Щъркели над нас кръжат, с бебета ще ни дарят!Бъдещи мами над 35

  • 22 720
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
мерси за темата и от мен  bouquet

аз съм с две ръце за котешките аватари- защо ли Mr. Green

мамче, пуснаха ли моста или ще се наложи да покажеш на Дарето околовръстното Joy

# 16
  • Мнения: 8 529
Амини, кой както иска - имаме демокрация Wink
Не сме още МамаСа Simple Smile В петък.

# 17
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз нали си имам собствено коте и ще си го сложа него  Heart Eyes ама това за другата тема нали да не се объркам, какъвто съм реотан Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 535
а би могло всеки сам да изнамери по някое коте и да сложи Simple Smile
Joy Амини, не знам дали би могло  Joy някои от нас са пълни бъкели, добре че е Мамчето Simple Smile ама тя ще ни издокара всякак, аз знам Wink

# 19
  • Мнения: 1 933
От 3 часа пиша и бриша... Мен ме раздвижиха и преместиха в следродилното. Секциото мина много бързо- около 8 започна и в 8.23 мина сложиха на гърдите. Сега започва да боли, но не е за умирачка... Иначе ми дадоха бебка веднага щом я извадиха и стоя в слинг на гърдите ми докато ме заведоха в стаята. После само я облякоха, измериха и пак ми я дадоха. Сега ми я взеха да я преповият и пак спинка на гърдите ми. Много е хубаво! Пожелавам на всички такова леко раждане и тези емоции! Светът ми се промени!
Благодаря за поздравите и пожеланията за нас и Изабела Кристина, ще се върна да чета при първа възможност! Илейн, ти получи ли ми съобщението? Пратих ти и снимка...
И ние ви изпращаме много прегръдки и много много любов!!!

# 20
  • Мнения: 2 472
Eй, Коте, много се радвам, че се чувстваш добре и че си ужасно щастлива!   bouquet Мъжът ти се справи  и прати веднага човека съобщението! Ели и тя прати вестите!

Браво на авторките на новата тема!  bouquet Чудесна е! Сега се сетих, че не сме отбелязали на Венци местонахождението на картата - Кипър

Даре, много ти е хубава новата премяна на кухнята!

И аз съм съгласна за аватарите, ама не знам защо този, посветен на малката Ида не можах да го сложа. Мъчих се много пъти, но не стана.

# 21
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ех, че хубаво  Heart Eyes Heart Eyes  И веднага са ти я дали, бързо са те раздвижили.
На мен бебка ми я показаха за секунди, пипнах й челцето и на другия ден чак ми я дадоха.
Новата тема е суперрр  Peace

# 22
  • Мнения: 2 497
Коте, много се радвам че си добре и щастлива Hug Почивай си, а като се приберете ще те тормозим и за снимки Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 353
И аз тук  Mr. Green
Мерси за старанието   bouquet  bouquet
Коте, добре ми "звучиш" радвам се за твоя нов светъл свят  Hug
Кали, аз нали ти казах плътно до мен да си  #Cussing out
Даре, много свежа тази кухня Naughty Надявам се да разкажеш повечко за този курс  Crossing Arms
Допълвам се: ЗА за котешките аватори само, че със собствен аз няма да се справя  ooooh!

# 24
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Ммм Коте не съм получила съобщение, а на този телефон и снимки не мога - здраве да е Simple Smile Радвам се че сте добре с бебка и се гушкате, ох много сте ми милички  Heart Eyes

Даре, нещо такова ли Simple Smile

# 25
  • Мнения: 481
Коте,радвам се, че сте добре.Предай благодарности на ТМ, че ни писа веднага човека и като имаш време, разкажи още нещо за малкото  котенце-на кой прилича, тм гушка ли я много, кърми ли я вече? Много  Hug Hug за всички малки и големи котенца
Аааа, о.к., Даре Peace Що така си помислих в понеделник, че си тръгнала newsm78

Последна редакция: ср, 03 юни 2015, 19:40 от MamaSa

# 26
  • Мнения: 8 529
КОТЕЕЕЕЕ ЧУДНО!

Ще го измислим с аватарите. Ще бъде шарено Wink

# 27
  • Мнения: 2 501
Страхотна темичка!   bouquet

# 28
  • Мнения: 8 529
Освен Кипър, друго местонахождение имаме ли да добавяме?

# 29
  • Мнения: 240
Хоп-цоп и аз тук. Благодарско за труда на авторките. Тите като спомена се върнах да видя картата, все я пропускам, като бързам да следя за новини и да надничам в блога за манджичка. Мерси, че се сети за мен. За Кипър другата седмица ще ви навивам пак като съм готова с пресни снимки от тюркоазен плаж Laughing
И аз съм за котешки аватари, много обичам да мачкам котки, ама Илейн това бижу с тиарата толко нежно не е за пипане. Ако не успея сама пак ша са примолвам за помощ от приятел.
Коте, много свежо звучиш, само една гушка с бебка е достатъчна да те вдигне след секцио. Браво, че са ти я дали веднага, мен ме приспаха след като ми я показаха но после веднага ми я оставиха, наместиха ми я да стига гърда за да суче и беше неземно. Цункай я от мен принцеската.
Даре кухнята си я спретнала в любим мой десен, сръчко си ти, бравос. Завиждам за срещата ви, ако бях на територията и на мен ми трябва само посока и тръгвам.

Общи условия

Активация на акаунт