Модни консултации - 16

  • 73 461
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Като постнах линка с бижутата, бях наясно, че на някои от вас няма да се харесат - очевидно е, че са различни, специфични, нестандартни и индивидуални - не са за широката публика. Което със сигурност не ги прави откровено грозни, нито пък "боклучави" - предполагам, това е дума, отнасяща се до качеството на продукта, за което имам друго мнение от личен опит.
Относно това, че изглеждат ретро, стари и износени - нали за vintage говорим, нали точно това значи vintage? Това е толкова разпространена линия напоследък, не само в дрехите и бижутата, но и в мебелите и т.н, така че не вярвам чак толкова да изискват среда или дрескод. А и финтилюшка каза, че е голям фен на този стил, затова й го предложих.
На въпроса къде и с какво - аз имам само 3 от нейните, съответно ги нося рядко, където си искам.

Аз като пуснах моето питане всъщност имах предвид първите украшения за крака ( тях наистина не мога да си представя как ще се съчетаят с обувки).
Въобще не си дадох сметка, че разговорът се е изместил в друга посока.   bouquet

# 736
  • Австрия
  • Мнения: 2 315

Аз като пуснах моето питане всъщност имах предвид първите украшения за крака ( тях наистина не мога да си представя как ще се съчетаят с обувки).

Точно те предизвикаха 'възклицанията' ми! Останалото.. не толкова.
И също не разбрах по какъв случай, повод, къде се слагат и носят.
Допускам, че са заимствани от индийската култура и служат за украшение на жената/женските крака в тяхната видима част - стъпала и глезени в домашни условия (е, вероятно и не толкова - някои може да си ходят боси там, знам ли..)?

# 737
  • Мнения: 1 338
Заповядайте в НОВАТА НИ ТЕМА, фоновата снимка ще бъде добавена по-късно (че от телефона не става  Crazy )

Общи условия

Активация на акаунт