Забременели след Ин витро - тема 10

  • 29 353
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Ликоко, аз не съм повръщала в началото но много ми се гадеше. Пиех газирана вода с лимон и готов чай липтон с джинджифил и лимон. Винаги държах до себе си гризини, солети. Важното е да хапваш по често и по малко и на 2часа протеини. Ти ще си усетиш как ти е добре. А ако положението е тежко отивай при док. Не трябва да се обезводниш.
Дани_вени много съжалявам. Гуш.
Хайде стискаме палци на Зу и Биси. Увеличават се девойките.
При нас пак започнаха високите температури. В 11 сутринта беше 40 С. Наложи ми се да излезна и 5 мин навън беше нечовешко. Станала съм като прилеп имачр-излизам само нощем Simple Smile
Илиянка как са юнаците?
Кей, днес се губиш. Как е Димана?
Коте, надявам се сър добре с Белла?

# 706
  • Мнения: 553
Благодаря ви, за пожеланията. Малко остава, наистина.
Илиянка, прибра ли се вече?
Аекара, кк сте?
Дизастър, през предната бременност качих 11кг, в болницата лежах 11 дни и оставих там 11кг,следващата седмица вкъщи свалих още 3, без да разбера.
Този път обаче едва ли ще сваля толкова много. Ще видим.

# 707
  • Русе
  • Мнения: 311
Аз водя с килограмите.
Вече съм +20, а имам още месец и половина Grinning
Успокоявам се с това, че с предната бременност бях +30 и след това свалих всичко.
Аз обикновенно стартирам от 60кг., така че ...............

# 708
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Ех, килограмитееее. Аз съм си голяма жена  Embarassed засега съм +7 като последния месец не съм качила нито един.
Забравих да се похваля. От днес сме в 6 месец. Ураааа  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 158
аз съм +2 като ме теглиха преди месец, толкова много се зарадвах и така му отпуснах края след това, чак ме е срам  Embarassed. Майтапа на страна, но имам апетит за целият китайски народ и вече започвам да се плаша

# 710
  • Мнения: 161
6mati, аз също бях с две в началото, даже и двете имаха сърдечна дейност, но в последствие едното спря да се развива. Предупредиха ме че може да имам кървене, но мен само ме зацапа един път на тоалетната хартия, иначе плодното сакче си се виждаше до към края на 4 месец, а сега на последния преглед вече го нямаше.
Licoco аз пиех много вода с лимон и ядях обикновенни бисквити, но си ми се гадеше докато не минаха първите  3 месеца.

# 711
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Охх, тези килограми. Аз тръгнах от 62, през първите месеци свалих до 60, но полсе бързи върнах и сега съм 65  Blush Все си викам, че трябва да внимавам и все си хапвам по нещо дето не трябва.  ooooh!

# 712
  • Мнения: 1 220
Ликоко, ти ли се тревожеше за високо Чхг, еми сега от него те почнаха бременните екстри Simple Smile Няма как, някои момичета бяха много зле. Общо взето всеки намира за себе си какво го облекчава. И аз си пийвах чай от джинджифил, включително защото зимата треперех да не се разболея. Пий вода да не се дехидратираш.
Зу, правилно ли си мисля, че си в понеделник?
Хич не ги мисля килата. Почнах от 66, което за мен е доста. 2 кг. са ми от стимулацията. До към 5-6 месец бях наддала само 2 кг. ако не се лъжа. Сега обаче съм +11-12, утре ще видя дали не са станали 13. Но по разните таблици съм в норма. А и не се чувствам чак толкова дебела. Макар че баджаците са се наляли  Joy

# 713
  • Мнения: 2 501
Тук съм, ма нещо съм крива и не ми се пише. Свеки ме издразни снощи по тела и се ядосах. Била се притеснила да не съм родила, че видяла като нашата кола в Плевен и помислила, че сме ние. Ми в 9-я месец какво се очаква, да не би да мисли, че още 2 години ще нося беба  #Cussing out

# 714
  • Мнения: 957
Дам, за съжаление в притесненията си не се усещат и е адски досадно... но оправия от личен опит няма...
Ние довечера сме на лекар, да видим дали няма да излиза нашата девойка по раничко, че нещо ме стряска днес от сутринта....
За гаденето в началото ядях само кисело и ми помагаше.. след третия месец всичко минава с магическа пръчка.

# 715
  • Мнения: 158
Дам, за съжаление в притесненията си не се усещат и е адски досадно... но оправия от личен опит няма...
Ние довечера сме на лекар, да видим дали няма да излиза нашата девойка по раничко, че нещо ме стряска днес от сутринта....
За гаденето в началото ядях само кисело и ми помагаше.. след третия месец всичко минава с магическа пръчка.
+1 след третият месец, просто от днес за утре изчезна гаденето. А иначе фрешове в които преобладава лимон ми действаха много добре

# 716
  • Мнения: 553
Бис, правилно си разбрала- понеделник, 8:00 съм на ред  Praynig
Кей, щастливка си ти, че по телефона те дразни чудото ти. Всеки ден се моля да устискам, да не вдигма кръвно пт моето чудо. Не си го слагай. Стари хорица, не заслужават нервите ни.
Не съм се теглила отдавна,ще го направя в неделя,преди болницата,че там нали трябват килограмите за упойката.
Гаденето ми приключи окончателно лъм 16.г.с Постоянно имах нещо под ръка за хапване, не че помагаше особено.

# 717
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Ликоко, да Биси е права. А какво стана-гледахте ли сакчета, колко, какво, давай отчет?
Кей, я не й се давай. Имаш си съкровището и ще се гушкате скоро.
Теди,,стискаме палци бебка да почака още малко.

# 718
  • Мнения: 553
Лили, честит ти 6-ти месец!  Hug
Честито и на всички, които пропускам  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 646
Оххх, какъв отчет, имам чувството, че вече съм мега бременна с това гадене, а още не съм ходила дори на първи преглед. Още малко остана, на 22 ми е прегледа в понеделник. То сигурно и сърце ще чуем... толкова късно ми се струва прегледа... 6г.с. и 3 дни ще съм тогава

Общи условия

Активация на акаунт