А те просто са искали 3-то дете

  • 6 919
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Супер! Да са им живи и здрави и осемте дечица!
Шестнаците еднополови ли са или не?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Страхотни са.Да са живи и здрави Laughing

# 62
  • Мнения: 4 965
Супер! Да са им живи и здрави и осемте дечица!
Шестнаците еднополови ли са или не?

Не, различни са, но не помня колко момичета и колко момчета.

# 63
  • Мнения: 1 425
Невероятни са, да са им живи и здрави. Браво на майката геройня, много сили и късмет й желая.
Май и големите момиченца са близначета  Laughing

# 64
  • Мнения: 607
Много са готини.Със сигурност няма да им е скучно.Късмет на многодетното семейство.

# 65
  • Мнения: 670
Какво семейство! Да им завидиш  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 489
Лелееееееее,а аз се притеснявам ако второто излезне близнаци.Да са им живи и здрави.

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Страхотно!
Да са живи и здрави всички. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 600
Направо страхотно!
Реакцията на мъжа ми беше: Е*ати надарения мъж.

А на моя беше - Малиииии, как ги къпят бе, на конвейр ли  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Да са им живи и здрави!   bouquet

# 69
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
просто нямам думи.
да им е живо и здраво третото детенце!

# 70
  • Мнения: 218
Да са им живи и здрави всичките осем бонбона.   bouquet
Сега предполагам тази жена има намерение да си върже тръбите. Като си представя как станно гледаме като разберем, че някое семейство има 3-4-5 деца. А те милите 8. Божа работа.

# 71
  • Мнения: 6 164
Олеле, милата майчица, как ги е носила!! Heart Eyes
А и сега сигурно цял ден не може да ги оправи - докато ги изкъпе по ред на номерата, смени памперсите, нахрани...  То дошло време пак памперси да сменя...  Crazy олеле кога ли си почива. ooooh!
Да са живи и здрави!

# 72
  • Мнения: 2 142
Аз съм го писала и преди.
Мой приятел, с когото в последствие станахме много блезки имаше първо дете- момиченце, след година жена му забременя и си имат още едно момиченце, решиха да си имат още едно, та белкем да е момче. Но не било! "третото"- бяха три момиченца  Laughing Laughing Laughing Сега е щастлив баща на 5 момиченца и няма намерение да опитва до момче! Каза, че явно това си може!  Joy

# 73
Намирам, че е страхотно! Моята първа мисъл беше - а как ги различават и запомнят. И по темата - снощи, докато превключва мъжа ми каналите чухме следното - регистриран рекорд (вярно преди 200 години) по раждане на дечица е на една рускиня: 16 пъти близнаци, 7 пъти тризнаци и 4 пъти четиризнаци. Това направо ме изуми.

# 74
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Намирам, че е страхотно! Моята първа мисъл беше - а как ги различават и запомнят. И по темата - снощи, докато превключва мъжа ми каналите чухме следното - регистриран рекорд (вярно преди 200 години) по раждане на дечица е на една рускиня: 16 пъти близнаци, 7 пъти тризнаци и 4 пъти четиризнаци. Това направо ме изуми.
Дали изобщо е възможно? newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт