Черешката на тортата - 5 сезон - 1 тема

  • 45 202
  • 705
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
Ох тази Николета... крайно безинтересна. Тя сама си го каза де - само мъжът й може да я търпи.
Като цяло скучна седмица се очертава.
Вярно, че Ернестина скоро не я бяха показвали по телевизията ... досадна работа.
Прея може да изненада с нещо.
Останалите двама - гола вода. Както казаха по-нагоре, Сашо Дойнов определено ще заложи на мръвки ... Николета просто ми е неприятна. Трудно ще ги избутаме тия петимата.

И на мен ми направи впечатление, че Манчев се появи за много кратко.

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Пред него даде 7 за тиквичките, а зад него 3!

Лицемерка.  Sick

Утре се очертава да има богата трапеза у Ернестина.  Wink

# 77
  • Мнения: 927
Аз пък забравих, че го дават и като ви чета май не съм изпуснал много. Обаче не разбрах имат ли право да поръчват на ресторанта ястия (май в предишните сезони нямаха).
Дядо Хаджия, добре си беше. Сладко и забавно. Peace Все пак е старта.

# 78
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Не можах да го гледам, но като ви чета, явно нищо не се е променило от предишните сезони: половината от гостуващите изобщо да не могат да готвят и масово да се посреща по апарт-хотели и ресторанти.  Tired

# 79
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Да поясня на тези, които не са гледали. Пичът направи салата, таратор и тиквички със сос. А за десерт диня. После отиде да снима клип и нямаше време за основното. Whistling

# 80
  • Мнения: 3 502
Аз предпочитам да се отделя повече време на самия процес на готвене, затова днес ми беше скучно. Това, което направи Милко, за мен си беше отбиване на номера. Надявам се останалите да се постараят повече.

# 81
  • Мнения: 68
Не очаквах Милко да е чак толкова стиснат.Пробва се за 5 лева да нахрани всичките newsm22

# 82
  • Мнения: 9 865
Милко е ограничен човек и менюто му беше такова тъповато. Още повече, не вярвам, че всичко беше "сготвил" преди да замине за Чирпан. Според мен направи една мострена бройка салата, сосовете и таратора (аз го обичам малко престоял, в интерес на истината, ама в хладилник), о, да, и една тиквичка изпържи, колкото нещо да има снимано и изфиряса, а за същинската вечеря някой готвач е направил всичко останало. В противен случай, всичко трябва да е било спаружено и гадно, а пък тиквичките имаха много апетитен вид (поради което се усъмних, че не той ги е правил преди да отиде в Чирпан)
Като цяло ужасееен епизод, не съм и очаквала друго, обаче пък Черешката си е хубаво предаване и като се излагат пак ми е интересно Simple Smile.

# 83
  • София
  • Мнения: 8 172
В предишните сезони те сами даваха ли си точки като сега? Че не си спомням.

# 84
  • Мнения: X
Не ми хареса менюто на Милко. Всичките му ястия бяха много подобни - все с кисело мляко, копър, тревисти ми идваха на мен.  Mr. Green
Избра си много бързи и лесни неща да прави, а и уж много зает.. можеше да си отложи ангажимента точно в този ден, за да може да сготви като хората. И това да нарежеш динята не е да направиш десерт все пак.

Иначе не мисля, че ако е направил преди няколко часа ястията ще бъдат после спаружени. На таратора нищо му няма ако престои в хладилник, тиквичките като са пържени с брашно не се размекват толкова бързо, а салатата не я беше овкусил, така че няма как да е станала гадна.

Тази гледачка много невъзпитана.  ooooh!

Не ми направи приятно впечатление и че пушеха, макар аз самата преди да бях пушач, не мисля, че толкова за 1-2 часа ефирно време кой знае какво ще им стане ако се въздържат, докато другите хапват.

# 85
  • Мнения: 927
Аз съм пушачка. Направи ми впечатление. Отразих, възмутих се, но и се почувствах коНфортно.Пфу. Stop Mr. Green

# 86
  • Мнения: 10 757
В предишните сезони те сами даваха ли си точки като сега? Че не си спомням.

Да, даваха  Peace

# 87
  • Мнения: 9 865
И аз съм пушач и на мен ми направи неприятно впечатление на всеки кадър някой вири цигара. Анонсът за следващото предаване включваше Ернестина как си пали цигара...  голямо пушене в тая група. Само Милко май е въздържател откъм тутун.

# 88
  • Мнения: 927
И аз съм пушач и на мен ми направи неприятно впечатление на всеки кадър някой вири цигара. Анонсът за следващото предаване включваше Ернестина как си пали цигара...  голямо пушене в тая група. Само Милко май е въздържател откъм тутун.

Бе да димят, майната им. Ако пречат на ЕС да се сигнализира. Амаха...ПП Кофти е! Признавам! Sunglasses

# 89
  • София
  • Мнения: 15 506
С тези задачи, поръчения, изненади не остава време за готвене.

Общи условия

Активация на акаунт