Черешката на тортата - 5 сезон - 1 тема

  • 45 173
  • 705
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 201
Оф, тази пък Елена откъде я изкопаха.

# 691
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Елена ми стана симпатична на Дансинг старс, Ива Дойчинова си я спомням от едно предаване за майки с деца, нещо пренавито и изнервено има в тая жена, не ми направи добро впечатление тогава, а и после в радиото.
Поне сред мъжете им зевзеци и ще стане шоу.  Simple SmileВинаги ли са само по две жени и трима мъже или няма такъв принцип?

# 692
  • Мнения: 2 156
Ива Дойчинова е вегетарианка и не пропуска всеки път да изнесе лекция
по темата.Няма лошо, но ми стана неприятно в предаването, което водеха с Боги  "Часът на мама",
всеки път да подчертава начинът си на хранене.
Интересно какво ще предложи, а и  съм сигурна, че това ще бъде и част от разговора на масата.
Ще научим доста неща за вегетарианството, като начин на живот.

# 693
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ива Дойчинова не ми е симпатична покрай любовните си истории.

# 694
  • Мнения: 24 506
Ива Дойчинова не ми е симпатична покрай любовните си истории.
Че тя демонстрира перфектно семейство, идилия....
На мен не ми е симпатична, защото винаги е като пренавита пружина и това "нейно" дишане, което Бетина Жотева въведе ooooh!

# 695
  • Мнения: 927
Ива Дойчинова не ми е симпатична покрай любовните си истории.

Да не я бъркаш с Ирина Сарачинова. newsm78

ПП Не, че знам нещо и за Ива Дойчинова, но не я свързвам с любовен шум около нея.

Вечерта на Румяна не ми допадна. Очаквах повече. Много мудно готвене, ако това нейното може да се нарече такова. А чудноватия десерт дето се сътворява сам, ееех и аз искам така. Странно ми стана, че докато съседката звънеше и се възмущаваше и дуднеше на Фицата, мадам "И между другото аз съм лекар" сластно извиваше ханша си в прегръдките на инструктора по салса, сякаш не звънят на нейната врата. Още по странно ми стана, че като се звънна, Фицата и другите мъже се насочиха към вратата да видят кой е, че даже и роза измъкнаха отнякъде, сякаш знаеха, кой звъни и за какво. Не ми хареса и това със зъбарските инструменти. Бррр. Ама хич не ми хареса, еле пък зъбите в чинията на Жоро и после потракващите зъби по масата. И това, че не се вълнували гостите дали и кога ще има изненада, сякаш изненадата и беше върха на сладоледа, малко чупки в кръста и един нескопосан урок по танци. ПП Манчо и той ми се види груб в коментарите си, макар и понякога да ме разсмиват. Коментара му за остатъка от сместа за предястието ми се стори някакъв такъв никакъв - "А, ако ви остане още от сместа, може да я завиете в персийски килим". Вместо да вмъкне някаква идея, той откровено се гаври, подиграва едно с участниците, едно със зрителя, който очаква адекватно включване от шеф-готвач. Ама, не би.
За мен победител в тази седмица беше Жоро. Peace

# 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не съм доволна, че Румяна /с коронка в главата  Joy/ взе плакета. Беше ми неприятно да я гледам цялата седмица, не са ми симпатични флегматични хора. Не спря да повтаря, че е лекар. Дали остана някой да не разбра? Ама лекар не е, а е зъболекар. Ако за нея е едно и също, голям смях.  hahaha Иска да изглежда уверена, но показва пълна комплексарщина. Нов й бил апартаментът, затова и не се ориентирала в кухнята. Хайде де! Скъса се от напъни да се хареса на всички.


За другата седмица Ива Дойчинова, Дидо Мачев, Антон Радичев /мисля, че мернах/, Елена от ББ и петият не можах да разпозная.

Не Антон Радичев, а Румен Угрински.  Peace

Петият от следващата седмица е Евгени Будинов. Очаквам го с нетърпение.  Laughing

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 519
Ива Дойчинова не ми е симпатична покрай любовните си истории.

Да не я бъркаш с Ирина Сарачинова. newsm78

ПП Не, че знам нещо и за Ива Дойчинова, но не я свързвам с любовен шум около нея.


...да не бъркаш с досадната Ива Екимова/на Дими от Сленг/

Ива Дойчинова и на мен не ми е приятна,дразни ме този поучителен тембър в гласът и,който някои смятат за много секси ooooh!

# 698
  • Мнения: 2 418
Оф, аз продължавам да си мисля, че това не е нейното жилище. Нищо, че го обяви за новия апартамент. Чудя се тази Елена каква е и с какво е заслужила да участва в Черешката? И пак не разбрах какъв беше десерта на Румяна.

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 19:52 от dafinov list

# 699
  • Мнения: 927
.... И пак не разбрах какъв беше десерта на Румяна.

Издълбан пъпеш пълнен с плодове, мярнаха ми се ягоди и мисля, че беше гарниран със сметана.

# 700
  • До морето
  • Мнения: 7 127
Елена участва в миналогодишния Денсинг старс, а предаването е снимано малко след това. Явно е яхнала вълната Mr. Green
За Дойчинова тук бях чела, че говорела постоянно така все едно постоянно получава оргазъм  Joy

# 701
  • Мнения: X
Май и аз обърках Дойчинова с Екимова.  hahaha

# 702
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Не с Екимова, с Гергана Стоянова я обърках, ама са ми като близначки двете.  Laughing

http://www.burgas.utre.bg/2013/04/09/162451-gergana_stoyanova_relaksira_v_burgas

# 703
  • Мнения: 1 227

Не Антон Радичев, а Румен Угрински.  Peace

Петият от следващата седмица е Евгени Будинов. Очаквам го с нетърпение.  Laughing

smileysHug знам ли и аз къде съм гледала  Laughing
Угрински е по-добрият избор - нека си подхождат по възраст все пак.
Искрено се надявам следващата седмица да е по-интересна.
Първите две не бяха нищо особено.
От черешката очаквам да видя готвене, приготовления и купон около масата /както беше предишните сезони/.

# 704
  • Мнения: 8 547
Ива Дойчинова е вегетарианка и не пропуска всеки път да изнесе лекция
по темата.Няма лошо, но ми стана неприятно в предаването, което водеха с Боги  "Часът на мама",
всеки път да подчертава начинът си на хранене.
Интересно какво ще предложи, а и  съм сигурна, че това ще бъде и част от разговора на масата.
Ще научим доста неща за вегетарианството, като начин на живот.
А в повечето от предаванията, от нея Боги не можеше да вземе думата. Само тя говори и говори... Иначе в началото много обичах да ги гледам, бяха ми по симпатични от "На кафе"

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт