразит  Twisted Evil

Добре де, цяла серия оня дразнещ, некадърен в опитите си самоубиец не успя да се гътне, но пък Севда ще я затрият  ooooh!  Срамота  Naughty
При нея открих гаф на екипа  Mr. Green  Севда се запозна с Мурат и се представи като негова съседка, кога успя си смени адреси?  Mr. Green

Знам, че падането на Нисанджим е преломен момент и сега отивам да изгледам подобаващо еп.13  Crazy
Силно се надявам Али и Ипек да не ми развалят картинката  Twisted Evil


Сонра пак ще се изкажа  Mr. Green

# 539
  • Мнения: 9 540
Да знаЙш, че помня кат слон  Mr. Green  казала си, че идем ли в Айвалък докторът ще е там  Whistling  Мисли му, ако не му се обадиш да дойде с нас  Crossing Arms
Серхат Теоман нали е ерген и няма севгили в момента?  Mr. Green  Аз профилактично да попитам  hahaha

Помни помни, аз всичко съм уговорила.. само датата трябва да уточним, иначе всичко е готово...  Hug Hug Hug
За Серхат и оттатък пак обсъждахме севгилито, ама явно си забравила..  hahaha hahaha Аз там се изказах, че и кака Мерве предпочитам пред тая.. Лейля ли бе, ква бе, просто ме плаши...  #Crazy #Crazy
Щом си стигнала до 13 еп. те поздравявам с песничката от него... тъжна е, но е много хубава.. на мен ми е една от любимите и почти постоянно я слушам, заедно с "Неделната закуска"...  Hug Hug Hug



Радвай му се на Абидин, той е уникален... и малките ще се подобрят, Ипек наистина в началото е ужасна, ама после влезе в ритъм и тя с екипа..  hahaha hahaha hahaha
За Севда /аз дори името й бях забравила/ не знам, че нея как я прескачах... хич не ми бе интересна и нейните сцени ги заглеждах само колкото да следя действието..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт