Soy Luna копира Violetta!!!

  • 41 494
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте... Супер много се издразних, че Аз съм Луна е точното копие на Виолета! Копира сюжета, гардероба и дори позите! Не знам дали вече е снимано, но е важно да знаете, че е просто копирано!



# 1
  • Мнения: 250
Аз лично не мисля, че е копирано защото и двата сериала са проект на Дисни. Щеше да е копирано ако  бяха дело на различни компании. Тогава би могло да се каже, че Soy Luna е изкопирано. Peace
Иначе съм съгласна, че двата сериала са почти еднакви, но това е разбираемо като се има предвид, че и Violetta, и Soy Luna принадлежат на една и съща компания (Дисни)

# 2
  • Мнения: 25
Е, да, все пак си права, ама пак ме дразни. Май Дисни вече нямат идеи за нищо-вместо да направят нов, оригинален сериал, те ще правят Виолета номер 2.

# 3
  • Мнения: 250
Съгласна съм с теб. Поради тази причина не възнамерявам да го гледам. Едно и също, едно и също до побъркване. Все пак няма какво да направим по този въпрос, а тази тема тук не е от значение. И да уведомяваш, и да не уведомяваш хората, че Soy Luna е копирано, нищо няма да се промени - работата си остава същата. Това е положението, просто няма да го гледаме и толкова. Никой не ни е задължил. Вярно е, че би било хубаво ако сералът се окаже нещо ново и непознато за нас, но положението е такова. Е, все пак още не е започнало, Soy Luna може да ни изненада.

# 4
  • София
  • Мнения: 524
Това не е "Сой Луна". Други са актьорите в "Сой Луна" включително и главната героиня не е тази.  Peace

# 5
  • Мнения: 25
Ъм.... объкваш ме. Ще ми кажеш ли актьорския състав и ако искаш да ми пратиш снимка.

# 6
  • Мнения: 346
Е гати нахалството!!  Shocked Shocked

# 7
  • Мнения: 250
Е гати нахалството!!  Shocked Shocked


Какво му е нахалното? Явно и двата сериала са с един и същ стилист. Разбираемо когато и двата филма са проект на една и съща компания...

# 8
  • София
  • Мнения: 524
Все едно си говоря на стената. Тази снимка е от 2013, а тогава дори не беше ясно, че ще се снима "Сой Луна".

Ето част от екипа:



Братът на Хорхе, който без никакъв талант е в Дисни благодарение на брат си.


Туит на Дисни Аржентина, в който пише, че всички снимки, които са излязли по проекта "Сой Луна" до тук са фалшиви, т.е. онова с копирането е пълна измислица на някоя лигла.

# 9
  • София
  • Мнения: 524
+

онази, която се твърди, че копира "Виолета" е обявила, че няма предложения да се снима в други проекти и няма да участва в "Сой Луна"

Ето повече снимки за актьорския състав:


+ Руджеро, напуснал турнето, за да се снима в новия сериал на Дисни Аржентина. Всъщност да, разбирам го, защото е доста досадно на ден да имаш по 2 концерта, аз не знам как останалите издържат. Peace

# 10
  • Мнения: 250
Благодаря за информацията. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 25
Много благодаря! Иначе аз те бях попитала.

# 12
  • Мнения: 30
Сой Луна е копирано, защото ще е вместо Виолета. Виолета ще ми липсва страшно мнного.

# 13
  • Мнения: 286
Марти, мерси за инфото! Има ли обявена дата, защото аз не открих?
И да Виолета ще липсва на всички, но бих му дала шанс на този сериал и ако песните са също готини защо не???

Последна редакция: ср, 10 юни 2015, 11:13 от md_violetta_fan

# 14
  • София
  • Мнения: 524
Не можеш да твърдиш, че е копирано преди да го видиш. Да, сигурно е със същия сюжет, но "Сой Луна" ще се снима, защото очевидно продукциите на Пол-ка и Дисни Ченъл са успешни.  Peace "Виолета" свършва, защото вече става банално и изтъркано, все пак при толкова сезони се губи интереса. Peace

Миши, здравей, радвам се да те видя и тук.  Peace 2016 г. Peace

Общи условия

Активация на акаунт